Kde sa dá kúpiť kočík iCandy pear?

lubik77
15. aug 2008

.chcela by som vas poprosit o radu, ci sa da niekde u nas alebo v cechach kupit kocik znacky iCandy a hlavne verzia pear, co je surodenecky kocik ....daaakujem 🙂

mkr
14. jún 2010

kočárek jsem viděla v hradci Králové v john nellu, je krásný, čekat dvojčata jednou jdu do něj 🙂

editah222
18. jún 2010

Mě ten kočárek nadchl, připadá mi trochu lepší než Phil a Teds, aspon nemám pocit, že miminko bude "na zemi" 🙂 Ještě budu ty dva chvilku porovnávat. Budu vděčná za jakoukoliv připomínku.

zuzu82
18. jún 2010

Dobre ranko, pozeram, ze sa tu rozbehla diskusia o kocikoch iCandy. Od chvile, ked som ho nasla na nete, bol mojim favoritom.My mame surodenecky pear a som s nim velmi spokojna, hoci ho zatial velmi nevyuzivame. Mame 2 chlapcekov (2 roky a 5 mesiacov a 10 mesiacov) a v septembri cakame tretie dietatko. Prave kvoli tomuto dietatku sme ho kupovali, pretoze starsi sam chodi od 1 a pol roka. Ale uz sme ho asi 3-4x vyskusali aj so starsim syncekom, ked sme boli na celodennom vylete a potreboval poobede spat. Co sa tyka vaniciek, mame dolnu - ta je mensia, teraz presne neviem, aka je dlha, ale tusim nejakych 74 alebo 75 cm, takze myslim, ze polrocne babo tam celkom v pohode vojde (v zime bude trosku viac stisnute, ale vo fusaku alebo zavinovacke to celkom pojde), akurat su vanicky nizsie ako sme zvyknute u klasickych hlbokych kocikoch. Dobre sa ovlada, vojdem s nim do nasho malickeho vytahu (co je pre mna velikanska vyhoda, lebo nebudem musiet nechavat kocik v kocikarni a vobec si to neviem predstavit, ako by som sa trepala do vytahu s troma detmi a ak by dvaja mladsi spali, co potom? Budit ich, alebo neist domov, lebo ich treba vyberat z kociara, odkladat do kocikarne a ist na 8 poschodie domov?). Tiez som rozmyslala aj o PaT, ale ten je dlhsi a babo je v kosiku, co sa mi nie velmi pozdava, aj ked som uz bola viac-menej rozhodnuta ja pre nho, ak by bol vosiel do vytahu, kvoli financnej stranke ale manzel nie velmi suhlasil.A nakoniec sa nam podarilo kupit Icandy z druhej ruky 🙂

raul
19. júl 2010

Prosím,neviete niekto cenu kočíka pre dvojičky,Ďakujem

wodana
26. júl 2010

http://www.detskydum.cz tu ho maju tiež

laetela
28. aug 2010

ahojte, ja mam kocik britax b-dual, je podobny ako philand teds, ale nie je trojkolka a ma aj ten zadny sedacik striesku. mam deti so 14mes rozdielom. zatial jazdime tak,ze do tej pridavnej sedacky som napchala vloznu tasku concord snug ci co toje a babo je akokeby vo vanicke.lenze je leto, neviem si predstavit, zacne zima, co bude.kocik je moja zachrana ako sa nezblaznit, rano tam deti nalozim, idem do mesta,vratim sa vecer a to je uz doma moj muz a deti si rozdelime.kocik nie je odpruzeny a velmi tazko sa ovlada.vcera som prvy krat videla icandy a skoro ma porazilo.je ovela lepsi ako nas, cele mesiace som snorila na nete, neviem ako je mozne,ze som ho neobjavila.urcite ho odporucam kazdej mamine s takym malym rvekovym rozdielom

mzuzka
7. sep 2010

ahojte, vidim ze sa tu pomalilinky taha diskusia icandy - tak pre ilustraciu - kocik v jednoduchej ciernej verzii sa na bazaroch pohybuje tu v UK zhruba 350-400 libier a potom zalezi od doplnkov(autosedacky,hlboke vanicky,farebne rislusenstvo.....)
prikladam vam dve fotocky - na prvej je jednoduch najlacnejsia zakladna verzia a na druhej taky isty kocik, doplneny o nove varebne doplnky ( su knim este aj fusaciky v rovnakej farbe ,ale zatial ich mame v skrini). ta druha verzia nas vysla dokopy 900 libier Apple a Pear sa vyrabaju iba cierne, vsetko ostatne su doplnky za doplatok, to znamena, ze cierne budicky mam napr navyse v skrini :( alebo aj drziaciky a pod....

