Kedy začať používať športový kočík?

jessica25
7. okt 2006

Maminky, moj maly mal tri mesiace a zacina sa dvihat. Ked mu podam ruky, automaticky sa chyti a sam za zacne dvihat na sedenie. Dokonca uz "akoze" sedi. Je sice trosku pokrceny, ale pre neho je to ok, lebo vidi co sa deje naokolo. V hlbokom kociku uz nechce lezat tak sme ho dnes na prechadzke mali v sportovom na najnizsej polohe aby trosku videl a ked zaspal, sup nalezato. Myslite ze je na to este skoro? ze to ma nejaky vplyv na jeho chrbatik?

martinka17
10. aug 2010

@zuzkat1
to hej, aj kámoška má teké, ja mám požičané golfky, malinké, Hauck, je tam aj úplný ľah, len sú také úzke, neviem, skrátka tam nevedel sedieť, stále sa zošmikol, bol celý pokrčený.

zuzkat1
10. aug 2010

@martinka17 hej aj take som pozerala,ale kedze moja je este krpec tak som chcela nech jej je dobre🙂 som ju uz v obchode do nich posadila a ked som videla ze je rada a ze dobre sedi tak som ich kupila... teraz ked si uz furt vsade sada tak tam nema problem🙂 v sportaku sa mi smyka je jej velky a nema ho rada neviem preco... uz ho sice znesa lepsie...asi len musi dorast..ona je taky krpec na svoj vek🙂

angelika_66
30. jún 2012

ahojte ja mam 5mesacne dievcatko ma 6kg a mame problem ci je skoro ju dat do sportoveho kocika?Do hlbokeho sa zmestime este dobre ale ked spinka je to OK ale ked sa zobudi tak krici lebo je zvedava, a ked je vo vajicku tak je super spinka kuka...Sportovy sa nam da polohova tak moze aj lezat.Tak co mam urobit??? 😖

tranquillo
7. máj 2015

Kočky, oprašujem túto tému a dúfam že mi poradíte. Po prečítaní predošlých príspevkov síce vidím, že nás je takých dosť, ale asi to chcem počuť znova 😉 takže mám 5,5mesačné dievčatko a už asi dva týždne sa "trápime" v hlbokom kočíku. Keď bola zima, tak mi pekne spavala aj tri hodiny. V snehu, daždi, vetre a na ľade mám odšlapaných stovky kilometrov. Teraz, keď je pekné počasie a ani by mi teda nevadilo byť vonku, dať si kávu, zmrzlinu, pokecať v meste a podobne, tak sa madam väčšinou po polhodine zobudí a začne poležiačky pochodovať (doslova) ,dávať si dole ponožky, vykopavat nohy, rukami sa zapiera o vaničku a chce sa posadiť a dnes sa mi tam prevrátila na bruško. So žiadnou hračkou sa nezabaví, aj keď chodím ako pojazdné hračkárstvo. Keď ju na chvíľu vyberiem, aby mohla trošku pozorovať život v meste, tak je spokojná. Hneď ako ju dám naspäť, cirkus sa začne znova. Sama ešte nesedí, aj keď sa teda pokúša, akonáhle jej ponúknem ruky, automaticky je v sede. Chcela som ešte počkať, lebo všade čítam že dieťa má samo sedieť, alebo minimálne to naťahovať pokiaľ sa dá (o chvíľu by som to možno mohla "ospravedlniť" tým, že sa tam nezmestí, lebo má už vyše 8kg a dlhá je tiež poriadne, a to som kupovala kočík s veľkou vaničkou, lebo som predpokladala, že budem mať veľké dieťa) ,ale intuícia mi hovorí, že nemám trápiť ani ju ani seba a dať ju do polosedu. Čo myslíte?

patkaza
2. nov 2015
Používateľ patkaza je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od patkaza.

par mesiacov ešte určite počkajte .. nič tým nemôžete pokaziť http://akoapreco.com/ako-vybrat-kocik/