Je lepší kočík Peg Perego Centro či Cam MB X6 Tris 07?

kotenko
12. okt 2007

Ahojte, som nerozhodna, jedna sa o kupu kocika...
Paci sa mi PEG PEREGO CENTRO, ale aj CAM MB X6 TRIS 2007
Prosim vas, pomozte mi s vyberom kocikov, alebo baby ktore mate tieto kociky, napiste mi vase referencie a podobne..
Vyhody v PP podla mna:
lahky 10kg cca
lahka manipulacia s kocikom

Nevyhody pre mna v PP:
sportova vanicka otocna iba v jednom smere
po nakliknuti vanicky Navetta musi byt sportova cast nakliknuta na kociku

Vyhody CAM MB X6:
vanicka a sportova cast otocna v oboch smeroch

Nevyhody CAM:
tazsi (13kg) ako PP (aj ked predavacka hovorila, ze od CAM su este tazsie kociky a kedze byvam na 1. poschodi a bez vytahu, potrebujem kocik lahky...)

Prosim, ppradte mi

bejby29
25. feb 2009

tak drzim palce

bondy1
25. okt 2009

Ahojte maminky, neviete niekto ako sa volá tento kočík:

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

prípadne, má s ním niekto skúsenosti ?

dosa
25. okt 2009

bondy - to je casualplay, konkretne tento je S6, pretoze ma 6 kolies. byva aj vo verzii S4 - ma styri kolesa, ale je to trojkolka s prednym kolesom zdvojenym. je tu tema: https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... 😉

slaviq81
25. okt 2009

Bondy, vyzerá to na Casualplay S6 😉

lante
25. okt 2009

my sme kupovali práve tento týždeň nový kočík pre Mišenka. Po Vilkovi som ho doteraz vozila v PP GT3, to je skvelý kočík, no na trepanie po schodoch priťažký..ja sa s ním nerada lúčim (chytám sa ho predať) lebo som s ním bola max spokojná. No v aute zaberá celý kufor a pri dvoch detvákoch potrebujeme ešte aj nejaké miesto na ostatné carachy. Takže sme kúpili zas PP ale tentoraz Pliko, tento:

http://www.babymarket.sk/index.php?page=view&co...

Popravde, nikdy som v GT3 nemala problém s tým, že drobec je otočený len v smere jazdy. Vili sa nikdy nesťažoval...........a myslím, že dieťa radšej pozerá okolo než na toho kde ho tlačí. Takže toto pri druhom kočíku pre mňa ako kritérium vypadlo. Pliko je takmer o polovicu ľahšie ako GT3, a v kufri auta zeberie polovicu z toho čo GT3.

No u každého výrobcu sa nájdu nepodarky...........ja konrétne som sa o5 rozhodla pre PP, lebo som s ním bola spokojná......tak dúfam, že na Pliko nebudem nadávať.

O a na GT3 a aj na Pliko sa dá bez problémov namontovať buggyPod, čo bolo kritériom pri tejto kúpe kočíka.

fide
27. okt 2009

Ahojte prosim vás neviete mi poradit akej znacky autosedacka sa dá nasadit na kociar baby point V3?

dosa
27. okt 2009

fide: tu je pisane ze sa da osadit Pioneer Plus a Pioneer Plus Alu - je to sice V4, ale rozdiel je asi len v pocte kolies, nie?

http://www.babypoint.eu/zobraz_vyrobek.php?obr_...

lolko_lenka
8. apr 2011

Ahojte, potrebovala by som poradiť 🙂 bývam v bytovom dome, kde je tak malý výťah, že snáď ani menší byť nemôže, vmestia sa tam tak max. 3 ľudia, lebo ešte aj jedny dvierka z dvoch treba zavrieť, aby sa výťah pohol. Prosím poradiť kočík, ktorý by sa vmestil 🙂 Ked bude treba, odmeriam výťah 🙂

lolko_lenka
8. apr 2011

Ešte jedna vec... Dorjan... vmestil by sa? 🙂

lolko_lenka
9. apr 2011

prosím Vás, poraďte mi niekto....

didiana333
9. apr 2011

@lolko_lenka Dorjan asi nie...niečo menšie a skladnejšie by sa hodilo...skus si hlavne odmerať šírku dverí,kamoška sa tak oklamala na Baby smile...musí chodiť domov len cez zadný vchod,lebo sa jej kočík do dverí nezmestí...

lolko_lenka
9. apr 2011

no ved s tým rátam aj ja, že cez zadný vchod budem musieť chodiť, ale problém je výťah... sú tam dvoje dvierka, z ktorých jedny musím zavrieť... a to mám jak odmerať, ked neviem ako tam natrepem kočík? :(

didiana333
9. apr 2011

@lolko_lenka skus si zmerať dlžku a výťahu ked su dvere otvorene dovnutra...a šírku...podla toho vyberaj...