hviezda22
8. sep 2010

@mzuzka to je krása 😵 😵 😵
ja som prave včera predala moj Phil and Teds, nebola som spokojna a teraz mam doma len golfače Cosatto....no a uvažujem či mi postačia, či ist do iCandy alebo sa mi este pači Mutsy s duo sedačkou, pripajam jednu foto (herečka S.J.Parker).........ale asi tento iCandy je krajší 😉

mzuzka
8. sep 2010

@hviezda22 myslim, ze teraz pred zimou a slovenskou zimou su pre 16mesacne deticky golface asi malo :( golface su take prilezitostne kociky, ale deti si v tom neoddychnu a maminy sa narobia. ja som rozdiel medzi Uk a SR pocitila, ked som bola prvy krat s malymi u nasich. mala som vtedy twin two s matrixami vanickami a to je dlhy kocik,cize velka paka a ked som ho mala zdvihat na Sr na 20cm obrubniky, tak som prisla vzdy taka dorobena z vonku...
a to iste bude aj mutsy - ked si vsimnes ma oproti icandy len jedno tazisko v predu.sice nie je dlhy, ale nie je rozlozena vaha deticiek.to su kociky k nam do uk a do usa, kde su vsade zjazdy z chodnikov, nie je tu sneh a pod. tento co ma ona, je aspon model 2010 co uz ma otocne kolieska,ale starsie modely maju len pevne kolieska a stym s dvojickami nepomanevrujes,len dvihat advihat.
i candy ma vez PIP konvertor rozlozenu celu vahu na vsetky kolesa,cize nie je taky tazky na zdvihnutie.

ak budes mat zaujem a mas cas, ze ta to nesuri, kocik ti na ebay mozem vyskladat a dat poslat. uz som tak jednej maminke prave icandy posielala (mozem dat na nu kontakt) a jednej som posielala Stokke. vynde ta to rovnako ako na sr cez bazar, mozno aj lacnejsie,ale mas ho ''iny'' a s doplnakami.ja mam chalanov, ale dvojfarebna kombinacia sa mi paci viac ako fadny cely cierny

my ked sme prilsi do uK tak sme tu PaT obdivovali a to sme este netusili ze budeme mat dvojky 🙂 lenze ked som par krat videla, ako isla mamicka popri ceste a preslo auto a zviril sa prach, tak mi to spodne dieta pripadalo ako vysavac, taksme ho teraz z naseho kocikova vylucili 🙂

hviezda22
8. sep 2010

@mzuzka, dakujem, vo vela veciach maš pravdu, takže pekne po rade
Golfače si zatial velmi chvalim, mne sa velmi dobre kočíkuju, Cosatto su pevné, kvalitné golfky, mam ich len druhy tyzden, detom sa v nich velmi pači, normalne vidím, že sa tešia vedla seba, moje dvojičky su na seba dost naviazané 🙂 , no a nenarobím sa velmi, samozrejme je velky rozdiel vozit jedno dieta a dve deti........obrubníky tu mame asi tak10cm 😎 ,
Ja sama som uplny maniak na kočíky a mala som ich vyše 20. Hlavne pri staršom synovi. Pri dvojičkach bol prvy Bumbleride (super kočík, perfektne ovladatelny, aj na obrubníky super), no ked mali 5 mesiacov, prestahovali sme sa a nevmestili sme sa do vytahu........no a vymenila som ho za Jané Powertwin. Ako píšeš, uplna katastrofa, na obrubník sa mi tiez išlo strašne a aj dole, dokonca ja som mala niekedy problém ho udržat, aby sa mi neprevratil nabok 😝 . Ani pre deti nič moc, to sedenie, som rada, že je preč. Jedine manevrovatelnost bola dobra.
No a potom sme mali Phila, ja som mala Dash, brzdu to malo v ručke 😠 , nemohla som ho nechat na chodníku, lebo hned sa pohol roznym smerom, deti na seba nevideli, vyhadzovali mi veci z košíka. No a obrubníky bola moja nočna mora 😔 , ja som mala dost..........važim 48 kg a naštastie deti este nemaju 10 kg, su skor drobnejšie.....inak fakt neviem
Nie som pevne teraz rozhodnuta pre žiadny ale na zimu budem musiet niečo poriešit a byvam v BA a do autobusu s golfačmi asi ee.
Moja priorita teraz su kondičné jazdy v autoškole, aby som uz nemusela autobusom 😀 😀 😀 , ale to je do inej temy
Viem ktoru maminku myslíš, pozname sa z koníka a občas si pišeme...........od nej viem že tieto kočíky ste začali dovažat a neviem sa dočkat na jej prvé dojmy a na zaklade toho sa rozhodnem aj ja 😉 , asi v oktobri/novembri
Potom rada využijem vašu ponuku, mne sa naopak velmi pačia čierne kočíky, lebo mam rada farebné doplnky, či deky, či podložky a navyše ja mam parik a proste by sme boli moc kriklavy.
Este k iCandy, čo sa mi na nom pači viac než na Mutsy, su rovnaké športové sedačky, ovela lepšie striešky a že je čierny 😉 😉
fotky mojich kočíkov mam v mojom albume

