Kde sa dá kúpiť kočík iCandy pear?

lubik77
15. aug 2008

.chcela by som vas poprosit o radu, ci sa da niekde u nas alebo v cechach kupit kocik znacky iCandy a hlavne verzia pear, co je surodenecky kocik ....daaakujem 🙂

nostek
8. dec 2010

@hviezda22 ahojky. no sa tesim, ze ho uz mas. aj ja som sa pre neho rozhodla a teraz hladam za co najlepsiu cenu. nasla som 3 bazarove. ale niekde nieco chyba co chcem a inde je navyse. si spokojna?
a dakujem krasne za toto odporucanie. 😉

mzuzka
8. dec 2010

@hviezda22 nemas zaco,hlavne si ho uzite 🙂

michez
27. dec 2010

@editah222 Ahoj editah222, chtěla jsem se zeptat, kde jsi ho kupovala, koukala jsem na net a mají asi jen v USA. Docela se mi líbí, jen bych ho potřebovala taky vidět na vlastní oči. Já uvažuju o Britaxu Dual B, je to něco podobného, ale když jsem si po tvém příspěvku našla na netu baby jogger, tak se mi moc zamlouval a potřebovala bych ho porovnat s Britaxem, jelikož máme na něj autosedačku, ale bohužel má divné kolečka, takové zvláštní pěna nebo co a já bych raději nafukovací, přeci jen je pak jízda komfortnější pro děti. Koukala jsem na PaT, ale nepřišel mi nejlepší. Je dole moc málo místa a synovi se tam nelíbilo a trojkolku nechci, preferuju čtyřkolky. PaT čtyřkolku mají taky jen v USA.... Můžeš mi napsat více info o tvém kočárku a kde jsi ho kupovala a tak? Díky moc

editah222
27. dec 2010

@michez já jsem ho koupila normálně tady v ČR v Olomouci a má ho už více prodejen (kočarky Davidek Olomouc). Ještě nevím jaký bude pro obě děti, ale s tím jedním je to dobrý, jen nemá nánožník, takže malé dávám na fusak ještě deku. No a čekám na pláštěnku, protože ty neměl dlouhou dobu ani výrobce 😠 Mají dorazit v lednu stejně tak jako madla.
Nejvíc nadšená jsem z nákupního koše 😀 Je velký a má nosnosti 7kg což je dostačujici i pro větší nákupy. Jo a ještě mě napadlo, že se nemá dávat přebalovací taška na kočár, já ji vozím v tom koši. Pro někoho je to nezvyk a vadi jim to.

kkiki
27. dec 2010

ahojte ja som na zaciatku tehu uvazovala o peach , ale nakoniec som kupila baby jogger city select ... je to proste bombovy kocik , jednou rukou, sneh, lad kopce to je jedno, uplne lahko, sedacky velke rovnake 16 variacii ulozenia ... pear sa mi nepacil koli tym prednym kolieskam a peach drahy a tazko zohnatelny ... jogger je nr.1

editah222
27. dec 2010

@kkiki tak koukám, že máme stejné názory 😀 Já jsem taky chtěla Peach,ale odradila mě cena a taky to, že sedačky se nedaly dát do tolika kombinací.

kkiki
27. dec 2010

@editah222 ja som tak spokojna ze az , teraz ho pouzivam tiez samostatne ... a to som na kociky 🙂 som frflala ze budem musiet kupit nejaku velku kravu , lebo potrebujem pre dve, oplakavala som moje urbo, ked som ho balila do pivnice, ale ako prisiel , kvalita 100%, ovladatelnost 100%, velkost sedaciek, vanicky 100% a o kosiku ani nehovoriiiim .... tam sa mi vojde aj pes aj kolobezka 🙂))) ja som strasne rada ze som jogger objavila ... viem ze s pearom by som nebola asi taka spokojna ...

nostek
1. jan 2011

ja som chcela to I CANDY, ale mm sa moc nepacil (na obrazkocha popis a tak). tak sme boli pozriet Baby Jogger a budeme ho brat. mala som ho tam porovnat aj s I Candy a z toho som bola sklamana, hlavne co sa ovladania tyka. o variabilite henovorim. islo to dost tazko oproti BJ. takze ked uz sa budete rozhodovat pre surodenecky kocik, isto si ich pozrite a poskusajte nazivo a potom sa rozhodnete.

