Kde sa dá vidieť kočík Casualplay S-Twinner 2010?

janulqa07
17. mar 2010

ahojte, ma uz niekto tento kocik alebo sa ho chysta kupovat?

84matulik
3. jan 2012

@janulqa07 ahojky, aj Tebe šťastná nový rok prajem🙂)))
To fakt a tak sa mi páčil, síce iba na foto, lebo na živo som ho ešte nevidela☹(((( Sakra, prišiel mi veľmi praktický...tak teraz opäť neviem...otázočka, dá sa dať úplne do ľahu???? myslím tie športové časti??? dík...

84matulik
3. jan 2012

@berrry11 ahoj, super.....ako rýchlo ho potrebuješ predať??? ako by sme to celé spravili??? ty si z čiech, že??? a kde presne? K tým športovým častiam sú aj striešky, že???? a inak dá sa cez teba objedať aj iný kočár???? hmmmm????alebo tak že zo všetkým???? to by bolo fajn...hmmm?????? predávaš kočáre aj so zárukou, alebo ako??? sorry že sa tak vypytujem, ale tak potrebujem vedieť čo najviac....Ja som len v 15 tt takže to je dosť skoro na kočík, preto sa pýtam...ďakujem krásne....

berrry11
3. jan 2012

@84matulik
Ahoj,ano,jsem z Čech,Tachov,západní Čechy.Poslala bych ho buď poštou nebo osobní předání,záleží na domluvě.Kočárek je nový,samozřejmě se zárukou,ta už měsíc běží,protože ho mám doma,paní si ho nevyzvedla.Měla jsem ho na dvojčátka od narození a mně tedy vyhovoval,pak jsem chtěla zkusit sezení vedle sebe a tak jsem ho prodala.Teď mám doma s hodou okolností ten samý v krabici🙂
Kočárek je samozřejmě se stříškami,pláštěnkou a zdarma přidávám i dvě vložky v barvě beatle,které v obchodě stojí kolem 2000kč,to je asi 80eur?Prima easy bych ti mohla k němu objednat,to není problém.
No,potřebovala bych ho prodat co možná nejdřív,manžel už je ze mě na nervy,všude doma kočáry🙂)

84matulik
3. jan 2012

@berrry11 Jasné, ďakujem, a vedela by si mi prosím pozrieť koľko by ma vyšli aj tie autovaničky a prípadne aj taška čo všetko potrebujem ku kočíku, chcem to kúpiť naraz🙂)))) A ja ti dám samozrejme čo najskôr vedieť, aby sme sa dohodli...to by bolo super....Len chcem si ho aspoň pozrieť na živo lebo tak som bola nadšená z ABC zoom design a ked som ho videla tak šok, žiadne miesto pre bábo, ako pre bábiku....ja chcem jeden kočík a hotovo, preto sa viac dávam na stranu komplet nového kočíka....aj ked je to drahšie.....Tak prosím napíš mi cenu aj pre tie prima easy a tašku, a všetko tak aby som už nemusela riešiť a napíšeme si🙂)))) ďakujem krásne...Lebo aj táto cena kočíku, je lepšia ako u nás, takže je to fakt lákavé.....ďakujem

berrry11
3. jan 2012

@84matulik
Sportovní sedačky se dají položit hodně,úplně rovina to není,ale skoro.Navíc ty bys měla sporťáček asi na zimu,čili s fusakama super.Kočárek má i hezky velké boudičky,krásně miminko zakryjí.
A podle mě,všechny dvojčecí kočárky jsou s dětmi těžší,i s mono kočárkem máš do kopce co dělat🙂
Já teď mám TFK twinner twist duo a také se nadřu..

84matulik
3. jan 2012

@berrry11 tiež si myslím, hlavne ked je naložený dvoma detmi🙂)))) to vôbec neriešim, ked niekto píše že je veľmi ťažký, s tým nič neurobím, pretože je to kočík pre dvojičky a tá vaha, ktorú píšu je podla mňa fajn, aj pri iných je taká......no práve, že v zime ak je dosť priestranná športová časť tak super, to abcečko je veľmi maličké a to ma šokovalo...ale fakt......Ja som veľmi chcela vedla seba a rozmyslela som si to, pretože vraj môžem mať problém v niektorých obchodoch, a to by som sa asi rovno zvláznila......Aj peg-perego je dosť ťažký, ale krásne priestranný pre deti...a to je hlavné...

berrry11
3. jan 2012

@84matulik
Já ti ještě zjistím prostornost sportovní části,podívám se,jestli ji výrobce neuvádí.Já jsem tam děti posadila v půl roce a myslím,že jsou fajn.Nejsou úzké ani široké,oni by to snad nevyráběli,kdyby se tam dítě nevešlo.Ani my v TFK nemáme extra hodně místa,ale oni ta dvojčátka už jsou na to zvyklá z bříška,pořád se musí o něco dělit,hlavně o místo🙂
Teď koukám na cenu komplet celého kočárku,sportovní kočárek,sedačky,dvě autovaničky prima easy,original taška Casualplay 1040eur.+dvě vložky Casualplay v ceně,ty budeš určitě potřebovat,pro komfort dětí ve sportovním kočárku.Musela by sis je dokoupit.

