Kde sa dá kúpiť kočík iCandy pear?

lubik77
15. aug 2008

.chcela by som vas poprosit o radu, ci sa da niekde u nas alebo v cechach kupit kocik znacky iCandy a hlavne verzia pear, co je surodenecky kocik ....daaakujem 🙂

keckemet
4. feb 2011

Zdravim, tak ja jsem videl aBaby jogger na zivo a priznam se...trocha zklamani ☹
Zda se mi to hrozne štrachadlo☹
Kdyz je to postavene ve variante pro novorozence a starsi ditko tak je to hrozne dlouhy kocar....skoro bych rekla jako klasicka delka tandemu pro dvojcata, coz mne teda zklamalo. Taky manevrovatelnost nic moc....Zvedani na obrubnik, dost tezko i s prazdnym kocarem - velka paka.Je pravda, ze si tam muzete nasadit ty korbicky a sedatka vselijak mozne, ale proste je stale dost dlouhy. Zase deti maji celkem komfort, rekla bych na rozdil od i Candy. Jeste jsem taky zkousela i Candy Peach a paraaadnii, ale dost mastny...to nema na tu chvilku asi cenu investovat. Kdybych, ale mela dvojcata, asi jdu do neho.............vypada velmi luxusne, manevrovatelnost na jednicku, akorat deti jsou v nem asi docela nacpane, takze pro zadne urostle typy to taky nebude.... Ale je nadherny. Pear jsem jeste nazivo bohuzel nevidela a asi by bylo treba....Manzelovi se zase nelibi, ze uz podle obrazku deti vyhled temer nula a pristup do kosiku taky spatny. Tak ja uz nevim v cem ty decka budeme vozit?????????????????????????????? V podstate stale rozhodujem mezi Baby Jogger a i Candy pear, pricemz ja asi preferuju pear kvuli tomu, ze bude zrejme mensi............? A ovladatelnejsi? Manzel preferuje Jogger, ze deti maji vetsi komfort, tak ja neviiiiimmmmmmmmmmmmmmmm

danulavo
4. feb 2011

@keckemet Kdybyste ještě měla zájem, tak já budu mít I Candy Pear na prodej 😉

nostek
4. feb 2011

@keckemet je to asi vec nazoru. my sme skusali Jogger a tiez ICandy a manevrovatelnost podstatne lepsia u J. ta dlzka mi nevadi, lebo viem, ze deti tam maju viac miesta a rozhlad, co je pre nas dolezite. taktiez J jazdi po snehu bez problemov, kdezto IC je taky labilnejsi. mne sa zas IC zda chrastitko proti J. ale kazdopadne, treba si vyskusat nazivo, lebo kazdemu vyhovuje cosi ine. bez toho by som nekupovala.

keckemet
8. feb 2011

Tak jsme i my majitely I Candy pear 🙂)))))))))))))))))))))))))))
Nakonec jsem se rozhodla pro tento kocarek, kvuli tomu snadne manevrovatelnosti a hlavne...je lehky, dobre se zveda na obrubnik, coz se o Joggeru rict teda neda...☹
Jinak si, ale myslim, ze Jogger bude asi vice komfortu pro deti.........ale zase mene pro toho, kdo veze....Jedine co bych Icandy vytkla je teda ta hluboka korbicka. tu musel vymyslet zrejme nejaky uchyl 😝
Jednak je uplne miniaturni, coz by mi zase az tak nevadilo, pac prvni ditko je droboucke a v korbicce X lander jezdilo i s fusakem ve veku 10mesicu !Ale hlavne, co je teda nesikovne, ze dite lezici v korbicce ma zeleznou tycku pred nozickama 😢 coz je teda ..................................? Jak dlouho jste vozily miminka v teto korbicce????? Jeste jsem zjistila, ze na tento kocarek pasuje korbicka zn. MOON a ta je nastesti normalni tak uvazuju, ze ji asi dokoupim......,? Jinak co jeste ke kocarku? Mate nekdo zkusenost, jestli tam pasuji i jine ty barevne vlozky nez originalni? Hezke jsou trebas i od Emitexu nebo Casualplay a nejsou tak moc drahe. ale tusim, ze potiz bude s tim rozmerem...........pac delka je jenom 78 a sirka 42 cm.....Takze asi bohuzel nezbude nez investovat do originalu ☹ nebo usit 🙂 Kocarek je tez snadno rozlozitelny, je to sup, sup...........Zadna slozita akce a hlavne je opravdu stejne velky jako klasicky kocar. Opravdu to neni zadne nesikovne strachadlo. Myslim, ze budeme urcite spokojeni 🙂))))))))))))))))))))))
Ps :diky vsem za jejich tipy 🙂

