Kde v Rakúsku kúpiť kočík?

biba
19. feb 2007

Ahoj mamicky a buduce mamicky. Neviete mi poradit, kde sa daju v Rakusku pozriet kociky?? Boli sme cez vikend v Hume vo Viedni, ale tam je len jedna predajna hraciek a maju tam aj par kocikov. Zistila som, ze tam maju na niektore velmi dobre ceny, ale chcela by som vydiet viacej znaciek a vacsi vyber. Kam by sme sa mohli ist este pozriet??? Maju nieco aj v Pandorfe??? alebo v Hainburgu?? dakujem za pomoc a nazor. 🙂

nici
19. feb 2007

ahoj biba,
velmi dobry vyber kociarov maju v SCS v Modlingu v predajni "Baby one" je tam vela ineho dojcenskeho a detskeho tovaru.

biba
autor
19. feb 2007

SCS myslis ako Shopping City Sud????

nici
19. feb 2007

ano 🙂

tilly
19. feb 2007

v haine ani v pardorfe nič také nie je, jedine vo viedni a baby one je dobrý obchod www.babyone.at

nici
19. feb 2007

babyone je podla mna fakt vyyyborny obchod na vselico. my sme tam kupili aj autosedacku, polohovacie sedatko, a rozne blbosti do zakladnej vybavy ako teplomer a take prkotinky. je tam toho fakt vela a aj kociarov

nici
19. feb 2007

a je to tam podla mna o hodne, hodne lacnejsie ako tu v BA. 🙂

tilly
19. feb 2007

jeden šporťák je tam za 299 Eur a tu ho predávajú za 16000!!!

biba
autor
19. feb 2007

No tak to maju teda blby vyber, ked len vo Viedni je predajna 😀 😀 , dakuje tilly, pozrela som ju, ale ani ten vyber, co maju na nete nenaplnil moje predstavy, ale asi bude najlepsie, ked sa tam proste vyberieme a popozerame si, co maju 😉

tilly
19. feb 2007
nici
19. feb 2007

my sme tam kupili autosedacku - skrupinku, za nase v prepocte 4900 SKK a tu vtedy stala 8000 SKK

tilly
19. feb 2007

a môj muž by bral tento 😉

http://www.babyone.at/at/produkte/detail.html?p...

inak, ak máš ešte čas, tak si sleduj www.kika.at, tam je také, že prospekte na boku a tam mávajú občas super akcie na kočíky, to majú raz do roka taký akciový leták a tam sú len kočíky, postieľky, autosedačky a podobné veci pre detičky, ale vtedy majú fakt super ceny, minulý rok to bolo okolo júna, niekedy na konci školského roka

biba
autor
19. feb 2007

Prene na ten som pozerala,ale nie je k nemu aj sportova cast 😒 A ja by som uz chcela aku kombinaciu. Inak po Viedni, velmi vela mamiciek ma takyto kocik 😉

biba
autor
19. feb 2007

nastastie cas este mame 😀 Este sme sa nezacali ani snazilkovat, ale chceme mat uz o vsetkom prehlad, aby sme vedeli, kam sa potom vydat na nakupy

nici
19. feb 2007

tilly, ten Hartan je neskutocny. ja som si ho vsimla uz na nete. 😉

tilly
19. feb 2007

biba, my sme tiež začali najprv kočíkom, mali sme výborný prehľad, potom sme sa začali snažiť a potom striedať kočíky 😀

nici, hej, aj mne sa páči, ale je aj za neskutočnú cenu... 😒 akože toľko sa mi pri mojej nestálosti nechce dávať za šporťák... k tomu ešte min. 5000 taška a asi 6000 fusakotaška, hrúza... ale hartan je hartan...

nici
19. feb 2007

tilly, mna tiez rozculuju tie kociare, kde si musis vanicku samostatne kupovat, aj tasku a aj fusak..toto bolo presne u casualplayu. vsak je to len o tom, ze potrebuju na tebe len zarabat. a presne ako si napisala znacka je znacka, takze si vedia vypytat. a nielen u kociarov 😖

tilly
19. feb 2007

áno, inak, včera sme boli v alltoys, je tam šmýkačka, tak som malého hodila tam, muž ho strážil a ja som si odskúšala všetky kočíky 😀 (to už je diagnóza)

a strašne sa mi páčil CAM trojkolka, všetko s autosedačkou, nánožníkmi a pod. stálo do 20, ale zas cam nie je bohvieaká značka...

nici
19. feb 2007

tilly s tou diagnozou sa asi mozeme ist liecit obe 😲 😀 my sme tiez uz vyskusali a mali tri kociare a aj tak stale pozeram po inych. 😲 🙂

biba
autor
19. feb 2007

Baby a Hartan je daka dobra znacka??? Nakolko som zatial pozerala iba po BA tak poznam len tie nase znacky, cu su tu preferovane. PegPerego, Jane, Cam. .. O ostatnych nemam ani tusenia 😒

nici
19. feb 2007

biba hej,
Hartan je medzi kocikmi znacka. a tiez Gesslein, Casualplay, Quinny, Neonato, Teutonia - tie co poznam ja. 🙂

nici
19. feb 2007

ale vobec nemusi platit, ze znacka = kvalita. to inak vo vela pripadoch nesedi. my sme mali prvy Bambino a som fakt bola spokojna, az teda pokial som ho nemusela prerobit na sportak. ale inak fajn. ja si nepotrpim na znacke, pre mna je podstatne, aby bolo dieta v bezpeci a aby vyzeral pekne. 🙂

nici
19. feb 2007

skus si teraz pozriet , a bola tu aj debata nebezpecne kociare a podla toho sa riad, a nie podla znacky,znacka nie je vsetko, kuk:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

marty78
19. feb 2007

Mate niekto skusenosť s kočíkom Graco Quattro de luxe? Pozerala som ho len na nete na rakúskych stránkach a celkom sa mi zapáčil.

tilly
19. feb 2007

hartan je veľmi kvalitná nemecná značka, ale je aj drahá...

ja som mala 5 kočíkov, teda ešte mám tri 😀

biba
autor
20. feb 2007

Mne sa pacia tie Quinny kociky, ale ak by som si nala vyskladat to co sa mi paci, tak sa nedoplatim. Jane je zla znacka?? Lebo este aj o takej znacke uvazujem 🙂

tinaa
20. feb 2007

jedine baby one, budeme tam kupovat aj nabytok do izbicky, nakolko tie ceny niesu take vysoke. V ikei som pozerala kojenecky nabytok, stoji 20 900,-Sk a vyzera hrozne. A kociar kupujeme tento: http://www.babyone.at/at/produkte/detail.html?p...
papa

lilly
20. feb 2007

tinaa aj ja tuzim po takom kociku. Dufam,ze si ho raz, ked budeme cakat baby, kupim. Vy si kupujete aj hlboky aj sportovy? A na kolko vas potom vyjde, ak sa mozem spytat? 🙂

111kiki11155
2. aug 2016

Ahojte mamičky aj my sme chceli íst pozret do Rakúska na športiak stokke ale neviem či sa to cenovo oplatí aké sú tam ceny stokke neviete tak od oka :D

julyli
22. jan 2020

@tilly neferim

tilly
22. jan 2020

@julyli nechápem 🙈