Kde zoženiem čelenku s kvetom?

zuzka_puska
1. feb 2014

viem,že to tu asi nepatri, ale prosim vas kde by som zohnala taku tu hrubsiu celenku s kvetom?? A najlepsie aby mi bola dorucena cim skor, nie o mesiac.... Ak by ste mi vedeli poradit,kde zozeniem, alebo ci to tu nejaka zienka nahodou nepredava....dakujem 🙂

awalancha3
1. feb 2014

jujuj, to zas budu fotky.............. 😒

jabadaba
1. feb 2014
jabadaba
1. feb 2014

@zuzka_puska ale aby som odpovedala na dotaz - podla mna to uplne dopohody vyrobis, takych celeniek je vbizutkach na mraky a kvetov tiez. Nasijes a mas. 😉

zuzka_puska
autor
1. feb 2014

@awalancha3 ake fotky? nechapem trosku asi 🙂

zuzka_puska
autor
1. feb 2014

@jabadaba dakujem, v pondelok pojdem zhanat celenky a kvety, snad nieco pekne stvorim 🙂

macamac
1. feb 2014

@zuzka_puska to akože predpokladá, že to malej dáš do vláskov, pofotíš a budeš sem hádzať
no a podľa smajla zas predpokladám ja, že sa jej fotky tohto druhu nepáčia

ale to si nevšímaj 😉
je to každého vec a je to vec vkusu
každému sa páči niečo iné 😉 🙂

zuzka_puska
autor
1. feb 2014

@macamac slecna,alebo pani, by mala asi menej predpokladat 🙂 ja tu ziadne fotky totizto nehadzem- snad si mohla vsimnut ze tu nemam ani jednu fotku,dokonca ani len svoju 🙂 ale ok....tie celenky chcem pre svoje potesenie, velmi sa mi pacia dievcatka vyparadene, tie celenky su podla mna super, take spestrenie outfitu 🙂

macamac
1. feb 2014

@zuzka_puska chápem 😉
len neviem, či som ja správne predpokladala 😀 😀 😉

zuzka_puska
autor
1. feb 2014

@macamac neviem, ja som to nepochopila vobec 🙂 ale tiez ma napadlo, ze sa jej nepacia tie fotky.... 🙂

katrinka8
1. feb 2014

@zuzka_puska - taketo celenky maju aj v Tescu, napr. - predsavaju ich 3 ks po cca 3€, ale bez kvetu. Kvet sa da ale dokupit zase v bizuterii. Inak sa taketo celenky daju kupovat cez ebay komplet aj s kvietkami, rozne farby - ale tam je ta dodacia lehota cca ten mesiac, niekedy aj skor: http://www.ebay.co.uk/itm/Lovely-Baby-Boys-Girl...

awalancha3
1. feb 2014

................... 😉 ......................................... roznorodost ludi, ich nazorov, nahladov, vkusu a myslenia je povabna...radsej sinusoida ako deathline.............., (inak povedane-aj sadrovi trpaslici si u niekoho v zahradke miesto najdu)

awalancha3
1. feb 2014

........................pre nachápavych este doplnkove foto (a propos, toho trpaslika mi nie je luto) 😖

zuzka_puska
autor
1. feb 2014

@katrinka8 dakujem, musim pozriet u nas v Poprade v tescu,ci ich maju...u nas toho maju malo totiz :P

zuzka_puska
autor
1. feb 2014

@zuzka_puska a ja som ich nasla na aliexpress.com.... 🙂