Kde sa dajú zohnať pneumatiky na kočíky?

zuzkafuny
18. máj 2008

Baby praskla mi na kočíku pneumatika a neviem kde zohnať novú...

dannynka
18. máj 2008

skus sa spytat v predajni byciklov 😉 aj ja som tak kupovala ked som dostala defekt na kociku...len si nezabudni zobrat porasknutu dusu alebo opis s kolesa rozmery... 😉

sue
18. máj 2008

A vy nelepíte defekty? 😕 Keby som mala pri každom defekte kupovať novú, tak neviem neviem...

zuzkafuny
autor
18. máj 2008

Daj recept... 😀 😀 😀

dannynka
18. máj 2008

sue ano lepim,ale keby som mala cakat kym mi to zaschne 😀 😀 😀 😀
a jedna do rezervy na vymenu predsa neni vela 😉

junovka
18. máj 2008

Zuzkafuny, neviem, ale ja by som sla jednoznacne sa pytat tam, kde som kocik kupila 😉

sue
18. máj 2008

Tak neviem ako lepíte vy a aké lepidlo používate, mne schne tak do hodiny max 😕

janina77
18. máj 2008

my ked sme chytili na kociku defekt, tak muz zobral koliesko do pneuservisu. Za 10 min. mu to tam zalepili. Sice sa na nom dobre pobavili, ked vystupil z auta s tam "obrovskym" kolesom, ale urobili za dakych 20 Sk. 🙂

alami
19. máj 2008

ja som sa na to pýtala pri kúpe kočíka - tak že to môžem ku ním doniesť, ale že je jednoduchšie a rýchlejšie si to dať zalepiť tam, kde lepia kolesá z bicykla

prasiatko30
19. máj 2008

ja tiez chodim tam kde predavaju bicykle a maju obycajne aj servis. obycajne mi robia vymenu na pockanie 😉

danu
19. máj 2008

nam sa defekt urobil raz a isli sme s nim kde predavaju bycikle alebo opravuju a spravili nam to za 130,.- Sk

milhaus
21. máj 2008

aj ja som raz dostala defekt a kupila som novu dusu v deme v senici, mama mi ju kupovala kedže tam pracuje

minitrouble
22. máj 2008

no my sme si duse objednavali priamo od dovozcu na quinnyho - zavisi ak mate kociky ale rozhodne je podla mna fajn mat aj v zalohe - daju sa napr na nas kocik objednat aj plaste aj ked na moj vkus su aj tie duse aj tie plaste strasne drahe - teda 1ks dusa= 290SK co je dost...samozrejme ze muzik si kupil sadu na lepenie defektov za 20SK a zalepil to ale rezervu mame ak by daco vazne sa udialo 😉
takze ja odporucam kontaktovat priamo dovozcu/vyrobcu vasho kocika 🙂 ...a zalepene sme to tiez mali asi tak do 30min podla mna

kuspitka
30. máj 2010

Ahojte.
Ja by som sa chcela opytat,kde kupim dusu na kocik V-Max.
prosim napiste mi IP
dakujem
ada

saska1111
9. jan 2015

my mame kociar mohikan coptiva a neviem ako sa nam potrhali plaste na kolesach kde mozem zohnat take 🙂 neviem vobec tu jedna predava ze vraj univerzalne ale mieri co dala su ine tak neviem ci budu potom sediet a kolko sa caka ked si dame objednat a este plast sa asi neda co baby zalepit ,som dost zufala nemozme ist ani na prechadzku a nove su asi dost drahe co

dadulkaf
10. feb 2015

Ja tiež potrebujem to väčšie koleso na kočík a ako tak pátram na stránke www.svetkocikov.sk majú aj náhradné diely na kočíky. Sú tam aj kolesá a majú to rozdelené podľa značiek kočíkov, tak kto potrebuje nech sa mrkne na tejto stránke. Aj ja som tam našla koleso pre ten môj kočík.Uf.

dadulkaf
10. feb 2015

Ešte dopĺňam ďalšie stránky www.kocikovsvet, mimi.sk