Kde mi dajú kočík na splátky?

martinahrnkv
20. jún 2020

Ahojte mamičky neviete mi poradiť kde by mi dali kočík na splátky (inter. stránka, obchod)? Keďže je ta finančná korona kríza teraz tak nemáme inú možnosť... Ďakujem 😊

zuzuliennka1
20. jún 2020

@martinahrnkv ja som predvcerom darovala kocik zadarmo, a sama som od inej pani zobrala kocik tiez darovany zdarma. na bazaroch sa najde dost kocikov aj za prijatelne sumy 🙂 a do 200€ stopercentne... kociky nie su zas tovar, co sa po roku znici na vyhodenie, a vela mamiciek ide s kocikmi aj pod cenu a pritom kvalitne znacky, lebo je toho dost 🙂 chce to cas, sadnut si za pc a popozerat podrobne bazare, aj tu na MK a najdes isto

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@sonnenshein nad tým hnedým za 75€ som dnes už uvažovala keď nebude iná možnosť

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@amarilka26 skúsim ďakujem 😊

sonnenshein
20. jún 2020

@martinahrnkv Ber to tak, ze za 30-40e ho mozes o par mesiacov predat, a kupit si nieco viac podla Tvojich predstav.. 🙂

judar
20. jún 2020

Mne je to absolutne na smiech....dovolenky na splatky kocik na splatky....ked nemas peniaze tak naco kocik na 2-3 splatky do 200€?...kolko je zenskych ktorym sa narodilo dieta a daky mesiac sa zaobisli aj bez kociku...ako keby je riadna hanba splasit kocik aj za menej ako za 100€ ked to je vseobecne i tak kratkodobo pouzitelna vec

lenqua_12325
20. jún 2020

Kľudne si kúp na splátky, ja som tak chcela tiež a nie preto, ze by mi chýbali peniaze, ale všetko berieme na splátky a väčšinou nic nepreplatim, byva častokrát bez úroku ci spotrebiče alebo kočík. Aj ked nakoniec sme kúpili použitý od kamošky za smiešnu cenu sa ho zbavovala. Je niekoľko stránok kde sa to da. Otázne je, ci si v situácii ci si kocik na splátky môžeš dovoliť.

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@stanulienkat pozerám že ste tu registrovaná od marca 2010 a má vás až jedna medzi obľúbenými takže len toľko na váš trápny komentár ktorým ste chceli zaujať aspoň tu na MK

brrrrrciatko
20. jún 2020

@martinahrnkv ved si kup z bazaru. Na splatky by som nic nekupovala.. Ja som mala aj novy kocik a predala som ho uplne zachovaly za smiesnu sumu. Taraz som si kupila z bataru a kocik co stoji novy 600 eur mam za 170 a ako cisto novy vyzera

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@brrrrrciatko pozerám aj po bazaroch určite

heidi4
20. jún 2020

@martinahrnkv mne sa velmi paci tento 🥰🥰🥰🥰 no jedina vec mi k nemu chyba a to je dieta 🤣🤣🤣🤣 zatial tento inzerat mam teda len v oblubenych ulozenych 😊😊😊 mozno prave taketo nieco hladas: https://www.modrykonik.sk/market/kociky/m963wl/... 🙃
Tym chcem povedat, ze urcite nebudem vyhadzovat tisice za kocik, su aj vyssie priority a dieta z neho vyrastie cubidup...

martinahrnkv
autor
20. jún 2020

@heidi4 áno presne taký nejaký hlavne 3 kombináciu

heidi4
20. jún 2020

@martinahrnkv mam ho uz dlhsie v oblubenych, tento styl sa mi velmi paci a ked budem mat deti, budem si takyto zhanat a pokojne i zachovany z bazaru.... 🙂

andulka1988
21. jún 2020

Osobne by som nekupovala kocik na splatky. Skor by som pouzila bazar,kupite keasne zachovale kociky ak ani to si nemozete dovolit tak je vela mamiciek co daruju kocik ...nepocuvajte matky,ktore vas osocuju ze na to nemate atd. Aj na tie pride a budu hladat ako vyriesit situaciu ...... Ps: kocky nehlada mamu ktora jej bude vycitat kolicomu caka dieta a nema financie a podobne osocovanie

dzejsik
22. jún 2020

@martinahrnkv vyber si, aký sa ti páči a pokukaj bazos, naozaj sa dá kúpiť super kočík dobrej kvality aj za lepšiu cenu ... alebo druhá možnosť zobrať si zatiaľ iba hlboký lacno z bazošu, to máte na polroka rezervu a potom keď bude mať manžel prácu a ty rodičák, kúpiš si športový kočík aký sa ti bude páčiť