truksl1
8. sep 2010

ahojte,
jelikoz mame 2 drobecky 16M od sebe, dlouho jsme rozmysleli nad P&T... pak jsem ale na netu objevila I candy pear a bylo jasno. Krome 2 sportovnich sedacek mame jeste nizsi korbicku a adaptery na autosedacku ( mame maxi cosi po starsim prckovi). nemuzu si ho vynachvalit. velkou vyhodou pro me je, ze sedacky jdou sklapet do lehu( ne uplneho ale vzhledem k ergonomii sedacek plne dostacujici,aby se mrnousci prospali). kdyz je nahodou potreba, nemusi se nasazovat konstrukce na obe sedacky a lze vytvorit jen single normalni kocarek. ma super dlouhou nastavovaci rukojet, takze i vysoky tatinek bez problemu muze vozit 🙂.pokud jedu s detmi sama, treba jen nakoupit, nacvaknu jen 1 sportovni sedacku a adaptery a autosedacku s mimiskem a jedeme. snadna manipulace i skladani- jen se musi vysadit konstrukce-2 sec. a zaaretovat kola.uz mam nacviceny - usazeni deti do auta a slozeni kocarku mi zabere max 5 minut. jedina nevyhoda- kocarek nema rucni brzdu,takze kdyz jedeme z prudsiho kopce a obe deti jsou v nem( deti vazi dohromady cca 16kg & kocarek 12kg?),docela bych si i pribrzdila.co se tyce doplnku, neporizovala jsem originaly, ale dokoupila u aesthetic 2 oboustrane barevne vlozky( maji veliky barevny vyber, navic z 1 str. fleece, z druhe prijemna bavlna)& tasku s prebal. podlozkou ve stejne barve vlozek. daji se koupit ve stejnem provedeni i moc hezke fusaky( mensi do pul roku se vejdou do korbicky). takze i tak se to da barevne ozivit.
pokud bych se mela znovu rozhodovat urcite bych sla opet do I candy. jinak je potreba si ho nechat v obchode radne predvest, tech moznosti kombinace je hodne, a hlavne si dopredu rozmyslet( pokud nebudete porizovat pro dvojcata,ale vekove rozdilne deti kdo bude sedet " vys" a kdo "niz" - neda se pak menit. ja mam nizsi korbicku, tzn. za sportovni sedackou, ve ktere jede starsi po smeru jizdy( pokud jede single bez konstrukce, sedi proti) a je vzdy spokojena, ze vse muze sledovat, zatimco mimisek spokojene spi za ni.v zime uz asi budeme muset dat sportovni sedacku i pro mimi, ale i tak se nebojim, ze nebude mit rozhled, sedacky jsou dost od sebe na to, aby druhe ditko nekoukalo jen do cerne sedacky pred nim....
jinak my jsme kupovali v Babywelt v praze a maximalni spokojenost, velmi ochotne prodavacky.

mzuzka
10. sep 2010

@hviezda22 no ved aj ten moj je cierny, len som dokupila farebne doplnky, budy sa daju nechat cierne, tie mam v skrini a asi ich budem pouzivat v zime, a v lete farebne, aby nevybledli 🙂

drzim palceky v autoskole, ja sa akurat tiez rozhodujem, ze tu konecne zacnem jazdit, pretoze som to radikalne odmietala. ten volant na druhej strane mi robi velky problem, ale byt stale odkazana na manzela ma unavuje. kym som nemala svitov, nepocitovala som to, ale teraz, ked sme sa odstahovali dalej od centra, tak to zacinam citit zretelne a tu v londyne sa trmacat autobusmi je o drzku. a s chalanmi som si dala zavazok, ze pokial to nebude uplne nevyhnutne, metrom s nimi nepojdem. zatial sa mi to dari dodrziavat.

