Kde majú najlepšiu cenu na kočík Jane Slalom PRO 2008?

klaudis
1. apr 2009

nevie mi niektora z mmiciek poradit kde sa da za najlepsiu cenu zohnat kocik znacky Jane Slalom 2008. Zatial naj cena na ceskej stranke stranke 12 200Sk( bugina a tasa k tomu)Dakujem

dosa
1. apr 2009

na bobowozki - 11455,- ale nesledovala som co pytaju za dopravu...

katavinka
1. apr 2009

Ja by som Ti poradila SCS vo Viedni, ale neviem, či tam budú mať kolekciu 2008

klaudis
autor
1. apr 2009

ahoj dosa dakujem pozeram akurat tvoj typ na polsku stranku.Uz si od nic kupovala nieco aky su spolahlivy?A co dovoz je aj na slovensko ci treba len osobny odber.Diky

klaudis
autor
1. apr 2009

ahoj katavinka dakujem aj tebe za typ nevies ci ma obchodny dom aj stranku alebo nazov toho obchodiku?

dosa
1. apr 2009

klaudis - pozri si forum o nieco nizzsie "Nakupy v e-shop z Polska" - baby tam kupovali aj cez tieto stranky a vacsinou su spokojne... dokonca nad hranicu nejakej sumy neplatis ani postovne a dovezu ti ho az domov. mala som v plane tam kupovat aj ja, ale nakoniec som zohnala este lacnejsie - ale to bola stastna nahoda 🙂

klaudis
autor
1. apr 2009

tak skusim tam popozerat dakujem za ochotu 🙂

denisab32
1. apr 2009

klaudis
dávaj pozor, lebo tento kočík potrebuje ísť minimálne 1x do servisu, zvykne padať brzda , tu na Slovensku to rieši dovozca (na základe konzultácie s výrobcom) pridaním pružinky, ale servisujú len svoje kočíky...

klaudis
autor
1. apr 2009

ahoj denisab32 dakujem za radutak to som nevedela, ale nevyzera o na velku vadu. Mas odskusany kocik tejto znacky tvoje pocty z neho splnil tvoj ocakavania?daujem este raz

klaudis
autor
2. apr 2009

ahojte maminy neporadite kde sa da zohnat Jane Slalom za dobru cenu som z Trnavskeho kraja.Mozu byt aj obchodiky odtialto.dakujem

denisab32
2. apr 2009

klaudis
nie je to až taký problém, ak ho má kto nablízku vyriešiť 😉 , ako kočík je fajn, priestranný, vzhľadom na konfort dieťatka nie je až taký ťažký, určite dobrá voľba...

klaudis
autor
2. apr 2009

denisa
jo diky, ja viem ze obchodov je vela no sedim za PC a hladam hodiny a hodiny tak si myslim ze ako matky by sme si mohli trochu pomoct a tym usetrit casu.Viac ludi viac informacii no zalezi od ludi ci su ochotny ci pomoct. 😉 dakujem za info ohladom kocika 🙂 .

bammbi
2. apr 2009

klaudis, ja som kupovala na jane slalom (trojkombinaciu) cez o-baby, buginu jane slalom pro 2008 tam maju za 299,- Euro. Doprava 9,50,- Euro. Kocik mi prisiel za 4 dni, takze super servis. Odporucam

bammbi
2. apr 2009

tu je link o-baby

denisab32
2. apr 2009

bammbi
zabezpečujú aj normálny servis, čiže , keď sa niečo pokazí, čo potom?, treba kočík poslať tam, na koho náklady?

bammbi
2. apr 2009

Jasne, ze zabezpecuju servis, vyplyva im to zo zakona. To by cez internet potom nikto nenakupoval. Na koho naklady sa potom kocik posiela, to neviem, ale ak by aj na nase, stale sa to super oplati 😉

anezena
17. apr 2009

denisab - nemas pravdu s tym padanim brzdy, my mame 2008 - a brzda je uz spravena uz nepada, to robili kociky predtym. a babyland neservisuje len svoje kociky. my sme predtym kupili z druhej ruky 2006 a ti ho kupili v Taliansku a v pohodicke nam tu brdzu spravili. za par korun

