Kde robia servis kočíkov v Bratislave?

nikirad
27. mar 2009

Ahojte kocky mamicky, ja som tu prvykrat a mam taku otazku na vas. Neviete mi poradit kde robia niaky servis kocikov v Bratislave,alebo okoli? My sme si kupili kocik cez net a z Prahy a pokazil sa nam skladaci mechanizmus. Bohuzial vlastnou vinou. A kedze najblizi autorizovany servis je v Brne,tak hladame ci sa nam neda pomoct tu v okoli. ja som totizto hladala cez google a nic take som nenasla. Budem velmi rada ak mi niekto poradi.Dakujem

alami
27. mar 2009

asi by som zašla do prvého kamenného obchodu s kočíkmi v BA a opýtala sa predavačky...ak ti tu Blaváčky neporadia 😉

veronikahel
27. mar 2009

a asi aj do takej predajne, kde maju značku vášho kočíka...

nikirad
autor
28. mar 2009

Dakujem kocky,skusim sa poradit v niakom obchode. Zatial sme to vyriesili tenkym opaskom 🙂

mimikyky
28. mar 2009

v auparku sme mali náš kočík v oprave

nikirad
autor
28. mar 2009

Mimikyky a kde tam presne? My mame kocik Zopa fusion ,ale kupovany cez net jediny ten servis nanho je v Brne. Bola by som rada keby mi ho opravili aj niekde tu. A nemusi byt ten kocik kupovany odtial? Dakujem

mimikyky
28. mar 2009

to neviem,je to predajňa blízko dráčika........

mimikyky
28. mar 2009

ale jedna kamoška si tam dala tiež do opravy kočík,kupovaný v Trenčíne a zobrali jej ho, značku neviem

nikirad
autor
28. mar 2009

Dakujem, skusim.pekny den 🙂

tin007
21. jún 2010

ahojte, mame golfky zn. knorr a ulomila sa na nich jedna rucka (plast). z nemecka original diel nechcu poslat, tak sa chcem spytat, ci mate nejaku skusenost, co sa tyka opravy kocika inym dielom (nie znackovym) a ak ano, tak kde ste si davali opravu robit. vdaka

mahulienka333
7. feb 2011

hladam opravu kociara v okoli bratislave poradte.dakujem. 🙂

stacinka
12. apr 2011

Tiez hladam opravovnu... Mame casual play a neda sa sklopit do auta ☹

ivka9341
28. jún 2011

ahojte,zlomil sa mi klb na rucke na kociari znacky i'coo... ma niekto nejake skusenosti s opravou alebo objednanim nahradnych dielov takehoto typu kociara. Za rady akehokolvek druhu dakujem

ivankafialka
12. júl 2011

Ahojte, prosim vas kde sa dá v Petržalke opraviť kočík?? 🙂

peugeot57
12. sep 2011

ahojte dievcata.potrebujem poradit,mam kociarik stary 42-45 rokou,a potreboval by malu rekonstrukciu.precalunit striesku zvonka a pochtomovat konstrukciu kocika..neviete o niekom,kto by sa na to dal?

skrutka11
3. jan 2014

@peugeot57 ahojka, neviem ci este sem chodis, ale ja mam tiez podobne stary kocik a rada by som si ho repasovala. bol este moj a chcem to pre svoju dcerku. Podarilo sa ti opravit ten tvoj? Vdaka Lenka

miskasmida
1. máj 2014

Teraz som dala opravit kocik sem www.oddetipredeti.sk bolo to do 3dni a vymenili
Mi brzdu aj premazali kolieska. A nestalo to vela. Bicykle Servis ma odmietli a nemali
Nahradne kolesa.

phoebe28
22. júl 2014

@miskasmida mozem sa spytat, kolko taky servis cca stoji?my sme kupili lacny kocik a chceli by sme dat do servisu, len neviiem, ci sa nam uz neoplati kupit novy kocik..

miskasmida
22. júl 2014

@phoebe28 ja neviem ze co mate za problem na tom kociku.... poviem vam priklad ´- ja som mala pokazene koleso na Teutonii - to bola trojkolka, a v inom klasickom obchode mi povedali sumu 100€ len za koleso bez prace a to som skoro odpadla.tak som zacala hladat a nasla od deti pre deti, spravili mi to do 3 dni, vobec netrebalo menit koleso, len opravit jeden spoj a platila som 33 eur. a koleso je super a drzi.... takze mozem ich len odporucit a su naozaj lacni. len musite im zavolat a opytat sa. viete to je ako u zubara , alebo v auto servise, pokial nepozru dnu , tak vam nevedia povedat ze co tam je zle 🙂

phoebe28
22. júl 2014

@miskasmida dakujem krasne, za priklad. my mame concord fusion a nejak hrkoce obcas. manzel vravi, ze je to v lozisku, ale zatial len vravi 🙂 tak skusim to vziat do vlastnych ruk 🙂 dakujem krasne este raz za odpoved a radu

miika
8. aug 2014

Servis kočíkov, ktorý pôvodne prebral záručný a pozáručný servis zn. Peg Perego robia aj v Shopping Palace Zlaté piesky. Ešte som ich nevyskúšala, len som dostala tip na nich. Dá sa cez nich objednať diel aj príslušenstvo PP a opravujú aj rôzne iné značky.

https://www.facebook.com/kociky.sk/photos/a.242...

johanka88
24. okt 2016

Prosím Vás náhodou nejaký servis kočíkov v Trenčíne mame pokazené koleso na športovom kočíku camarelo eos

286
26. jan 2017

@miskasmida Dobrý deň A neviete ich adresu dnes som tam volala A adresu mi neposlali do sms dakujem

286
26. jan 2017
adrianka114
22. okt 2017

Ahojte mamicky, neviete mi poradiť kde by nám to vedeli opraviť ? Ďakujem

l3x
15. mar 2024

Servis kočíkov robia v obchode Babyraptor https://www.babyraptor.sk/predaj-a-servis-kocikov/ na Dulovom námestí v BA. Strašne milí a ochotní ľudia, odporúčam.