84matulik
3. jan 2012

to je dobrá cena......ale že fakt, a to kde pozeráš, na tej nemeckej/rakúskej stránke??? jak to mám sakra objednať, lebo tí slováci sú hrozne pažraví a je to tu o dosť drahšie!!!!

berrry11
3. jan 2012

@84matulik
Mám stránky na českém MMB,znáš?Mám tam i spoustu kladných hodnocení.Pokud budeš chtít,kočárek ti objednám.

84matulik
3. jan 2012

@berrry11 nepoznám....no čiže by mi od teba prišiel celý kočár z trojkombináciou, alebo ako si to myslela??? lebo športovú časť už máš, takže by si doobjednala tie autovaničky, atď...??????alebo som to asi zle pochopila???

84matulik
3. jan 2012

@berrry11 ahoj, musím ísť preč, idem ešte niečo do práce vybaviť, nakoľko som PN.....kludne mi píš, ja si to nájdem zajtra🙂))) ďakujem...
Ak niečo zlé chápem, kludne mi napíš🙂)) hih

berrry11
3. jan 2012

Sportovní kočárek mám doma original zabalený v krabici,doobjednala bych jen dvě autovaničky Prima easy a tašku.Do 10dnů by byl komplet u mě doma.

84matulik
3. jan 2012

@berrry11 oki, dohodneme sa a dám ti určite vedieť...A nejaké adaptery k tomu netreba kupovať????

berrry11
3. jan 2012

Adaptéry potřebuješ jen na druhou autovaničku,jen nacvakneš na konstrukci,druhé jsou zabudované v konstrukci.Jsou součástí balení,oba.

84matulik
4. jan 2012

@berrry11 aha, čiže zvlásť nemusím nič kupovať???? a nánožniky sa zvlášť nekupujú???? čiže plná verzia kočíka je:
1. športová časť - tú už máš doma🙂
2. dve autovaničky
3. taška
4. vložky - tiež už máš doma🙂
5. pláštenka - neviem či už máš???
..nejaký pršiplášť, alebo také niečo na tie autovaničky? rovnako na športovú časť????
Berrry11 ja sa musím čo najskôr pozrieť na ten kočík fyzicky, ale vidím to tak na budúci týždeň, teraz ešte sú pozatvárané obchody, už som sa chcela ísť pozrieť....
Takto je ten kočár so všetkým a to teda výjde 1040 eur - všetko nové????
Ďakujem krásne.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

berrry11
4. jan 2012

Ahojky,ok.
Za 1040eur máš komplet sportovní kočárek s pláštěnkou do deště,dvě autovaničky Prima easy s nánožníčky,original taška Casualplay,dvě original vložky do sportovní části.
Nánožník na sportovní část a pršiplášť na autovaničky nejsou součástí.
V jakém jsi týdnu těhotenství jestli můžu vědět? 😉

berrry11
4. jan 2012

@84matulik
A ano,všetko je nové. 🙂

84matulik
4. jan 2012

@berrry11 perfiš🙂)))))

berrry11
4. jan 2012

V obchodech mají inventury,proto mají zavřeno,u Vás až do konce týdne?Tady u nás tento kočárek nikde nemají vystavený,myslíš,že u Vás ho někde mají?

84matulik
4. jan 2012

@berrry11 mali by mať...tak som zvedavá....

berrry11
4. jan 2012

Nabízím ho ještě na jiných stránkách,tak pokud by měl někdo zájem,napíši napřed tobě a domluvíme se.
Zatím se mějte všichni tři moc hezky 🙂
Ahoj Bára

84matulik
4. jan 2012

@berrry11 ďakujem veľmi pekne....pá...
Maťa...

margaretka3
17. jan 2012

Dovoľujem si pridať príspevok k tejto téme. My sme kúpili Casualplay pre dvojičky od janulqa07 a sme veeeľmi spokojní....každí sa obzerá, že aký máme krásny kočiar, je praktický, deti si nachystám hneď do vaničiek a šup von...a že je ťažký, to je v pohode, veď vezie dve deti 🙂))

7u7u
23. okt 2012

@berrry11 ahoj ja by som mala zaujem o tento kocik tie vlozky su v akej farbe ci cierne? a vanicka by mi stacila jedna dalo by sa aj tak ci obe teba kupit?

7u7u
24. okt 2012

@berrry11 ahoj neviem ci si dostala spravu ale ja by som mala zaujem ak je to este aktualne .

7u7u
24. okt 2012

ktora este predava kocik pre dvojicky calsual play ...prosim ozvyte sa 😉