Kde nosíte tašku s potrebami pre drobčekov, ak máte golfky?

calixia
29. jún 2009

Ahojte babenky, prosím Vás poraďte mi ak máte niektorá golfky, konkrétne by zaujímalo ako je to u Chicco Multiway, ako riešite prenos potrieb pre mimčo, keď tam nie je prenosná taška? Na Cortine som mala super veľkú prenosnú tašku, kde sa mi všetko krásne zmestilo, ale neviem ako sa to rieši pri golfáčoch, keď sa tam taške vešať nedoporučuje... 😝

alusha
29. jún 2009

ahojky, my mame chicco liteway a kupila som si velku tasku v dm a normalne ju nosim na ruckach kocika aj s drobnostami pre maleho 🙂

calixia
autor
29. jún 2009

Jéééj alusha aj Ty máš Davidka 🙂)))) a zmestí sa Ti do kočíka Liteway ? Mne sa ten náš do neho nezmestil - máme 11,3 kg a cc 80 cm, tak sme museli zobrať Multiway. Inak ten Liteway je úúúúúžasný !!!! Hrozne som ho chcela, ale som tam malého len tak-tak narvala... 😒 A prosím Ťa, nemohla by si hodiť fotku aj s tou taškou vôbec si neviem predstaviť ako je tá taška upevnená na golfkách a v DM takéto tašky predávajú ?

alusha
29. jún 2009

ahojky, ja som nedavno kupila v dm tasku, bola dokonca naplnena roznymi vzorkami, a stala okolo 20eur, je cierna a mali aj kremovu, ma take uska a tie len nasuniem na rucky, a tiez sa da dat aj na plece. Mne sa davidko zatial v pohode zmesti do liteway, mame ho uz dlho, som s nim spokojna, ale on je taky stihlejsi a dlhy, ma 10 kg a okolo 85cm. Ak budem mat cas, tak vecer odfotim kocik aj s taskou a poslem ti 🙂

dosa
29. jún 2009

my mame tiez lite way, je k nemu taky kosik, z ktoreho sa da spravit ruksak, alebo sa da zavesit na rucky... tam som zo zaciatku nosila veci pre malu. ale raz som ho tak napratala, ze ked mala vystupila z kociku tak sa prevratil na zem 😀 tak som potom nosila taku tasku (vyzerala ako tie ku kociku, ale kupila som si ju v sportovych potrebach) dole v kosiku. inak, moja mala ma teraz tri roky a este sa tam minuly mesiac vozila, ked si odrala kolena a odmietala chodit peskom 😀

calixia
autor
29. jún 2009

Ďíky za rady babenky
Alusha som zvedavá na tú fotku, presne niečo také by som potrebovala 😀