Kde kúpiť doplnky na kočík Jane slalom pro 2008?

kalllla
22. feb 2009

Caute maminky.. neviete mi poradit, kde by som kupila plastenku a nanoznik na tento kociarik? dakujem

denisab32
22. feb 2009

......najskôr u dovozcu babyland.sk

kalllla
autor
22. feb 2009

Dakujeeeem🙂) pozriem🙂
a este sa chcem opytat, ako je to s tymi autosedackami na jane slalom pro.. kupujem len sportiak a chcem dokupit autosedacku aneviem ako je to s tymi adaptermi, nieco mi spominali so systemom profix, ale neviem.. vies mi poradirt? dakujem...

kalllla
autor
22. feb 2009

A este sa chcem opytat na vhodny fusak, .ktory sa vojde aj pod nanoznik..diiiiiiiiiik

norik1
23. feb 2009

kalllla prislusenstvo ti objednaju v kazdom obchode ktory predava Jane kociky, alebo potom ten babyland - vyhradny dovozca na SVK 🙂

autosedacka Jane sa da nakliknut, ten system uz mas na konstrukcii, ten sa nedokupuje Precitaj si ale nieco o tych Matrixoch, nemali dobre bezpecnostne testy... ja mam este predosly model Rebel

K fusaku asi tolko - ja mam aj ten original Jane, cize sa zmesti pod nanoznik a poviem ti, nanoznik som pouzila asi 2x, ten fusak uplne stacil....ved ked je dieta naobliekane a navrchu ma este overal, a fusak, nanoznik uz nie je potrebny... skus radsej poriadny fusak ktory dlho vyuzijes (aj do sani, mne v nom maly na zimnej dovolenke aj spal)

keby daco pytaj sa 🙂

nikol_79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
quika
23. feb 2009

kallla, plastenku by mohli mat kdekolvek kde tieto kociky predavaju, my sme ju roztrhli a novu sme bez problemov zohnali. nanoznik nemame a vobec nam nechyba, takze s tym neporadim, ale v obchode ti ho na objednavku urcite radi zozenu.
autosedacku nakliknes priamo na konstrukciu kocika, adaptery bolo treba iba na kociky ktore nemali PRO system. ak mate starsie auto, daj si pozor na Matrix, radsej si to pred kupou otestuj lebo nanho treba trochu dlhsie pasy nez na standardne vajicka, u novsich aut by s tym uz nemal byt problem.

denisab32
23. feb 2009

kalllla
- radšej zvoľ Rebel, Straty sú podľa mňa nevydarené, i keď testy bezpečnosti majú dobré
- ja som tiež veľmi pri deťoch nánožník nevyužila, skôr len fusak, ale nánožník od Jané je fakt super 😉

nikol_79
nekomentujem...

denisab32
23. feb 2009

kalllla
- i keď má norik1 pravdu, odkázala som ťa na babyland, pretože podľa originál nánožníka si dávajú našiť nánožníky rovnakého strihu, ale cenovo výhodnejšie 😉
- pláštenka sa dá riešiť originál alebo aj nejaká univerzálna podstatne lacnejšia 😉
- Matrix autosedačky nedopadli dobre v testoch pretože ich testovali nesprávne (v ležiacej polohe), Jané sa voči týmto testom ohradila, ak by neboli OK, tak by ich boli z trhu stiahli....

katarina.banska
8. okt 2010

ahojte,aky mate fusak na sportak.
ja som kupila kaiser, no zda sa mi dost velky, teraz prechadzame na sportak tak sa bojim, ze sa don fusak nezmesti ☹
vy mate ake fusaky v jane slalom pro 2008?

sonkab
8. okt 2010

@katarina.banska my pouzivame zatial len vanicku, ale kupila som fusak Lodger Bunker.
Uvidime v januari ci to bol dobry napad, ale nevidim v tom ziadny problem

veqa
10. okt 2010

@katarina.banska ja mám eisbärchen, je asi rovnako veľký ako kaiser, a vôjde do športového v pohode... ja som ho mala aj v hlbokej vaničke aj v športovom