Kde sa dá v Bratislave vidieť kočík Mutsy?

saudi
3. mar 2008

Ahojte, neviete mi prosim poradit, kde v BA sa da vidiet a kupit kocik Mutsy? Vdaka.

anamor
3. mar 2008

myslim, ze na Rajskej v tom detskom obchode ich maju....

saudi
autor
3. mar 2008

Myslis za Tescom v centre? Tam maju len Gesslien a RedCastle a tusim Inglesina. ani v Pre deti ich nemaju :(

anamor
3. mar 2008

ja ked som zhanala mutsyho tak mi niekto radil, ze samam ist pozriet na Rajsku.... tak neviem potom kde v BA, lebo som mala pocit, ze iba tam

saudi
autor
3. mar 2008

tam som bola a nemali :(

anamor
16. mar 2008

saudi zistila si, kde v BA maju mutsy?

angellinka
16. mar 2008

Ahojte baby,ja mam Mutsy a kupila som ho v Trnave.Ked chcete dam adresu......

angellinka
16. mar 2008

A inac v Shopincity sud vo Viedni maju tiez,a omnoho vyhodnejsie ceny.Aj tam sme boli.

saudi
autor
16. mar 2008

v BA som ho nenasla nikde, len v tom SCS Vieden

tilly
17. mar 2008

treba ho ísť kúpiť do viedne
1. lepšia cena
2. nie je problém s reklamáciou (kamoška reklamovala mutsíka 3 krát, dostala náhradný kočík vždy)
3. môžeš popozerať viac obchodov a lepšie ti všetko vysvetlia, ale treba vedieť po nemecky

eva4444
19. mar 2008

ahojte
my sme kupovali mutsy v mnichove, objednali sme 8.3. mal prist o 8 tyzdnov, cize koncom aprila, nakoniec prisiel v polovici juna, ked mal drobec 3 tyzdne 😠 autosedacka traveller od mutsy nam prisla az zaciatkom novembra 😠 proste holandania fajcia travu kukaju na veterne mlyny a se.u na to 😖

takze ak chcete mutsyho sup sup objednavat hned po pozitivnom teste 😅

saudi
autor
20. mar 2008

fiha, tak to teda fakt :( asi kupim nakoniec vo viedni, len dufam, ze budu rozumiet aj po anglicky 🙂

annazuz
24. apr 2008

Ahojte, nezmenila sa situacia ohladom kocikov mutsy, neviete, ci uz nahodou niesu aj niekde v Ba alebo TT? Dik

matinka
24. apr 2008

inak je tu jeden inzerat, inzeruje: sikulka_wien

ella1
25. apr 2008

annazuz-na stránke www.predeti.sk majú písané,že majú mutsy. sú v Ba na košickej...

angellinka
25. apr 2008

V Trnave maju,som ti napisala do IP adresu kde sa obchod nachadza.

saudi
autor
25. apr 2008

to je divne, ja som sa v predeti pytala asi pred mesiacom, tak vraveli, ze to nepredavaju. ze kedysi hej, ale uz nie.

angellinka
25. apr 2008

No v Ba ho nikde nepredavaju,ja som ho najprv chcela tam kupit.Ale nic....
A potom som vyzistila ze v Trnave

jeana
26. apr 2008

Ahojte.. takisto som volala na Kosicku a povedali ze ich mali ale uz nie su..
keby som chcela, vedia to objednat...
my sme tuto znacku objavili v SCS a boli sme nadseni, kociky su vyborne na prvy usudok a pre nas hlavne dost vysoke, co velmi ocenujeme.
Kontaktovala som priamo Mutsy.com a automaticky ma potom kontaktovala ceska firma ktora ma zastupenie pre Cechy a SVK, kde mi poslali odporucany MOC cenik.
Zial Mutsy Slider ktory som si vybrala tam nebol.. takze jedina sanca aj na dalsie informacie je v rakusku 😔

lulina1
26. apr 2008

my sme ho kúpili v Brne v jednej malej predajni. Úplná spokojnosť, sk chcete dám kontakt. Kočík je výborný

horajda
28. apr 2008

ahojte baby,mohli by ste mi poradit v akych cenovych relaciach sa pohybuju kociky Mutsy?Rozmyslam nad kupov v UK,ale na strankach nie su ceny

renata211
26. okt 2008

,,kocik ,,Mutsy - stvorkolku,, s moznostou regulovania pohyblivosti prednych kolies, sa chystam predat v polovici Decembra, ked ho priveziem z UK, do BA. Skorej to bohuzial nie je mozne. Vanicka je ako nova a sportova cast je uplne nova. je to vsetko max. full vybava, so vsetkymi doplnkamy. Je bez jedinej chybycky!!! Tento kocik je naozaj iba pre narocnych. Je to aj primerane k tomu max. kvalita, pohodlne ovladanie a vzhlad. Pre hlinikovu konstrukciu, je velmi lahky a je lahko skladatelny. Ak chcete vediet cenu, vidiet komplet kvalitne foto + blizsie informacie v pripade zaujmu, odpiste na adresu mail. adr. : renata211@post.sk , alebo Skype adr. ,,panter4f,,

xixi7
19. jan 2009

Ahojte kocky.Padol nam do oka kocik Mutsy hlavne kvoli vyske a kolesam, avsak ked som drzala v rukach odopnutu hlboku vanicku, bola velmi tazka. Neviem si predstavit prenasat ho aj spolu s vahou dietata. Neprekazalo vam to?

anezena
20. apr 2009

ahojte maminy,
prosim vas neviete anhodou ci ide tato clona na Mutsy kocik? dakujeeeem

http://www.slando.sk/photos/live/86/5011886_1_F...

trixi
20. apr 2009

Ano ide, len treba dat pozor ked ju budes nasadzovat. Ta clona ma tri take spony, ktorou sa to uchytava, keby si to davala casto dole, mozu sa tie klipsy zlomit. Ja mam kocik Mutsy a aj tu clonu. Tu vsak vyuzivam hlavne na golfaky, pretoze na Mutsy mam slnecnik a bala som sa aby som to neulomila.

given
20. apr 2009

Caute, ja len pre poriadok: kto hlada Mutsy, najde ho na Sustekovej v Petrzalke.

anezena
20. apr 2009

trixi dikes 😉 😉

vavik02
25. apr 2009

ahoj trixi, a podla teba keby som tu clonu chcela kupit na kazdodenne pouzivanie na mutsy, tak to nie je dobry napad ? A ked uz tam ta clona je, moze vtedy babo aj sediet, alebo to potom zavadzia?
Dakujeeeeeeeem

pointka
21. máj 2009

Ahojte.

Mam na vas otazku. tento tyzden mi pride kocik Mutsy 4-rider s hlbokou korbickou a autosedackou-vajickom Maxi-Cosi. Objednala som si k tomu aj tie adaptery na Maxi-Cosi.

Ak niekto mate kocik Mutsy so sedackou Maxi-Cosi, prosim poradte mi, ak namontujem tie adaptery na autosedacku, mozu tam ostat namontovane, ak budem davat na podvozok aj korbicku?
Alebo ich stale treba predtym, nez tam dam korbicku odmontovat?

Dakujem za radu.