lolko_lenka
9. apr 2011

@didiana333 nejak to budem musieť pomerať, len som zvedavá, či sa aj trafím potom s výberom kočíka :D a ktoré sú také menšie?

didiana333
9. apr 2011

@lolko_lenka no neviem aký máte ten výťah,tak ťažko radiť....treba ísť do takej predajne,kde su vystavené a tam podla rozmeru vybrať... 😉 Ja som mala CAM MBX6 ,mne sa zdal ideálny,no len my sme nemuseli kočík do výťahu strkať... 😀 takže ja som vyberala len podla toho,čo sa mi páčilo....

lolko_lenka
9. apr 2011

@didiana333 nejak sa s tým popasujeme 🙂)))) Mne sa páči ten Dorjan, tak musím omerať všetko spredu- zozadu 🙂)))
A výťah máme asi ten najmenší 🙂)))

didiana333
9. apr 2011

@lolko_lenka no ten sa mi práve zdá taký dosť široký...a dosť ťažký vyzerá,ked som ho videla naživo...

lolko_lenka
9. apr 2011

@didiana333 ja som ho ešte naživo nevidela, neviem posúdiť, či 14 kg je veľa, či málo... ale ten tvoj kočík je veľmi pekný 🙂

didiana333
9. apr 2011

@lolko_lenka dakujem...bol užasný a lahučký...lahká manipulácia s ním bola...nelutujem... 😉

zuzikkaa
9. apr 2011

@lolko_lenka ahoj,,tak ja som mala takyto problem ked sme skocikom chodili k svokre--presne tento mini vytah.no zavriet asi nezavries ,pokym nebudes mat golfac 😒 ale sme to riesili tak ze ja som dala krpca v kociku do vytahu a hore ho zavolali,,ono je to ze tie dvierka sa musia zatvarat az od urcitych kg. ale mala som kocik babypoint V4 a vosiel v pohode cez dvere aj do vytahu.je to priemerny kocik pre nenarocnu maminu a nemali sme problem s prechadzanim cez dvere.a nemozes nechavat kocik dolu vo vchode?

lolko_lenka
10. apr 2011

@zuzikkaa ten babypoint sa mi tiež páči. Idem odmeriať výťah 🙂))) Dole vo vchode ho nemôžem nechať, nikdy nevieš kto sa dostane dnu, niekedy niektorí ľudia nezamknú dvere.... Už som rozmýšľala aj tak, že by som do výťahu zložila konštrukciu a s vaničkou v ruke by som vyšla hore alebo zišla dole výťahom alebo ju položila na zloženú konštrukciu. Dnes idem pozrieť kočíky do jednej veľkej predajne v BA, tak som zvedavá, či mi budú vedieť niečo odporučiť. A prosím ťa, ako sa skladal ten babypoint?

lolko_lenka
10. apr 2011

@zuzikkaa ešte akurát jedna otázočka...všimla som si, že mal menšie kolieska tie predné, ako sa ti s nimi chodilo po snehu?

zuzikkaa
10. apr 2011

@lolko_lenka ako myslis,ze sako sa skladal?ked bola vanicka musela sa dat dole,ale ak tam bola sportova cast otocena tvarou od teba,dalo sa to zlozit spolu. 😉

no a po snehu sa stymi malymi kolieskami islo dost zle,,na sneh mas najlepsie velke kolesa.ale tak da sa ale sa narobis 😅 😅 😅

lolko_lenka
10. apr 2011

@zuzikkaa no, keďže sa má narodiť v septembri-oktobri, sneh asi zažijeme,čiže vylučujem 😒 teším sa na dnešnú prehladku v obchode 😀

zuzikkaa
10. apr 2011

@lolko_lenka no tak si najprv kup iba nejaky hlboky z bazaru ,pekne prezimujes drobca a budes ho nechavat dole vo vchode-ak by ho nahodou ukradli tak ta to nebude az tak mrziet a na jar si kup nejaky sportak co zmestis aj do vytahu,,hm?? ☹

lolko_lenka
10. apr 2011

@zuzikkaa so šporťákom by už nemal byť problém, tie sa dajú aj fajn zložiť

zuzikkaa
10. apr 2011

@lolko_lenka aj si objavila nieco v obchode??

lolko_lenka
10. apr 2011

@zuzikkaa tak páčili sa mi tam nejaké, ale nevmestili by sa, jedine zložená konštrukcia a na to si položiť vaničku, ale ideme ešte pokukať... chvalabohu, času je ešte dosť 🙂