Kedy kupovať kočík?

lulusy
11. nov 2008

Ahojte maminy a tehulky,
viete mi poradit, kedy, v ktorom mesiaci si mam kupit kociarik?
Resp., kedy ste si vy kupili kociarik v ktorom mesiaci ste boli? alebo az po porode?
Ja uvazujem, ze uz tak o 2 tyzdne - koncom novembra ked budem koncit 7 m. a zacinat 8- mesiac, ze si ho uz kupim.... spolu so zakladnou vybavickou.
Predsa december bude zhon a kopec ludi vsade a v januari to uz budem v 9-tom mesiaci a neviem ako sa budem citit na nakupy.
Poradte ...

ajca123
12. aug 2011

Gesypa- ja som kocik kupila tesne pred porodom prveho syna. Bol to z druhe ruky od kamosky. A ked mam byt uprimna ten kocik som vyuzila iba asi trikrat ale podvozok som pouzivala viac lebo som tam mohla nacvaknut vanicku.
A ked mam byt uprimna ked je v akcii kupila by som me mozno caka ze budu musiet kupit surodenecky kocik a chcela by som Phil&teds,ale pockam si ked sa treti narodi a uvidim ci druhy syncek sa bude chciet vozit nebo nie.
Filipko je taky ze rad cupka,no skor uteka ako sarkan.
A kukala si aj na bazaroch ci tam nie je lacnejsi.? A ked nahodou tam bude abude stat ako ten novy v akcii tak si kup novy.

larosa
14. sep 2011

@gesypa ja mám tiež termín začiatkom januára, nad kočíkom nerozmýšľam- kúpim len od ruky, je to tretie bábo a potom chcem radšej nový šporťák 😀 ale na tvojom mieste ho kúpim 🙂 bude ťa tešiť 🙂 pri prvej dcére sme kočiar kúpili týždeň pred pôrodom a nerobila som nič iné len som ho celý týždeň skladala a rozkladala, skúšala, teraz ani nemám čas uvažovať nad tehotenstvom 😉 ale určite ho kúp 😵

sonka_miro
14. nov 2011

Ahojte. Mam moznost kupit uplne novy kocik trojkombinaciu aj s detskym lehatkom za 190€, ale som este len v prvom trimestri, teda lepsie povedane skoro na konci uz.Cena sa mi zda uplne super,len neviem ci to nie je skoro. Co vy na to? Kedy ste kupovali kocik?

amouramour
14. nov 2011

@dosa no vanicky plus minus, nie su vobec vsade rovnake🙂vacsina je extrem malych, je malo vacsich vaniciek🙂

amouramour
14. nov 2011

@sonka_miro ja som v 28t, mame cca vybraty ale nie este objednany....prvy trimester sa mi zda velmi skoro, my sme aj vybavicku zacali kupovat az od 24t

renatka100
14. nov 2011

@sonka_miro my sme ho kúpili keď som bola v piatom mesiaci, bola to tiež ponuka, ktorá sa neodmieta - miesto 550 EUR za 320 EUR - pomýlili sa v internetovom obchode 🙂 🙂 🙂 tak sme ho samozrejme kúpili, povera nepovera, bol odložený až do môjho pôrodu u babky.

pepiminarik
14. nov 2011

ja som pri prvom dietati kupovala s dvojmesacnym predstihom, ale povera, nepovera, domov som ho nepriniesla 🙂 . pri druhom dietati to urobim asi rovnako.

zuzana581
14. nov 2011

@sonka_miro Ahoj. Ja na povery neverím a hlavne ak má mamina už jedno dieťa a odložený kočík, tak čo ho má dať na 9 mesiacov k susede? Ja som za to, aby sa kočík kupoval kedykolvek keď sa to budúcej mamičke zažiada alebo hodí.

lenkamiroslav
23. apr 2014

aj ked odopovedám s poriadnym časovým odstupom,píšem to tu pre maminy, ktoré si náhodou kladú otázku kedy kupovať kočík.. ???
odpoveď: určite si zajednajte kočík i !!!
ja som objednávala cez eshop na NAJNESKOR v 30.tom týždni!!!!
Ja som objednávala svoj cez slovenský eshop v 33.týždni.. dodacia doba bola 3týždne.. Až po 3 týždnoch mi na moje dopytovanie povedali, že sa práve dozvedeli že kočík tak skoro nebude, lebo práve sa menia kolekcie a tohtoročná kolekcia ešte nie je vyrobená v mojej farbe, a došla by mi 1 deň pred termínom porodu. Tak som teda našla iný eshop, kde mi povedali že moj kočík je presne v mojej farbe posledný kus u ich dodávateľa- čo znamená že za 2, max 3 dni ho možem mať doma.. nakoniec však z nevysvetliteľných dôvodov dodávateľ nemohol odoslať kočík a odoslal ho až po 2týždnoch a kedže potom do toho vbehli sviatky.. kočík mi nakoniec prišiel 6 dní pred porodom!!! takže dosť adrenalín..
išlo o poľský kočík, značky adamex, som s ním zatiaľ spokojná.. ale komunikácia s poliakmi je očividne náročná, kedže nevedeli informovať ani jeden eshop presne kedy sú schopní kočík doručiť.. preto je lepšie objednať kočík radšej skor..

sovidzka
9. máj 2014

Ahojte, ja mam uz vyhliadnuty kocar a chcela som si ho aj objednat len svokra ma zaskocila takou vecou ze tak skoro to moze priniest nestastie.. vobec som nikdy nic take nepocula a som teraz trosku zlaknuta a neviem ci mam cakat do porodu ci co... myslela som ze po velkom ultrazvuku ho objednam ale teraz po tejto hlaske.. ma to trochu zaskocilo..

gr
9. máj 2014

@sovidzka Ahoj, nam prisiel kocik mesiac po porode, ale bolo leto a tak som zatial nosila drobca v satke, takze v pohode, ale ak je kocik na objednavku, tak to moze trvat aj dva mesiace, nez Ti ho vyrobia a dodaju a nedajboze budu mat celozavodnu dovolenku a potom Ti este domotaju objednavku (ako v nasom pripade), takze pokial sa nechces stresovat, objednaj ho a nech ho zatial svokra uskladni u seba doma 😉

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

to je úplne jedno .. ked ho budete mať aj skôr tak to nevadí 🙂 http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/