editah222
11. sep 2010

Holky prosim vás o info jak se vám s ICandy Pear jezdí, myslím hlavně zatáčení, v porovnání s mono kočárekm (třeba Peg Perego, Teutonia...). Já jsem jela s kámoščinym a žádná slava ☹ Je to tak u všech nebo ten jeji je nějakej divnej?

editah222
13. sep 2010

A nemá nebo nezkoušela některá z vás ICandy Peach pro sourozence?http://www.icandyworld.com/cz/cs/products/peach...
Přijde mi užasný 🙂 Ale tady si ho nemám kde ošahat ☹

mzuzka
13. sep 2010

@editah222 ja som ho bola skusat tak dva tyzdne do zadu, ked som kupovala pear, je lahsie manevrovatelny a robia ho v krasnych farbach, ale taaaa cenaaaaa ☹ pouzite sa predavaju tak 700 libier 😖 novy stoji skoro 1000
ma rovnako velke sedacky a asi tym ze su ine zadne kolieska, lahsie ssa s nim zataca. podla mna to je model ktory spravili na zaklade pripomienok ku pear.

editah222
13. sep 2010

@mzuzka já jsem tušila, že tam bude nějaká zrada ☹ Tak to bude u nás stát kolem 30tis a to je trochu moc. Ale je úžasný, taky mi přijde, že je mnohem vymakanější než Pear.

s_o_n_i_k_e
14. sep 2010

Neviete, či je možné ho už zohnať aj na Slovensku ak áno za akú cenu?

editah222
14. sep 2010

http://icandyworld.com/cz/cs/stockists Najdeš tam i seznam prodejců na Slovensku. Ceny na netu nejsou. Musiš si do obchodů zavolat nebo napsat. Já to udělala do 5 různých a ceny se celkem liší.

mzuzka
15. sep 2010

babulky , zajkke uz icandy dorazil, co som jej posielala ,tak mozete sa spytat na ''odporucanie'' a ak ma niektora zaujem o akykolvek kocik, napiste mi, urcite sa dohodneme 🙂
@editah222
@s_o_n_i_k_e
@raul
@wodana

zrzavaliza
5. nov 2010

dobry den, kdyby mel kdokoli zajem o kocarek icandy pear tandem, rada ho prodam. je 3 mesice stary v zaruce a jeste jsme stihli dokoupit samostatnou hlubokou korbu, cena 16000. diky
v pripade zajmu piste na mudr.mynarova@seznam.cz

antoniab
18. nov 2010

ahojte ja mam icandy apple som velmi spokojna len by ma zaujimalo ci sa da aj z neho urobit tandem ak by som kupila nadstavec 😒
dik 😉

hviezda22
19. nov 2010

@antoniab da, treba adapter a druhé sedadlo.......ale na to sa treba presne popytat, jedno sedadlo je menšie, druhé vačšie, myslím, že by to malo byt označené ako "hruška".
Mne ma tento kočík prist koncom mesiaca, vdaka vopred @mzuzka 🙂 velmi sa teším

tommy13
22. nov 2010

Ahojte snad najlepsie riesenie je e-bay....
iCandy pear sa pohybuje okolo 450-500 £...my sa tesime iCandy cherry

hviezda22
25. nov 2010

Neviete mi poradit??? Ma kočík v mieste sedu kružky na prichytenie fusaka? Neskusili ste niektora fusak Kaiser, ako sedí do iCandy?

antoniab
26. nov 2010

@hviezda22 kruzky tam su ale fusak mam len z argosu 😉

hviezda22
27. nov 2010

@antoniab dakujeeem 🙂 , to mi stačí, este tyzden a mam ho doma 😎 , velmi sa nan teším

lllenkap
30. nov 2010

@editah222 Ahoj.Tak já jsem si I Candy peach už osahala🙂.Je opravdu krasnej a praktickej.Sedačka s korbičkou opravdu vyjde na 25 000,-Kč.
plus taška 3200+ fusak 2600+ ještě autosedačka 😨 Ale myslim že stojí za to!

editah222
30. nov 2010

@lllenkap Já jsem se nakonecc rozhodla pro Baby joger city select, je o dost levnější a sedačky jdou dát do více variant. No a hlavně jsem ho viděla live 🙂 Zatim s nim jezdim s jednim dítěte a jsem spokojená.

hviezda22
5. dec 2010

Tak už aj my sme majitelmi iCandy, vďaka @mzuzka 🙂 , zatial spokojnost, detom sa pači a mne tiez 😵 😵 😵

hviezda22
5. dec 2010

este foto, to bolo len na rychlo fotené hned ako prišiel, druhé dvojča spalo.......ale skusim este nejaké fotky spravit vonku