xnatali
1. jan 2011

Ahojte, my cakame druhe babatko, vekovy rozdiel bude 19mesiacov medzi detmi, pricom mame "vacsieho" chlapceka - prvorodeneho - uz ma vysku 87cm, vazi 12,5kg (vyzera na 2rocneho velkostne, narodil sa 4100g) a neviem teda, ci ma niekto skusenosti s tym, ci sa do sportovej sedacky ICANDY PEAR zmesti takto velke dieta - a aj vacsie... zatial este nechodi peso, tak chceme kupit surodenecky kocik a tento sa mi velmi paci, len sa mi zdaju tie sportove sedacky dost male... ale zase sme dost obmedzeni velkostou vytahu (dlzka vytahu max. 105cm a sirka 63), tak moc na vyber z tandemovych kocikov... no a cena...asi by som potom cez net skusila zo zahranicia ho kupit, v pondelok by som ho chcela ist nazivo pozriet do Mocenku (dufam, ze ho tam budu mat)... Dakujem za akekolvek reakcie...

hviezda22
2. jan 2011

@xnatali moje dvojky maju 11kg, prva sedačka je vačšia, tam uplne v pohode, este dost priestoru, zadna je menšia a tam to moc slava nie je.........pozrite aj Baby jogger, napíš postrehy 😉 ,
@nostek, tak si si vybrala 🙂

xnatali
3. jan 2011

@hviezda22 - dakujem za info...videla som baby jogger, paci sa mi, Icandy mali uz predany, len este je pre mna problem "prekusat" sa cenou tychto kocikov... a asi,ak vyberieme drahsi kocik, tak asi nie Icandy, ale ten baby jogger... este som zacala uvazovat nad bumbleride queen b - plus pridavne sedadlo, co sa naklikne na sportovu cast (alebo na hlboku vanicku)... no neviem, ak budem mat aj druhy cisarsky, tak zo zaciatku asi nebudem vladat do takej vysky posadit toho nasho starsieho...proste, dilema, dilema a dilema... este sa nam do vytahu genialne zmesti jeden model - marco sky l, ale ten sa mi moc nepaci - nechcem rucky "golfove palice" a ani tie kolieska ma nelakaju...

nostek
3. jan 2011

@hviezda22 dakujem ti, za tvoje postrehy, fotky a napady. i ked som sa rozhodla inak, keby nie teba, tak vozim dietky asi v droske 😀

hviezda22
3. jan 2011

@nostek niet za čo, ved by si to určite zvladla, človek si to musí dobre premysliet, zvažit.....ja rada mením kočíky, takže skuseností až až 😀 , ja som spokojna aj s iCandy, no nebudem klamat, rada by som oskušala aj Baby jogger, ale už nebudem vymyšlat, možno na jar, v lete budu behat na odražadlach a kočík nebudu potrebovat
@xnatali, možností je vela, to prídavné sedadlo na Queen b je len také na krátke trate, myslím že ako plnohodnotné sedenie pre staršieho to nebude, navyše asi ani tento model Bubleride nie je dostat kupit. My sme ako prvy kočík mali Bumbleride Indie twin a bola som veeelmi spokojna, uplne najlepšie sa s ním išlo, lahka menevrovatelnost, dobré ťažisko, len sme sa s nim po prestahovaní do iného domu nevmestili do vytahu, vtedy som ho vymenila za Jané powertwin, ten neodporúčam, pre mna ☹ . Ak nie ste obmedzení šírkou vytahu, kludne by som aj do indie twin išla ako do surodeneckého
marco sky l by som nevolila, určite sa s ním človek "narobí", golfače sa vždy horšie ovladaju
tento ma zaujal cenou, naživo som ho videla, no neoskušala http://deti.bazos.sk/inzerat/5548197/Dvojicky.php

