Kedy dať športovú časť kočíka?

anarida
21. máj 2009

Ahojte kedy môžem dať športovú časť´? 🙂 😕

anarida
autor
21. máj 2009

Neviete? 😕 😒

tajava
21. máj 2009

ja som dala, ked uz maly strasne plakal vo vanicke ... v sportaku sme od 4,5 mesiaca

tajava
21. máj 2009

ale mam polohu lezmo, lebo este nesedime

anarida
autor
21. máj 2009

No Emka má 4 a pól 😕 ona mi tiež plače vo vaničke je strašne zvedavá 🙂 asi ju už teraz vymením 😕

tajava
21. máj 2009

skus, mne Tomi zazracne neprestal plakat hned po vymene, trvalo mu to asi dva-tri tyzdne, kym si na to zvykol, ale urcite plakal menej ako vo vanicke. Teraz sa nam podari uz aj spinkat v sportaku a mrnci iba sem-tam

anarida
autor
21. máj 2009

Mňe Ema zaspí ale až po 30 minútovom plači 😒 😠 teraz spí tak keď sa zobudí to vymením a hneď pôjdeme odskúšať 😵

tinus20
21. máj 2009

ja som musela dat sportovu cast uz ked mal 2,5 mesiaca...lebo nesmel lezat,tak nastastie mame taky kocik co sa da dat do idealnej polohy a malemu sa tam dobre sedi-lezi alebo lepsie povedane lezi asi v 30stup.uhle s vylozenymi nozickami 😉

anarida
autor
21. máj 2009

tinus aký máš kočík?aj ja to mám tak ako ty sa mi zdá ale keď zafúka 😒 neviem 😖

tajava
21. máj 2009

aj nas drobec si vyklada nozicky, a casto s vylozenymi nozickami aj zaspi 😀

mataaaaa
21. máj 2009

mi sme dali sportiak od jej 6 mesiacov, ked uz normalne sedela...aj nasa zaspinka, ked ma vylozene nohy 🙂)

danu
21. máj 2009
tara2
21. máj 2009

my sme menili vanicku za sportovu cast ked mal maly 5 mesiacov tiez uz strasne plakal a v hlbokom uz nechcel byt ani nahodou...a pomohlo. Lezi v nom vo vodorovnej polohe lebo este nesedi, ale to mu neprekaza 🙂

tinus20
21. máj 2009

ja mam BABYPOINT V4 da sa polohovat a otacat tvarickou k mame a chrbatikom k mame...takze taky obojsmerny,zatial ho mam otoceny ku mne... 😉

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte moj mali ma reflux tak ma buvet tak aby mal hlavičku vzdy trosku vyssie ako nožičky ale neda sa polohovat!tak mam pod tym mdracom zlaženu deku tam kde ma hlavičku len sa mi stale smyka dole a mam pocit že je stale skrčeny!!!!!!!!mame kocik ustin 4 coletta a tiež je zvlast vanička aj spotrova cast ale sportova cast je tak že da sa polohovat aj na ležanie ale nožičky ma hore vyložene tak neviem či mu to nebude skodit viac!poradte prosim mame 3mesiace!poradte dakujem 😒

miskachrumka
21. máj 2009

bože to je chyb prepačte už nevidim! 🙄

anickaajanko
21. máj 2009

odporuca sa az od polroka
my sme dali tak

tinus20
21. máj 2009

No odporuca sa vela veci...
Ale napr.my sme nemali inu moznost iba vymenit za sportovu 😎

stvura
22. máj 2009

ja som dala sportak az ked sedel - mal 5.5mesiaca. Ale to je individualne, su aj sportiaky s polohami ktore vyhovuju od narodenia. Sice niekedy sa dietatko "smyka", no aspon sa nenudi.