Kde sa dá zohnať kočík Peg perego AT4?

lelek
24. feb 2009

Prosim poradte mi ci kupim este novy PP AT4 a hlavne kde? Moze byt aj v Cechach.
Dakujem

gabika53
25. feb 2009

ahojky, ja mám AT4 z druhej ruky, za 6000,- je úplne ako novučká, absolútne všetci sa ma pýtajú, že kde som kúpila nový kočík...v CR boli donedávna výpredaje AT4, ale neviem stránku ani či je to ešte aktuálne. Ja mám verziu s natáčacími kolieskami, niektoré AT4 majú len napevno kolieska...to som tiež donedávna nevedela.. 😉

lelek
autor
26. feb 2009

Dakujem za radu, uz som kupila pliko 2009 tak dufam ze budem spokojna...

gabika53
26. feb 2009

budete, aj to máme domka-do mesta a nákupy, je superný, máme ho už 2roky a absolútne sa nekazí 🙂 dobrý výber...pa

lul
21. júl 2009

ma tento kocik nafukovacie kolieska?

lul
21. júl 2009

ma prehadzovaciu korbu alebo rucku a kolko vazi?

denduska
12. jún 2011

ahojte, najde sa tu niekto kto ma doma tento kocik, ze by mi odmeral vysku opierky, sirku sedacky a dlzku plochy na lezanie? budem velmi vdacna, neviem to totiz nikde najst.

lodgermaniacka
12. jún 2011

@denduska dosť ich je na bazare tak sa skus niektorej mamičky spytať, možno bude ochotna 😉

denduska
12. jún 2011

@lodgermaniacka no skusim, aj ked to som nechcela ze pomerajte mi prosim a potom sorry nechcem 😀 ja som aj vsetky inzeraty aj ceske presla ci to tam niekto nema uvedene... som myslela ze uz dalsi kocik potrebovat nebudem ale mala uz ma teraz 86 cm a zo vsetkeho jej bud nohy trcia alebo opierka je zacina byt kratka ked zaspi a chcela som daco co bude dobre aj na zimu... mm uz teraz si klope na celo, na co mi je 8.kocik 😀

lenkaga
24. apr 2012

@denduska ahoj, prosim ta zohnala si tie rozmery tohto kociarika, ak ano, mozem ta ich poprosit? dakujem.

denduska
24. apr 2012

@lenkaga ahojky, no fúúúha, našla som ich potom v nejakom inzeráte tuším na českom MMB, ale už si nepamätám ☹ nakoniec som si totiž kúpila PP Atlantico.