xnatali
3. jan 2011

@hviezda22: si skvela, dakujem za "pokec" na temu kocikov...🙂
- nuz, ten marco sky l - to je len uplne posledna alternativa....
- my mame teraz bubmleride indie - pre jedneho - tiez som s nim max. spokojna, lenze indie twin sa nam zial nezmesti do vytahu - (totiz vchod je zuzeny - cca 64cm a vnutri je vytah o daco sirsi, mozno aj tych 70cm, ako je siroky indie twin, lenze nevpracem ho cez ten zuzeny vchod, neviem, kto navrhoval tie blbe vytahy...),
- pokukujem po jane twin two ("ojazdenom" a iba sportove sedacky s vloznou taskou), lenze neviem, ci sa da nejakym sposobom "sklopit" - skratit, lebo vytah mame dlhy max. 105cm a tento model jane je dlhsi - tusim 120cm uvadzaju... no a powertwin - je este dlhsi, takze zase nic...
- abc design - zoom - je taktiez vacsi ako na skvely vytah...a jasne, aj ten sa mi paci...
- a ano, tiez myslim na to, aby mal starsi pohodlne sedenie, lebo zvykavame chodit casto von a aj na viac ako hodinu...
- paci sa mi peg perego duette- ale ten je uz totalne dlhy 140cm, a zase, v kocikovej miestnosti si netrufam nechavat kocik...a uz vobec nie nejaky drahsi...
....momentalne sa mi to zda maximalne complicated...

hviezda22
3. jan 2011

@xantali, tak potom Phil and Teds, odporučam Vibe, pripadne Sport, ja som mala Dash a nebol zly, trošku sa zle išlo na obrubník, ale len ked boli v nom obaja. Uplna blbost pri Dash, brzda v ručke. Nemožeš mat nič na ručke, je to velmi nepraktické. Navyše ten kočík sa na akomkolvek terene sam pohol a nemohla som ho nechat na chodníku, na ihrisku nikde bez zabrzdenia. Pri tychto kočíkoch je horší prístup do zadného sedadla, deti vyhadzuju veci z košíka, davaju ručičku na koleso, aj ked je tam blatník. Ale nebol zly. Jané neskratiš, neda sa akoby zložit trošku. Ja som si tak zužovala golfače, mali sme Cosatto a len ked som ich trošku zložila zmestila som sa do vytahu. Dobré boli na leto, na zimu velmi otvorené, nechranené, nepohodlné. Do snehu malé kolesa vobec nie su vhodné.

mzuzka
3. jan 2011

baby tu maju jogger za SUUUPER CENU
http://www.pishposhbaby.com/baby-jogger-city-se...

editah222
4. jan 2011

@mzuzka úžasná cena, ale jestli jsem pochopila správně tak neposilaji do Evropy ☹ Výhodně se dá nakoupit i na E-bay, ale přiznám se, že kočárek jse radši kupovala tady v ČR, přece jen by byla snažší reklamace 🙂

nostek
4. jan 2011

@mzuzka dik za link. veruze super cena. no skoda, ze nedovazaju sem. my sme boli v mocenku, asi vezmeme odtial

mzuzka
4. jan 2011

@nostek da sa doviest, stoji to do 100 eur,ale trva to 6-8 tyzdnov lodou

mzuzka
4. jan 2011

@nostek a este mi prosim ta zrad,kolko stoji na SR. Tu v UK su stale drahe, aj na ebay :(

nostek
7. jan 2011

@mzuzka, nas by to malo stat ak spravne pocitam takto:

Športový kočík pre jedno dieťa 416,99 Eur
Druhá športová sedačka vrátane adaptéra +132,05 €
Diel k zostrojeniu 1ks vaničky Baby Jogger City Select Bassinet Kit + 71,25 €
Adaptér k nakliknutiu autosedačky Maxi Cosi Cabriofix 46,55 €
Madlo na 1 športové sedadlo + 21,85 €/ks

- autosedacku mame.

takze suma sumarum, toto zakladne, co potrebujeme je za cca 690 €.

