Kde majú najlepšiu cenu na kočík Jane Slalom PRO 2008?

klaudis
1. apr 2009

nevie mi niektora z mmiciek poradit kde sa da za najlepsiu cenu zohnat kocik znacky Jane Slalom 2008. Zatial naj cena na ceskej stranke stranke 12 200Sk( bugina a tasa k tomu)Dakujem

nsoci
18. jún 2009

Holky, ak by bol zaujem predam vanicku a autosedacku k Janom, kupena 10/2008, v zaruke za dobru cenu, aj osobitne. Staci dokupit sportiak a mate trojkombinaciu. 😉

marion
18. jún 2009

Ahojte mamičky a čakateľky. Snažíme sa o druhé, a ja popritom čítam vaše ,,recenzie ,, na kočíky. Pri prvom synovi som mala chicco S3 trojkolku. Bola som spokojná, ale bola dosť veľká. Nakoľko ochota ľudí pomôcť s kočíkom do autobusu je ,,nulová,, tak rozmýšľam aký kočík bude dosť veľky a zároveň ľahký.Už som rozhodnutá na Jane nomad. Ale keď čítam tieto riadky tak mám aj strach. Ale Jane je najľahší z 3 kombinácií. Na každom kočíku je nejaká tá vada, kt. sa môže vyskytnúť.Jeden je veľký, ďalší ťažký, na ďalšom je problém s brzdou, potom vŕzga....Tak verím, že kým sa nám to malé podarí, tak budem mať dosť času aby som vybrala ten naj. Aj keď to bude asi ťažké. Len 100 mamičiek 100 názorov.Škoda že nie je jeden model a bol by pokoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nsoci
18. jún 2009

😀 Tak tak, jedna liberta ako kedysi

marion
18. jún 2009

Ale vážne, veď to je už smiešne. Niektoré mamičky čo som sa tu dozvedeli tak majú už 7, 8...aj 15 kočík. Mňa by manžel.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nsoci
18. jún 2009

Ja som max. spokojna s jane Slalom... nic mu nechyba a kedze predpokladam, ze si ho necham az kym maly nebude chodit asi ho donicim uplne tak nejdem v nasom dvojizbaku skladovat vanicku a sedacku pre druhe.

Je fakt skvely... byvam na piatom a nosim ho kazdy den hore, beham s nim po kopcoch, offroad... dobre sa ovlada, co chcem viac?

marion
18. jún 2009

Nsoci, ved ja som presvedcena ze ho chcem hlavne kvoli vahe,ved jane ma najlahsie kociky. A dufam, ze ked si ho objednam cez net ovela lacnejsie, ze bude OK. Ked bude vrzgat, tak ho manzel namaze a hotovo. Tak drzime palce, a nech Vam trojkolka sluzi a Matejko ma vela pohodlia.

kukenzi
10. júl 2009

ahojte baby, prosim vas ako sa na vanicku prichytava sietka proti hmyzu? mne to nejde, su tam len gumene usi na sietke a co s tym? kde to mam pripnut? ja to davam pod cvoky, ktorymi je pripnuta strieska na korbu... no ale takto to snad nefunguje, ze?

lillie79
24. júl 2009

ahojte,
mozete objednat z nemecka o-baby.de, pripadne babymania.sk, shop.aladdin-kociky.sk... teraz maju akciu na Jane 2008cky 😉

petruci6
24. júl 2009

detickovo.sk 😉

nsoci
24. júl 2009

My mame z O-baby.de

tanya1512
22. okt 2009

bammbi pride mi kocik aj na slovensko ked si ho objednam na tej stranke o-baby 🙂

marfic
22. okt 2009

tanya príde ti aj na Slovensko, teraz majú ten hnedo oranžový v super cene, aj ja som tam objednávala

karaa
23. okt 2009

Prosim Vas, tie co ste objednavali z O-baby.de, ako to bolo s postovnym a dodacou dobou?

