Kde sa dá kúpiť kočík iCandy pear?

lubik77
15. aug 2008

.chcela by som vas poprosit o radu, ci sa da niekde u nas alebo v cechach kupit kocik znacky iCandy a hlavne verzia pear, co je surodenecky kocik ....daaakujem 🙂

krista
15. aug 2008

Ahojky,
náhodou jsem narazila na tohle téma a koukám, že ten kočárek vypadá úplně stejně jako můj Moon 😅 akorát je dvojitý 😀 No je moc hezký, ale bohužel jsem ho neviděla nikde prodávat, tak moc nepomůžu ☹

lubik77
autor
15. aug 2008

.hmmm skoda, tak som sa potesila ze mi niekto odpisal 😉

lubik77
autor
15. aug 2008

.my mame casualplay S4 a sme s nim veeeelmi spokojni, vsade sa zmestim a sikovne sa s nim maneevruje 🙂

krista
15. aug 2008

Jo Casualplay je hezkej kočík, akorát na nás byl teda drahý, tento (viz. moje album 🙂) vyšel na 9tis. sporťák i korba, zatím musím zaťukat, že je v pohodě, taky jsem s ním na 100% spokojená 😵

A čekáte druhý že budete potřebovat sourozenecký kočárek? Jak staré máte první dítko? 🙂

lubik77
autor
16. aug 2008

.jakubko bude mat teraz v auguste 1 rok a pol a adamko sa ma narodit v oktobri 🙂

krista
6. okt 2008

lubik tak co jak jsi na tom s pátráním? Našla jsi Icandy nebo nějaký kočárek jemu podobný? 🙂 😉
A myslíš že by nestačil jen skate? Že ho hodně využijete ten sourozenecký?

krista
30. dec 2008

majina • snž • Dnes v 15:13
Máte někdo tento kočárek???

majina
30. dec 2008

Jako to nás je tak malililičko??? ☹ 😀

krista
30. dec 2008

Majina v ČR ten kočárek vůbec neni 😒

krista
30. dec 2008

A myslim že i lubik77 se na něj možná nakonec vyprdla 😝 😅

majina
30. dec 2008

Zrada 😀 😀 😀 Je děsná škoda že u nás není k dostání ☹ 😖

majina
30. dec 2008

Jenže mě se líbí hlavně ta korba... viz moje album 😉 😀

diamand
2. jan 2009

ahojte baby, ja mam moj Icandy na predaj bol pouzivany ne 8 mesiacov tak ak mate zaujem dajte vediet 😉

majina
19. júl 2009

Ahojky... tak kočárky se prodávají už i v ČR.... konečně!!!!

diamand
19. júl 2009

inak je hrozne tazky a ked behate auto tak skladanie je hruuuuuza

antoniab
19. júl 2009

ahoj
majina a kde sa da zohnat tento kociar v cr?
ja som ho dnes videla nazivo a spehovala som pani aj ked ho skladala do auta a neprislo mi to nejak zlozite urobila 3 veci a kocik bol zlozeni
mrzi ma ze som sa jej neopytala kde ho kupila a kolko stal 😔

diamand
19. júl 2009

antonia - ja som kocik pouzivala vyse roka a pisem len z vlastnej skusenosti, kedze vozim maleho rano do skoly a poobede chodim prenho, vytahovat kociar 4x denne z auta nie je lahke, ako som uz pisala je dost tazky a neda sa zlozit v jednosti, vrchna cast - teda vanicka alebo sportova sa musi dat najskor dole a az potom sa sklada konstrukcia. Inak nehovorim ze je zly a aj disajnovo je pekny, ale skor ho odporucam mamickam ktore moc nepouzivaju auto

majina
20. júl 2009

anto.... tady jsem ho našla

http://www.ajuty.cz/shop/icandy-apple-special-e...

A těždý to trošku je -sporťák má 13 kg a s hlubokou korbičkou skoro 16 kg ale do auta ho budu skládat tak 3x za týden tak to jde 😀

antoniab
20. júl 2009

diamond urcite mas skusenosti ked si ho pouzivala alebo este pouzivas 😉
porovnavala som aj ine kociare a vsetky maju taku stejnu vahu tak mne to v porovnani z ostatnimi nepride nejak tazke ale urcite si ho pojdem vyskusat lebo ja auto pouzivam sice nemyslim ze ho budem musiet skladat 3x denne ale zas nekupim nieco len preto ze dizajnovo ma neskutocne okuzlil 🙂 🙂
inak kupovala si ho v uk kolko ta tu vysiel ?

majina dakujem musim to porovnat s cenouv uk len unas ho nemaju a na nete cenu neudavaju 😅

diamand
20. júl 2009

antoniab - ano kupovala som ho v uk, ale to bolo este v roku 2007 a vysiel ma okolo 500 libier, teraz mam bugaboo bee a ten sa neda s icandy porovnat je ako pierko

luci200
17. aug 2009

ahoj lubik77, klikni si na stranku http://www.lamarque.cz/icandy.html a tam najdes kociarik icandy pear....vyhodi sa ti stranka a dole mas aj kontakt na tu predajnu v Cechach...s pozdravom Lucia

petra2505
27. aug 2009

baby kolko prosim vas stoji ten kocik pre dvojcata?Hlboky aj sportovy spolu.

zajkka
2. nov 2009

Halo,neviete nieco o tomto kociku?Napr.pre dvojicky,kde sa da kupit a kolko by stal.....Videla som jeden na Polskom aukre,ale nevenovala som mu pozornost,lebo som ho este nepoznala....predavali ho pouzity uz 😒

andu
25. mar 2010

Zrdavím, chtěla jsem se zeptat mamin žijících v Anglii, jestli by mi mohly prozradit, jak se tam cenově pohybuje iCandy Pear - sportovní a hluboká korba 😉 Mám známou v Londýně, takže by mi jej případně mohla dovézt, jen teď nemá moc času na zjišťování 😉 Dík!

adkasladka
4. jún 2010

@andu Ahoj Andu,, prosim ta nasla si odpovede na tvoje otazky..tiez by ma to velmi zaujimalo..tak ak si sa dopatrala..mohla by si poradit?

andu
4. jún 2010

@adkadladka: Bohužel, ničeho zajímavého jsem se nedopátrala ☹ Jediné, co jsem zjistila, že ve Spojených Státech by tyhle kočárky měly být ještě levnější! V brzské době chceme kontaktovat přítelova bratra (kvůli Phil&Teds), tak je zkusím zaúkolovat i ohledně iCandy!

martinano
6. jún 2010

ahojte
videla som tento kocik vo svedsku aj som ho skusala, zaujal ma pre dvojicky, ale ma strasne male vanicky, take male som este ani nevidela

xxksena
8. jún 2010

koukala jsme na ty pro dvojčata a vypadaj úžasně. tenhle kočárek jsem viděla v německu. 😎