Kde sa dá v Bratislave vidieť kočík Mutsy?

saudi
3. mar 2008

Ahojte, neviete mi prosim poradit, kde v BA sa da vidiet a kupit kocik Mutsy? Vdaka.

trixi
21. máj 2009

ahoj pointka, tie adaptery zacvaknes na vajicko Maxi Cosi za sekundu a potom to vajicko s tym na podvozok zacvaknes. Skutocne je to par sekund. Ano musia sa davat adaptery dole, ked tam chces zacvaknut korbicku. Neboj sa, nie je to ziadne montovanie. je to len cvak-cvak a hotovo. Ja som mala vajicko Maxi Cosi s bazou na Issofix a kvoli tomu, ze to vajicko sa len zacvakavalo do tej zakladne, tak museli adaptery dole. Teda ja som ich davala dole. Nejako ma vobec nenapadlo nechat ich na sedacke.

pointka
21. máj 2009

trixi no velmi pekne ti dakujem, trosku som sa toho obavala, zajtra mi dojde kocik aj sedacka, tak som zvedava ako sa s nim vyhram 🙂

trixi
21. máj 2009

uplne v pohode to zvladnes. Ja som casto zabudala tie adaptery zacvaknute na podvozku a potom, ked som tam davala korbicku, tak som sa divila, ze mi to nejde 😀 . Ja som s kocikom maximalne spokojna. Velmi lahko sa ovlada, je skutocne konstruovany aj to tazkeho terenu. Mne vadil maly kosik na podvozku, hlavne ked Matko zacal behat, ked som tam mala nalozit vsetky haraburdy do pieskoviska, nejake to jedlo, plastenku na kocik a pod. Tak som si ku kociku kupila ten velky nakupny kos
http://www.babystyle.cz/kocarky-mutsy/mutsy-nak...
a teraz tam nalozim vsetko mozne 😉 .

pointka
21. máj 2009

hej, ten planujem potom k sportovemu kupit.
Zatial som kupila len korbicku, sportovy si necham na neskor, mozno inu farbu vyberiem 🙂
Uz sa na neho tesim.

jannicka
21. máj 2009

k tomu kosiku...mae 4rider...zda sa maly ale ja tam nacpem vsetko mam na to system furt nosim so sebou platenu tasku z dm sam kosik je sice maly ale miesta je pod kocikom kopec takze tam nacpem co kcem a privezujem to o podvozok a napriklad dopredu zas pod nohy vojde balik plienok 🙂 v kosiku vozim aj odrazadlo aj nakupy a v pohode 🙂)

tweetty
12. jún 2009

Ahojte,
prosím o radu resp. má niekto skúsenosť s kočíkom Mutsy (4rider) pre zimné bábetko? My cakáme začiatkom októbra a ak predpokladám správne (som prvorodicka) tak možno este v apríli 2010 bude dietatko ležať, bude este zima, či sa mi tam zmestí aj s fusakom. CHcela by som vediet, či by sme v pohode s týmto kočíkom prechodili zimu. Kočík sa nám veľmi páči, len teda tá vanička sa nám zdá malinká.
Prosím podelte sa o skúsenosť, ďakujem pekne!

angellinka
16. jún 2009

tweety-mne sa sice narodilo babatko v maji,mam Mutsyho.Som s nim spokojna.Mne maly ako pol rocny nelezal v kociku,uz musel mat sportovu verziu.Vsetky tieto lepsie kociky maju vanicku max do pol roka.
Som maximalne spokojna s kocikom,chcem si kupit teraz Mutsy-spider 😉
ked chces kludne sa este popytaj.

tweetty
16. jún 2009

Angellinka, ďakujem pekne za odpoveď, každá skúsenosť mi pomôže 🙂 Už sme na 100% rozhodnutí, že si ho kúpime, velmi sa nám páči a vidím, že je to aj Vaša srdcovka 🙂 Prosím, ak si pouzivala v zime športovú časť, vedela by si mi odporučiť aj fusák, lebo asi aj ten budeme potrebovat 🙂 Alebo prosím o vysvetlenie, či máme hladať taký fusák ktorý budeme používat od narodenia v hlbokej vaničke, tak ten potom budem používať aj v sportovej casti?
Ďakujem Ti pekne za odpoveď.