klaudius - my sme z TT a kupovali sme ho v TT u kesslerovcoch
bambini
bambini

denisab32
19. apr 2009

anezena
- Tak najlepšie je asi cinknnúč si do babylandu a presvedčiť sa, že servis si robia len pre svoje kočíky 😉, s kočíkmi to nefunguje tak ako s autami 😉
- prepáč, ale čo tvoj príspevok to reklama na bambini, nie si kesslerová? 😅

bammbi
- je rozdiel zahraničný a slovenský e-shop, pretože sa ti navýšia podstane náklady, čiže nakoniec, čo ušetríš, aby si nepreplatila...u väčšiny SK predajcov dostaneš po dobu reklamácie zápožičný kočík.... zákony platné u nás neplatia aj pre iné štáty, tak isto dosah SOI je len na Slovensku 😉

denisab32
19. apr 2009

cinkúť 😀

denisab32
19. apr 2009

jéžiši, tak ešte raz cinknúť 😀 ....to robí ta hodina 😀

nostek
20. apr 2009

kocky, dakujem za vase rady. jane maju na sk najlacnejsie prave v bambini, to je fakt. mi sa vsak v blizkej bud stahujeme do zahr. tak pre nas bude vyhodnejsie kupit v DE. dakujem za tu nemecku stranku, uz neviem ktorej z vas (zmizol link). a ta cena je perfektna... dakujem

denisab32
20. apr 2009

nostek
- ceny v TT sú rovnaké ako v BA obchodoch...
- určite robíš dobre, že zvažuješ kúpu tam, kde budeš bývať, veď ak niečo, tak ti rýchlo pomôžu so servisom...

nostek
20. apr 2009

denis, ja som v piatok dostala cennik z BA obchodu a tam je cena na 2009tku 865 eur a v TT je to 810 eur. 😉
len pre zaujmavost...

anezena
22. apr 2009

denisab nie som kesslerova 😀 😀 len mam prestudovane vseetky mozne stranky a viem ze su najlacnejsi a este sa da s nimi aj dohodnut, zozenu vseetko mozne poradia, takze som iba objektivna 😉 😉

denisab32
23. apr 2009

anezena
- tak to by si si mala pýtať peknú zľavu za reklamu, čo im robíš 😉
- väčšinou už kamenné predajne ponúkajú lepšie ceny ako e-shop-y 😉

kelila
23. apr 2009

Tak ja som si objednala z nemeckej internetovej stránky kočík za super, super cenu. Pre Denisab32 na porovnanie aj s donáškou ma vyšiel na 554,90 Eur a v kamennom obchode stojí 780,- Eur. Ide o kočiar Jane Nomad minuloročný model. Nechcela som tohtoročný model, nevyhovujú mi farby, a ani novinky ma až tak nezaujali, a dúfam, že sa malý neurazí, že sa bude voziť v minuloročnom modely 😀 Aj keď na kúpu nového modelu ( aj v riadnom obchode ) peniaze mám, ale ešte zdravý rozum tiež.
K príspevkom ohľadom e- shopov ja som skalná internetová "nakupovačka", najprv som mala obavy ( presvedčil ma manžel ), dnes už komplet bielu techniku, elektroniku a množstvo vecí mám cez internet a nie o pár korún lacnejšie, ale mnohokrát až o tretinu ich ceny, aj s donáškou ( klop klop zatiaľ žiadny problém aj pri 4 - ročných spotrebičoch). Každý výrobok sa môže pokaziť, či už ide o vady z výroby alebo skryté vady, ktoré sa časom prejavia. Len pre poriadok vo veciach uvediem, že aj pre internetové obchody platia rovnaké pravidlá ako v kamennom obchode, pretože do právneho poriadku SR sa musia implementovať smernice EU, a to sa týka aj reklamácie, záruk. Takže nielen sa aplikujú ustanovenia Občianskeho zákonníka, prípadne Obchodného zákonníka, ale aj tieto smernice, ktoré platia vo všetkých krajinách EÚ. Z vlastnej skúsenosti viem, že práve na Slovensku som vždy mala problém niečo reklamovať, vymeniť, pretože na Slovensku asi najviac platí, že zákazník náš pán, len pokiaľ ťa už nemajú... to jest momentom zakúpenia výrobku sa stávaš nepriateľ ak sa opovážiš niečo prísť reklamovať..... A nepomôže ani SOI, len široké lakte. Len pre info moja kolegyňa bola reklamovať kočiar v kamennom obchode, a silou mocou ju chceli presvedčiť, že vada vznikla opotrebovaním..bla-bla, a veruže jej náhradný kočiar nedali, aj keď reklamáciu uznali za oprávnenú po 30 dňoch. Takže tak. Ale nechcem generalizovať a hádzať všetkých obchodníkov do jedného vreca. A ty Denisab32 neviem či sa mýlim z iných tém, ty máš tiež niečo spoločné s kamenným obchodom s kočíkmi, či sa mýlim ?