marfic
23. okt 2009

karaa poštovné je 9,5 eura a platila som v pondelok interbetbankingom a o týždeň pondelok prišiel kočík kuriérom, takže u mňa to bolo 5 pracovných dní, až som bola prekvapená ako rýchlo to šlo a to som z východu Slovenska 🙂
včera som objednala autosedačku, tak som zvedavá, kedy príde tentoraz
ak ešte niečo potrebuješ, kľudne sa pýtaj 😉

zuziatko
23. okt 2009

A na tej stránke o-baby.de sa platí aj clo, alebo niečo také ??

zuziatko
23. okt 2009

A ešte sa chcem opýtať ako to je so zárukou ?? Alebo keď by sa niečo pokazilo, tak kde to pošlem na reklamáciu, prípadne opravu ??

marfic
23. okt 2009

o cle neviem nič, koľko bola cena, tak som poslala, iné nič

no a záruka samozrejme je ako u nás, ale vieš, musíš to poslať do Nemecka, tak to môže byť problém, ale baby sa o tom kdesi bavili, že mali problém, poslali mail alebo zavolali a oni všetko vyriešili....u mňa by to bol problém, lebo po nemecky neviem ani ceknúť... to si musíš rozmyslieť, či podstúpiť riziko kvôli cene, ale keby si objednávala cez internetový obchod u nás, tiež je tu riziko

karaa
25. okt 2009

marfic, velmi pekne dakujem. Tak to je super rychla dodacia lehota. Asi si ho teda objednam z tejto nemeckej stranky. Akurat asi pockam este take 3 mesiace. Dufam ale ze este budu mat modely roku 2008, ked uz bude rok 2010 😀

marfic
25. okt 2009

karaa, neviem, či budú mať, lebo ja som chcela slalom 2008, mali ho do júna a ja som dosť dlho vyberala ... Keď som sa koncom júla pozrela na stránku, všetky boli vypredané, mali len 2009 a vo vyššej cene 😝

tak som potom presedlala na nomada, znovu som týždeň uvažovala a postupne mizli z ponuky, tak som objednala v nedeľu a v utorok bol už stiahnutý z ponuky... ale zas super cena 199eur..skoro polovica ako u nás
ty asi chceš komplet s vaničkou a autosedačkou, tak tie by mohli mať, lebo mne išlo len o šporťák

tiktak30
19. dec 2009

marfic prosím ťa ja som si tiež objednala kočík z o-baby.de zaplatila som ho cez internet minulú nedelu a ešte mi nič neprišlo. Už mám nervy...

marfic
19. dec 2009

tiktak, neboj, asi im to pred Vianocami trvá dlhšie
ja som platila v nedeľu cez net a v pondelok o týždeň došiel, ale teraz som objednávala autosedačku a skoro 2 týždne im to trvalo... zdá sa mi, že som platila nejak utorok a prišlo to až v nasledujúci piatok
ináč oni cez víkend nevozia
a možno závisí aj od banky, prvýkrát to šlo cez SLSP a druhýkrát cez Tatrabanku

katarina.banska
4. okt 2010

predavam kocik dvojkombinaciu jane slalom pro 2008 vo farbe urban. krasna farba vhodna pre dievcatko aj chlapceka.taka zlto zelenkava so sedou. vsak asi viete aka. 🙂
v cene je taska, nanoznik, pumpicka, slnecnik, prsiplast. neviete o niekom kto by mal zaujem? dakujem 🙂

vivusika
10. apr 2011

predávam športový kočík jane slalom pro 2008 kupovaný nový vo februári 2010, farba modrá. Cena je 300€ aj s poštovným, v cene je zimný fusak emitex,slnečná clona, slnečník, taška na kočík s prebaľovacou podložkou, nánožník, igelit do dažďa. Má bežné znaky používania /škrabance/, nie je však vôbec vyblednutý ani roztrhaný.