Je šporťák Graco Spree vhodný na zimu?

katulikzlatulik
12. okt 2009

Ahojte,
vedeli by ste mi poradit ohladom sportoveho kocika GRACO SPREE... je vhodny na zimu? Ste s nim spokojni?
http://www.maderna.sk/kociky/sportove-kociky/gr...

duplicka
13. okt 2009

ahoj, ja som mala graco spree sice v 2006, ale nebola som az taka spokojna. Po prve nevidela som na maleho,lebo je otocene babo len smerom von, po druhe, ked bol priputany, tak ked sa posunul dopredu, tak si nabijal pusu na tej priehradke na pitie a dobrotky, neviem ci to opisujem pochopitelne, proste opierka isla s nim, ked bol trocha na lezato a chcel vstat, tak sa proste dvihol aj s opierkou. Po tretie , dost skoro zacal vrzgat. Jaj po stvrte este strieska, ked ju uplne vystries a fuka vietor do nej ,tak sa sama skladala spat. Co sa tyka manevrovania bol v pohode, material bol tiez ok, nevysuchal sa ani neznicil a to som ho casto prala a mala som k nemu dokupeny original prsiplast a ten bol super, ale uz by som ho nekupila, bola som rada, ze som ho predala a to stal vtedy 9 tis. , cena na maderne nie je zla, najlespie ked si skusis v predajni.

katulikzlatulik
autor
14. okt 2009

ahoj duplicka.. dik za radu... presne o tom kryte na strieske, ze prefukuje, tak to je aj problem pri GRACO MIRAGE... si myslim, ze ten SPREE by uz mohol byt trosku viac vylepseny.. no uvidim... a nevies mi poradit nejaky dobry sportak? mam taky pocit, ze dobry sportak za dobru cenu este nevyrobili.. stale mi nieco na nejakom vadi.. napr. ZOPA FUSION nema okienko na strieske... BABY DESIGN SPRINT ma tenky nanoznik... a zevraj tie prehadzovacie rucky na sportakoch, ze to nie je dobre, resp. nesplnaju nejaku bezpecnost, ci co.. no proste som z toho PAF!!!! ☹ 😒

petruci6
14. okt 2009

ja som kupila jane slalom pro a som maximalne spokojna 😉

duplicka
14. okt 2009

hmmm, veru neviem🙂, ja mam sportak concord neo a som max. spokojna, da sa otacat v oboch smeroch , je lahky, super sa s nim manevruje, plastenku ma pod sedadlom, nanoznik proti vetru v obalenom madle, model 2008 ma aj priehladnu cast na strieske. moj drobec ho zboznuje a je aj priestranny. uz by som si nekupovala graco spree urcite, mala som este quinny zapp a s nim sme boli max. spokojny, teraz pri druhom mam neo a potom bude zappko🙂, ale to az na jar.

katulikzlatulik
autor
22. okt 2009

tak uz som si kupila GRACO SPREE... zatial som veeeelmi spokojna... je lahky, vsade sa zmestim... a maly v nom lame spiace rekordy 😉 mozem len odporucit 😉

valika_val
11. apr 2011

baby, prosim, mohli by ste tu niekto hodit fotku opierky chrbatika, zozadu - aby som videla, ako sa polohuje, akym mechanizmom? a este vas poprosim o odpoved, ci ma graco spree centralnu brzdu, alebo dve na kolieskach.
pripadne co sa mu da vytknut? SURNE!
mam v plane jeden jazdeny kupit, ale tato diskusia je uz stara, tak vas chcem poprosit o nejake kometare...
dakujem!