Kde zoženiem takýto typ kočíka?

casy30
23. máj 2008

Kočky, pomôžte. Neviem, či som taká náročná, ale za svet sa neviem dopracovať k nejakému kočíku. Všetky debaty naštudované, ale stále som z toho nejako mimo. A už mám fakt najvyšší čas. takže. mala by to byť 3- kombinácia, 3- kolka s nafukovacími kolesami pre vyššiu babu, šporová časť otočiteľná v smere i v protismere, a mala by sa dať do úplného lehu. a samozrejme aby nebol ťažký. Skúste mi poradiť, prosím. Moc dakujeeeem.

mywiel
23. máj 2008

Casy pozri moj album pre nasu princeznicku... 😉

casy30
autor
23. máj 2008

Mywiel, tak to bol môj favorit, až pokým som nezistila, že nejde dať do úplného ľahu a ešte k tomu je veľmi plytký... no neviem...

mywiel
23. máj 2008

Da sa dat do lahu myslis tu sportovu cast? Plytky ved ma pasy a barieru vpredu tak sa nemusis bat ze babo vypadne...

kili
23. máj 2008

casy, no ja by som ti asi v prvom rade vyhovorila tú 3kombináciu, je to zbytočné, keďže potom aj tak všetci kupuju ľahší športový kočík a ak tam je nasaditeľná vanička, tá by ti inak doma zbytočne zavadzala.
ja by som odporučila klasiku, taký, čo sa mu dá polohovať chrbátik, keď už dieťa chce viac kukať, je odpružený, takže tlmí nerovnosti slovenských chodníkov a je dosť veľký, aby vydržal dieťatku do tých 5-6m. Toto všeto ti totiž nespĺňajú tie 3kolky 3kobinácie.

casy30
autor
23. máj 2008

Je to suveréjne nejkrajší kočík, moja srdcová záležitosť, ale mám fakt obavy, že keď sa malý narodí väčší, dlho mi am nevydrží... vanička aj športová sedačka sa mi zdajú maličké....

mywiel
23. máj 2008

Vanicka je do 6 mesiacov a sportova cast do 5 rokov, sedacku do auta ani netreba, lebo vanicka ide aj do auta. Najlepsie je ale odskusat a poskladat kocik v obchode.

casy30
autor
23. máj 2008

Kili, akú klasiku máš na mysli? mám malé auto...a klasický hlboký kočiar sa nedá dobre zložiť, myslím... A na oprevážanie v aute, musí byť vajíčko, podľa zákona... tak neviem..

casy30
autor
23. máj 2008

Mywiel, to je ten problém. ja som z trnavy, a najbližšie ho majú vystavený v Žiline. a tam sa mi už nechce hrkať.. ...ani v Ba ho nikde na predajni nedržia...

kili
23. máj 2008

no vajíčko byť nemusí, sú vaničky, v ktorých sa dá dieťa prevážať v leže, sú na to špeciálne pási a tak do kufra ide len podvozok. Ale presne neviem, ktoré klasické kočíky toto splňujú.

kili
23. máj 2008

klasiku som myslela niečo takéto: http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

petruci6
23. máj 2008

casy a co tak CAM Cortina,mam ju v albume 😉

stvura
23. máj 2008

No cafte...i ja riesim kocik a neviem ktory od radosti vybrat.

Ten tvoj mywiel je krasny kocik a velmi sa mi paci, no ked si vyratam ze nas maly bude mat v zime 3-5 mesiacov tak ho do neho i s fusakom nenapcham - a to pocitam s tym ze bude dietatkom skor priemernym ako velkym.

Vsetky kociky co som doteraz videla su skoro na jedno kopyto s inou cenou a farbou, fakt nic originalneho. Napodobeniny historickych kocikov sa mi bohuzial nepacia a trojkolku mi manzel zavrhol s tym ze on s takym kocikom na ulicu nevyjde...no a este otazka skladania je tiez dolezita ani nie tak kvoli autu ale malemu vytahu v 40 rocnom bytovom dome...

corry27
23. máj 2008

Kili, myslím, že nepíšeš zle...keď sa nad tým zamýšľam, nie je to zlý nápad... hlavne tá vanička vyzerá byť veliká a priestranná...

corry27
23. máj 2008

Stvura...prečítaj príspevky kili... majú čosi do seba....

casy30
autor
23. máj 2008

kili,celkom sa mi ten tvoj nápad pozdáva.....

levon
23. máj 2008

casy - v Trnave majú bebeconfort hig trek vystavený u Kesslera - obchod vedľa hotelu dream 😉 mne sa tiež veľmi páčil, až kým som ho tam neuvidela naživo. potom sa mi prestal páčiť. aby si vedela, že nemusíš ísť až do žiliny aby si ho mohla vidieť. a tiež v trenčíne v južanke bol vystavený 😉
ale je možné, že ho už nemajú, lebo som tam už veľmi dlho nebola pozrieť,ale skús 😉
veľa šťastia pri výbere, nech vyberieš pre teba a bábeno to najlepšie

mywiel
23. máj 2008

Stvura moja kamoska ma ten isty ako ja a male nosila v zime vo fusaku uz v tej sportovej casti uplne bez problemov, da sa naklonit na lezato ta sportova cast a maly v nej kludne spal, ved vravim ta sportova cast je do 5 rokov a to ze sa zda mala to je len zdanie, vanicka a autosedacka su do 6 mesiacov, je to odskusane kamoskou a ta mala riadneho chlapa ked sa narodil. 😀 😉

mywiel
23. máj 2008

Aj k tejto vanicke sa da dokupit kit na polohovanie baba vyssie...ale nech si kazdy vyberie co mu vyhovuje samozrejme, mne sa pacilo ze je super odpruzeny a lahko sa rozklada. A dokonca aj ked je 11kg babo v kociku tak som lahko odpojila sportovu cast aj s nim a otocila do druhej str. bez akychkolvek problemov, fatk lahke nasadenie. Vela mamiciek tu pisalo aj to ze tie vanicky su nehorazne tazke, tak tato je super.

http://www.bebeconfort.com/collection-2008/FR/v...

http://www.bebeconfort.com/collection-2008/FR/p...

casy30
autor
23. máj 2008

Levon, ak máš chvíľočku, napíš mi, čo ta na ňom tak odradilo....dakujem

stvura
25. máj 2008

Diky mywiel, pozrela som a cez tyzden idem pozriet na Staru Vajnorsku {BA} i nazivo, lebo jeden kocar mi fakt padol do oka 🙂

mywiel
25. máj 2008

Nemas za co, ja som velmi spokojna s mojim vyberom, lebo terenak cize sa nerozhega ako vacsina kocikov a lahko sa sklada aj kolesa sa lahko odklipnu. 🙂

juliettt
30. máj 2008

ahoj...nosa mi zda ze je ti treba phil& teds sport alebo najnovsi vibe...je to trojkolka,nafukovacie kolesa,sedadlo sa da do uplnej roviny a je k nemu prakticky nosic v ktorom babo moze aj spat doma a pasuje do buginy a keby (naaaahodou ) ste mali druhe sa tam da dat aj druha sedacka a problem vyrieseny pre obe deti..ja mam verziu sport pre 10 tyzdnoveho a 19 mesacneho..link je napr...http://www.poppets.ltd.uk/detail.jsp?rpid=0&rid=0
na tej stranke je aj ta vibe...to je len na ukazku...je ju dostat vo vela farbach a je naozaj super,da sa zlozit bez problemov aj do auta aj ked nemas kufor ako letisko....sto bodov...