Je lepšia Manduca či Cybex?

taminaa
20. feb 2013

Zaujíma ma aké máte skúsenosti, čo považujete za plus a mínus, pomôžu mi vaše postrehy a rady. Dakujeem 🙂

something
20. feb 2013

jaj mam ergo baby a som velmi spokojna. ma sice zvlast novorodenecku vlozku a chce trosku cviku dat si to na seba aj s babom, ale super, hlavne ked bolo chladno, tak ta vlozka aj hriala

janocka
20. feb 2013

Z tychto dvoch urcite manduca.... Ale od narodenia je najlepsia satka, leno sa da uviazat aj ako koliska

katy1979
20. feb 2013

ak myslis cybex My Go tak designovo to vyzera byt velmi podobne ako manduca. Co je lepsie tazko povedat. predpokladam ze tym ze su si velmi podobne tak je to jedno ktorý z tých dvoch si vyberies. len som sa nikde nedocitala ci to ma napr. kapucnu na hlavicku ako manduca.

katren
20. feb 2013

urcite manduca 😉

tilly
20. feb 2013

manduca

marmete
20. feb 2013

Osobne som mala manducu (od 3,5 kg), malému sa v nej páčilo, o pár minút po zavesení už zalomil. Negatíva jediné, že sa v nej potil, lebo som ho nosila takto v lete, takže iba do plienky a šup na telo 🙂 Cybex nepoznám, nemám skúsenosť. Poradila by som, ak tú možnosť máš, oba si požičať na skúšku, dieťatko otestovať a potom zabezpečiť 😉

bacula
20. feb 2013

Cybex nepoznám, mam manducu a ťa je super, ale do tých 3 mesiacov bola pre malú aj mna najlepšia a najpohodlnejsia satka 🙂

lenyy
20. feb 2013

ja planujem tiez kpit manducu potom co som si o nej "nastudovala". cybex nepoznam preto sa k nemu nejdem vyjadrovat ale manduca ma celkom presvedcila 😀

miriamapeter
20. feb 2013

Máme doma Manducu a nedáme na ňu dopustiť, bola to skvelá investícia! Vrelo odporúčam 😉

monuska342
20. feb 2013

Mi mame ergo liliputi a je super a je aj ovela lacnejsi ako manduca 😉

maggion
24. feb 2013

A co takto Noiga ? 🙂