keckemet
8. feb 2011

Jeste prosim....nevi nekdo kdo kdo ma tez I candy...jestli tam pasuje autosedacka zn. Romer??? Vyrobce pise jen tu Maxi- cosi....ale zase u Joggera je stejny adapter jak na Romer tak na maxi cosi takze by snad mela taky, ze,......Diky Katka

elmexina
9. feb 2011

je to super kočiar 🙂
myslím,že tam pasuje len maxi cosi

monda17
12. feb 2011

@keckemet
@keckemet ja mam Jogger a som s nim max. spokojná o probléme s obrubníkmi som sa dočítala až po mesiaci používania a neide mi do hlavy v čom je ten "obrovský problém" . Treba si len pomoct nohou, stupiť pri vychádzani na obrubník na ram kočíku medzi zadnými kolesami... ale to som urobila nejak automaticky, bola som na to zvyknutá z kočíka čo som mala pred týmto, lebo ten mal labilnú rúčku a bala som sa zatlačiť len na nu, ale jogger má perfektný rám ...

keckemet
14. feb 2011

monda17.....Nevim...ja jsem teda zvyknuta na lehoucke kocarky, s kterymi neni problem ani pri vyjizdeni na obrubnik.................a netreba si ani nijak jinak pomahat 🙂

alvin33
20. feb 2011

Měla bych zájem o adaptéry k autosedačce, příp. i s autosedačkou k iCandy. Nechystáte se někdo prodat? Díky za jakékoli nabídky...

alvin33
20. feb 2011

ICandy mi i všem v rodině, kdo ho používají, ohromně vyhovuje, jízdní vlastnosti se s předchozím kočárkem nedají srovnat. Ale to i proto, že jsme jezdili s trojkolkou xLander... ten rozhodil každý hrbol a patník.
Jen mě mrzí, že když používám sporťák pro 1 dítě, nejde ho otočit ve směru jízdy (leda s konstrukcí pro dvě děti). Nebo mi něco uniklo...? Taky mi tam chybí větší kapsa, kde můžu schovat pár potřebných věcí a škoda té symbolické stříšky...
Ale jak říkám, i tak jsem moc spokojená.

krivska
28. feb 2011

@alvin33 dobrý den, o jaké adaptéry byste měla zájem - prodáváme iCandy Pear - verze pro dvojčata a asi nám jedny zbydou, ještě zatím nevím, zda modré nebo žluté. Autosedačku máme Maxi Cosi Peble v barvě lila z listopadu loňského roku, používanou asi 9 měsíců, samozřejmě nebouranou z nekuřáckého auta. Pokud byste měla zájem nebo chtěla bližší info kontaktujte mě na email: mkrivska@seznam.cz

mzuzka
2. apr 2011
slavka1211
13. jún 2011

@mzuzka ahoj chcem sa ta spytat ci by si vedela zohnat surodenecky kocik icandy pear a kolko by to priblizne stalo. cakam babatko v septembri a maly bude mat vtedy 16 mesiacov preto rozmyslam o tomto kociku, kupila by som aj pouzity v dobrom stave a za rozumnu cenu.

poleva
19. sep 2011

@slavka1211 plánujem predať tento kočiar,viac cez IP

anjelicek26
19. sep 2011

@slavka1211 - do icandy nedas 16 mesacne dieta, bude mu maly alebo o chvilu maly, co vidim rocne deti su tam ltt, Hlavne nie so zimnym obleckom atp. Aj ked tebe je to uz asi neaktualne.