emmaelzer
7. jan 2011

@mzuzka keby si mala zaujem, ja by som ti ho mohla predat, ja ho mam ale planujem ho predat...mam vanicku, aj sportovy

mzuzka
7. jan 2011

@nostek tak to je super cena, tu stoji len sportova verzia 540 libier, ked vezmem k uvahu kurz, tak mas babatkovsku sadu zadara 🙂

nostek
7. jan 2011

inak v DE je tiez o dost drahsi. mozno tak ako u vas. tu vraj museli ist s cenou dole koli polsku... lebo ludia prestali u nich nakupovat. stastie pre nas

lukreciax
13. jan 2011

@antoniab mohla bys mi prosím napsat, jaké máš s kočárem zkušenosti? Zajímalo by mě hlavně jak se ti s ním jezdí - např, v terénu,ve sněhu , po kostkách ve městě apod., jaké má odpružení...a máš 4 nebo 3 kolovou verzi?

keckemet
14. jan 2011

Dobry den, neprodava nekdo kocarek I CANDY PEAR???????????

keckemet
15. jan 2011

A jeste bych se chtela zeptat zda ma nekdo zkusenot I CANDY PEAR versus BABY JOGGER??????? Zdaji se mi velmi podobne, mozna Babyb jogger snadnejsi manipulace? Mnohokrat dekuji, je to pro mne nyni velmi aktualni Kat.

nostek
15. jan 2011

@keckemet ja som videla oba na zivo a mohla som porovnat. uz len manipulacia je s joggerom jednoduchsia, mas tam ovela viac variacii ako s candy. candy je pekny na pohlad a poznam kocky co ho chvalia. ale mna ohuril jogger.

antoniab
15. jan 2011

@lukreciax ja som veeeeeeelmi spokojna mam aj nahradni kocik lahky mensi kupili sme ho hlavne ked cestujem k mm lietadlom a pouzila som ho len 2x mne icandy strasne vyhovuje je ovladatelny pevny stabilny takze aj ked mam moznost este jedneho kocika vzdy siahnem po icandy a aj vsetci ostatny doma ja mam 4kolku v snehu pohoda len si musis bloknut predne kolecka kedze mala je aj zimne dieta tak sme aj zimou zacinali mala som obavi ale bola som milo prekvapena trocha ma mrzelo ze sportova cast nejede uplne do lahu ale malej to nevadi a kocik miluje lahko sa sklada a myslim ze je aj dost pruzny ked vezmem do uvahy ine kociky
proste ja som spokojna a neuvazujem o inom kociku ani pri druhom dietati mozno jogger je varijabilnejsi pri 2detoch no to musi clovek porovnat voci zoci a niektore veci sa ukazu az casom pocas pouzivania kazdemu vyhovuje nieco ine a kazdy ma ine naroky ja za seba som spokojna 😉

laterna
3. feb 2011

ahoj, všimla jsem si, že řešíte porovnání icandy a baby jogger. já viděla oba a mám icandy. jogger je určitě skladnější do auta, icandy nám zabere celej kufr. ale mě přišel jako takovej fórovej plasťák. bála jsem se, že se prostě rozpadne nebo rozlomí. to je jen můj názor a takovej jsem z něj měla pocit, že když se mi dítě postaví na ten panel pro nohy, tak se to zlomí. icandy mi přijde hodně bytelnej. přeci jen tam vozím pořádnou zátěž. icandy je přiznám se trošku posilovna. dopředu jede dobře i po nerovném terénu, hodně toho projede aniž by se zadrhnul a musel nadzvedávat, ale manévrovatelnost je horší a mám někdy problém se trefit do úzkého prostoru, že se mi přední kola šprajcnou a nejde to kam chci.
ale zajímalo by mě u toho joggeru, jak je to se stabilitou kočárku. protože ta přední sedačka mi přijde děsně vepředu. když sedí dítě jen vepředu, jestli se nepřevrhává. u icandy je taky blbé u té korbičky, že má nad nožičkama železo. a taky je fakt, že tím, že přední sedačka je výš než zadní, tak mladší dítě kouká druhýmu do zad. u icandy když je přední sedačka v sedu, tak se dá zadní položit, ale u baby joggeru si tím nejsem jistá, že to jde. jo a candy má dost blbej přístup do košíku ve variantě umístění sedaček po směru jízdy.

mě překvapila informace, co jsem se tady dočetla, že baby jogger je levnější. protože jak jsem ho já viděla, tak vyjde trošku dráž než icandy, kde je cena už včetně madel a pláštěnek.