denisab32
23. apr 2009

kelila
- ja ti len poprajem, aby si servis nepotrebovala a tešila si sa z ušetrených peňazí 😉 , bohužiaľ ako som spomenula u autorizovaného dovozcu - firma Babyland budeš hľadať pomoc zbytočne....a never tomu, že ti predajú náhradný diel, budeš musieť opäť osloviť predajcu, no možno potom pochopíš, čo je na dlhé lakte....

....viem o rekalmáciach dosť a ver tomu, že aj keď zákazník nemá pravdu, práve na Slovensku platí to, že chybu zákazník dokazovať väčšinou nemusí a výjdu mu v ústrety aj v tedy, ak chybu urobil sám a Babyland je všetkým dovozcom príkladom, pretože sa stará o svojich zákazníkov vzorne a môžu si z nich brať príklad ďalšie firmy....

- a pre tvoje info, ja už/zatiaľ kočík nepotrebujem, ale ak áno, určite by to nebol Jané😉

kelila
23. apr 2009

Nechcem ísť do konfrontácie s nikým a pre nič na tomto fóre. Chcela som len pomôcť svojou skúsenosťou babám v tejto téme, kde kúpiť najlacnejší kočík Jane Slalom. Som rada, že existuje toto fórum, pretože mi veľakrát pomohlo sa zorientovať, a nielen v téme výbavička.
Nenútim nikoho, aby si kúpil kočiar v internetovom obchode, tak ako som to urobila ja. Ani nikoho nenútim, aby si kúpil kočiar Jané. Mne sa páči a nielen vizuálne. Koľko ľudí, toľko chutí 😉

A vôbec kúpa výbavičky a vecí potrebných pre dieťa sa mi zdá na Slovensku veľký biznis. Ceny sú viackrát premrštené, čo ma aj nakoplo kúpiť kočiar prostredníctvom nemeckého e - shopu. Tiež kupujem výbavičku v zahraničí, pretože ceny aj detského oblečenia aj kvalita je častokrát niekde úplne inde. A som rada, že máš tak dobré skúsenosti so slovenskými obchodníkmi. Aspoň niekto....

denisab32
23. apr 2009

kelila
- bola by som nerada, aby si moju reakciu zle pochopila, upozornila som len na súvisiace veci, cena je super, len nemusí byť konečná....

- to že sú tu ceny vyššie súvisí s tým, že väčšina výrobcov poverí zastúpením na Slovensku firmu (to je ten lepší prípad ak slovenskú, horší je ak je to česká firma), ktorá sa o zákazníkov patrične stará/alebo by sa mala starať, konečný predajca je veľakrát so ziskom nižšie ako zahraničný e-shop, ktorý má tovar priamo od výrobcu....nechcem zachádzať do detailov, je to na dlhú debatu a nesúvisí s témou...

- ale určite sa priprav na to, že tebou zvolený kočík môže mať problémy, takže pre istotu počítaj aj s tým, že bude treba opäť osloviť Nemcov a možno to nebude bez ďalších nákladov....

tabibibi
24. apr 2009

denisab32 to nie je miesto na reklamu!!!!!!!!!!Je aj v nazve "Kde zohnat najlepsiu cenu za kocik Jane Slalom PRO 2008" a to na slovensku neponukaju!!!!!!!!!!!!!!!!!!ani v BA ani v KE.Vybavit reklamaciu aj na "Slovenku" je riadnou nocnou morou........

bambini
Odpoveď bola odstránená
Zobraz