angellinka
16. jún 2009

tweetty-my mame fusak na sportovu cast.Do hlbokeho kocika ide myslim iny typ.Musis sa opytat v predajni.
Ale fusak je velmi teply,nepouzivali sme donho v zime ani deku.Cisto len fusak,a nanoznik nato.Aj ten je velmi dobry,lebo absolutne neprefuka. 😉

trixi
16. jún 2009

toto je fusak do vanicky:

http://www.babystyle.cz/kocarky-mutsy/fusak-esk...

a toto je fusak na sportak:

http://www.babystyle.cz/kocarky-mutsy/fusak-mutsy

Ja som do vanicky pouzivala univerzal fusak Emitex:

http://www.prodeti.com/fusak-combi/

Inak sme mali dost problem, pretoze maly sa narodil ako 5 kg a ta vanicka je skutocne mala. Vydrzal v nej necelych 5 mesiacov.

angellinka
17. jún 2009

trixi-mne sa maly narodil 3 kg,a ci by mal viac alebo menej.Akonahle zacal vnimat svet okolo seba ,tak chcel vidiet.
Takze ci sme chceli,alebo nechceli,museli sme nasadit sportovu cast 🙂

pointka
26. jún 2009

Ahojte.

Mozete mi prosim poradit? Mam novy Mutsy 4-rider. Dnes sme s nim boli prvykrat vonku a neviem, co sa s nim stalo, neda sa nam zlozit. Neviete mi prosim poradit, ci tam je len nejaka vecicka alebo preco sa mi neda zlozit? Chcem ho zlozit presne podla navodu, ale nic sa tam s tymi packami, co drzia kocik roztvoreny nedeje.
Dakujem za rady.

lucincek
6. sep 2009

ahojte.

viete mi poradit kde na slovensku by sa dal kupit kocik mutsy?
dakujem za typ 🙂

romaroma
7. sep 2009

my sme náš kúpili pred pár dňami v hlohovci. je to jediné miesto, kde ich majú a objednávajú ich. do ip ti posielam link, tu mi to vymažú

sakura77
7. sep 2009

romaroma a ktory si si vybrala,mne sa velmi paci transporter,ale videla som ho zatial len na nete,nie nazivo,nemas nahodou ten?ak ano,aky je?

tono_babymarket
7. sep 2009

romaroma

nie je to jediné miesto, sú bežne k dostaniu aj v BA 😉

dosa
7. sep 2009

lucincek maju ich aj v trnave 😉

lucincek
7. sep 2009

ahojte,
vdaka za info 🙂 hlohovec, TT aj BA mi vyhovuju, z nitry je to kusok 😉

sakura aj nam sa paci prave transporter, tak na 99% sme prenho rozhodnuti 😵

romaroma
8. sep 2009

tak to som ozaj nevedela, ze ich maju bezne kade tade, neslo mi ich poriadne ani vygooglit, ze kde by ich mali mat na slovensku, same ceske stranky. (v hlohovci potom tvrdili, ze su jedini 🙂 ) ja som nebola pozerat v obchodoch ziadne kociky, povodne sme si chceli objednat z usa iny kocik. kupili sme cenovo vyhodneho transportera ciernej farby. nam sa paci, ale zatial dieta nemame, tak neviem, ake je to niekoho v nom vozit.

sakura77
8. sep 2009

ano,uz su na viacerych miestach,ale nie moc dlho,doteraz ich tu bolo velmi malo,ale uz zacinaju aj tu,ja tiez chcem transporter,vanicku ciernu a sportovy cerveny ,prave sa chystam objednat,tak dufam ze budem spokojna 🙂

zuziq
15. nov 2009

baby a kde v blave sa da pozriet musty nazivo? 😕

bebel
15. nov 2009

v Babymarkete 😉

poter
13. feb 2010

Babenky, ktorý s kočíkov mutsy- urbanrider alebo 4rider?, dieťaťko budeme mať na zimu, bývame pod Tatrami, takže o sneh tiež nie je núdza. Na ktorom podvozku to pôjde ľahšie.

uankab
14. feb 2010

poter, urban rider sa dost zle ovlada (aspon mne sa ovladal velmi zle ked som to skusala v obchode)... my mame 4rider a sme s nimi velmi spokojni... a po vlastnej skusenosti, ked je napadany cerstvy sneh, tak so ziadnym kocikom to nebude lahke a nebude sa ti dat ist,... ked je pekne udupany alebo odhrabany, tak sa da, aj ked je to dost drncave... na cerstvy sneh treba sane 😉 , pripadne dat babo do klokanky a ist tak... kedy cakate babatko?

alis111
24. júl 2011

@romaroma ahoj mohla by si aj mne poslať lin k kde sa dá objednať na Slovensku ďakujem 🙂