Je lepší kočík Leviroo alebo Babyactive Jet?

hranolka22
4. apr 2009

Baby poraďte :D
rozhodujem sa medzi týmito kočíkmi ako trojkombináciou od narodenia 8)
http://www.batolata.cz/detail.php?zbozi=755495 tu sa trocha obávam koliesok,sú to plastové kolieska s pogumovaným povrchom
http://www.anjelik.okshop.eu/kombinovany-kocik-...
alebo tento?tiež sa mi veľmi pozdáva.čo myslíte??

hranolka22
autor
13. apr 2009

Naozaj nikto nepozná či nevidel tieto kočíky? 😢

astrane
14. apr 2009

http://www.anicka.cz/shop/showGoodDetails.php?g...
Tady máš dobrej popis,aby se to dalo nějak porovnat.... 😉
Já ho viděla jen z rychlíku-moc jsem si ho neprohlížela,protože já už mám nějakou dobu vybráno🙂 a jediný co vím,tak že teda není houpací.Taky není nijak extra vysoko,takže pokud jsi hodně vysoká-třeba 180cm,tak by ses asi musela už k mimču celkem naklánět...taky myslím,že nemá polohování zad v hluboké korbě,ale to se můžu podívat nebo zeptat-cca příští týden...pokud máš na něj nějaké dotazy,napiš a já se poptám přímo v obchodě a omrknu to,chystám se tam už dlouho,takže pokud tam nepojedu zítra,tak určitě ten příští týden

astrane
20. apr 2009

Tak já jsem ten kočárek dnes trochu zkoumala-babyaktive Jett
Kočárek je lehký,jde zvednout jednou rukou na zadní kola vcelku bez námahy a po prodejně se s ním moc dobře jezdilo 🙂 Přední kola jsou z pevné gumy a zadní nafukovací-lze si vybrat barvu konstrukce mezi černou a stříbrnou a za příplatek kola ložisková.Kočárek má sice nějaké odpružení,ale nehoupe a nový ani nepruží,ale používáním se to prý vychodí....😉
Hluboká korbička nemá polohování zad,ale jinak je moc pěkná-vnitřek i boudička jde sundat a vyprat,uvnitř je matrace.na boudě je madlo na přenos.Jde nasadit oběma směry.
Sportovní sedačku jsem na kočárku nasazenou neměla,ale jde prý úplně do lehu,má svůj nánožník i střechu a jde nasadit také oběma směry.totéž má autosedačka,která se dá přikoupit.
materiál se mi zdál dobrý a pevný.
Celkově se mi kočárek moc líbil a myslím,že na jízdu po městě a mírným terénem bude moc fajn a bude se sním pěkně jezdit,jeho lehkost a nadné přizvedávání mě příjemně překvapilo.Nebála bych se jízdy po lesních apolních cestách,ani kočičích hlavách....
celkový dojem je kladný-kočárek se mi moc líbil a umím si představit,že bych si ho i koupila,pokud bych tento typ užila (pro mě ale není,jezdíme super terény a mám jiné požadavky)
byl to jeden z kolekce picasso 😉

astrane
20. apr 2009

ještě dodám,že korbička není nijak nízko,tak průměrně vysoko...
fakt se mě ten kočár naživo a po otestování moc líbil a myslím,že z kočárků tohoto typu bude jeden z nejlehčích,nebyl o moc těžší než moje bytelný golfky 😀

hranolka22
autor
24. apr 2009

super,tak je rozhodnuté,že zrejme ten JET keďže je lacnejší a aj praktickejší 😵 už sa teším keď ho konečne kúpime,dúfam,že čoskoro 🙂

astrane
24. apr 2009

no já ho nemůžu s leviroo porovnat,to jsem neviděla snad ani z dálky....

nikol_79
24. apr 2009

podľa mňa je ten leviro strašne malý, má nizko vaničku, vyzerá to komicky pri vyššej mamine, a má aj malú športovú sedačku

marzim
5. máj 2009

Ahoj děvčata, tak nám ve čtvrtek kočárek Leviroo dorazil, takže pokud chcete vidět fotky v reálu, tak se mrkněte na moje fotoalbum. Kočárek jsme si objednali naslepo. Bohužel v Plzeňském kraji není nikde k sehnání. Objednali jsme si ho po internetu, s tím, že do 14 dnů ho vrátíme, pokud by se nám nelíbil, ale nevrátíme ho! Je naprosto úžasný. Záleží na vkusu, ale u nás se líbil celé rodině. Kolečka jsou gumová, nebo pogumovaná a sportovní verze nejde do lehu úplně ale do pololehu. Ale do lehu nejde u spousty kočárků. Korba u hlubokého kočárku je obrovská. Nemám ho vyzkoušený v reálu, to až v srpnu, ale myslím že splňuje moje představy.

astrane
5. máj 2009

Tak to je lepší zase na tom Jetu,že tam jde dát sportovní sedačka do lehu a zadní kola jsou nafukovací a přední gumová....je to dost silná guma,tak to myslím bude tlumit a trochu pružit bez problémů

soanpe
5. máj 2009

U Levira mi přjde rukojeť, že je v divné pozici 😲

to je můj názor,

ségra o něm taky přemýšlela, ale nejde nám do hlavy, ja sek přes tu rukojeť dostane do korby pro miminko 😅

marzim
14. sep 2009

soanpe.... tak jsme kočárek vyzkoušeli a miminko se nám do kočárku dává v pohodě.... a hlavně se dá sklopit boudička a to je tam pak místa dost....Jediné negativum u nás zatím je šířka kočárku, respektivě koleček. Nenapadlo nás změřit si ho a bohužel se nevejdeme do výtahu, ale vzhledem k snadnému sundání kolečka to musíme řešit takto - sundat kolečko a zajet do výtahu. jinak jsme s ním zatím spokojeni. 😉

lenusiknr
17. sep 2009

baby mate niekto Baby activ Jet alebo Jet picasso. ja som ho skusala v predajni a tam sa mi velmi pacil, zatial asi najvacsia spokojnost ci uz vahou, dizajnom alebo cenou. Len neviem najst nikde ziadne recenzie na tento kocik.

dakujem 🙂

marzim
24. jún 2010

Děvčata, asi tak za 14 dní se chystám kočárek leviroo 2010 prodat. Je ještě v záruce asi tak rok. Ale náš Daník už je větší a potřebujeme golfky.
Používali jsme hlubokou korbu a naprosto bez problémů, sporťák také a autosedačka taktéž. Původně jsme kupovali verzi 2009, ale pak jsme si nechali změnit podvozek na 2010, což jsou již gumová kolečka. Kdybyste měla některá zájem tak písněte.

kika87
3. dec 2010

ahojte...mne sa tiež veľmi pači Jet Neo 🙂 je to asi favorit 😎 no nevedela by mi niektora z Váas poradiť este medzi Bexa B4 a BabyActiv V-Max??? Už sa nám to kráti, tak kočík treba kúpiť... 😀 potrebujem čo najlahší, budem si ho občas sama znášať z 2.posch.najlepšie väčšie kolesa, mame rozbyté cesty ☹ a hlavne aby tam bolo našmu babatku čo najlepšie 😵 pjosim poradte 😉

e_kociky
4. dec 2010

@kika87 odporúčam potom Jet s alumíniovou konštrukciou, váha tejto odľahčenej konštrukcie je len 7 kg. 😉
V-Max má dosť malú športovú sedačku, už ročnému bábätku tam bude pritesno 😒

kika87
6. dec 2010

Ďakujem 🙂