antoniab
19. sep 2011

@anjelicek26 co no moja ma 20mesiacov a pohoda lesna 😅

anjelicek26
19. sep 2011

@antoniab -susedka ma dvojicky 12 mesacne a uz ho davala prec, lebo ich tam nemesti... asi velmi zavisi od dietata...ale kupovat ho, ked ma uz jedno dieta 16 mesiacov...mi prijde fakt blbost.

poleva
19. sep 2011

plánujem predať tento kočiar,viac cez IP
my sme si ho fakt užili,ak by som sa mala zas rozhodnúť,tak opäť tento,bol drahý,ale nemali sme nijaký problém,ani vojsť,ani vyjsť,ani s cestovaním,bol a je proste super

laterna
20. sep 2011

@anjelicek26 to je hloupost. já mám děti 2,5roku a rok a pohoda 🙂

poleva
20. sep 2011

@laterna ale nemáš dvojičky,však?

laterna
20. sep 2011

@poleva ne, my ho máme jako sourozeneckej.

poleva
20. sep 2011

@laterna tak preto sa ti zmestia,ten čo je vpredu,môžu mu trčať nôžky,lenže ten čo je vzadu tam nemá šancu a ide zima,budú teplé topánky,nevojde mi tam,,,teraz ešte v pohode,majú rok,takže do zimy🙂

poleva
3. nov 2011

mám na predaj tento kočiar 😉

strucik
3. nov 2011

stručik chcela,by som vediet,za aku cenu..velmi sa ná pači..

strucik
3. nov 2011

alebo neviete Candy Pear za rozumn cenu máme dve žabky a zháname im kočík na internete sme našli tento,ale nový je drahý...

jankulina
22. dec 2011

Milé mamičky budúcich dvojičiek. Ja som tiež stála pred otázkou, aký bude najlepší kočík pre dvojičky. Najprv som si vybrala kočík podľa ceny (čo najnižšia) a vzhľadu. Kúpila som si ťažkú veľkú haraburdu z druhej ruky a po 5 mesiacoch mi došla trpezlivosť. Začala som hľadať čo najlepší kočík a preferovala som: kvalitný, ľahký, spratný, pohodlný a až do troch rokov za rozumnú cenu. Objavila som bumbleride a ten som si aj kúpila. Môžem Vám povedať, že som s ním bola za 2 a pol roka len a len spokojná, pretože splnil všetky moje očakávania. Bol pekný, ľahký, kvalitný a zmestili sme ho aj do nášho prvého auta - fiat punto. Má šírku 78 cm, takže cez 80 dvere som bez problémov vošla. Deti sa v ňon cítili dobre a až tak, že v ňom spali ešte toto leto na dovolenke a to mali tri roky. To je ďalšia výhoda tohto kočíka, lebo aj trojročné deti sa v ňom bez problémov vyspia. Keby som mohla kúpim si ho už od narodenia a iný kočík vám netreba. Ľahko sa ovláda, v porovnaní s niektorými kočíkmi pre jedno dieťa. Práve môj kočík hnedej farby predávam, tak ak by ste oň mali záujem budem rada ak mi napíšete. Teraz čakám dievčatko a kupujem si zase bumbleride ale len pre jedno dieťatko. Fakt je skvelý a preto tejto značke ostávam verná
P.S. Dvojičky sú paráda, želám Vám len veľa zdravia, šťastia a pohody. Treba si nielen tehotenstvo ale potom celú MD riadne vychutnať, lebo rastú ako z vody)
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/e37h/pre...
Pekné vianoce Jana

ciernavila
23. dec 2011

prosim viete nieco o kociku iCandy Cherry??? Nie je dvojickovy ale neviem zohnat od nikoho info o nom

mzuzka
5. jan 2012

@ciernavila a co presne chces vediet?
tu je komplet info
http://www.icandyworld.com/cz/cs/

ciernavila
5. jan 2012

@mzuzka dakujem ja uz som sa rozhodla nakoniec pre maclaren XT