Kedy začať používať športový kočík?

jessica25
7. okt 2006

Maminky, moj maly mal tri mesiace a zacina sa dvihat. Ked mu podam ruky, automaticky sa chyti a sam za zacne dvihat na sedenie. Dokonca uz "akoze" sedi. Je sice trosku pokrceny, ale pre neho je to ok, lebo vidi co sa deje naokolo. V hlbokom kociku uz nechce lezat tak sme ho dnes na prechadzke mali v sportovom na najnizsej polohe aby trosku videl a ked zaspal, sup nalezato. Myslite ze je na to este skoro? ze to ma nejaky vplyv na jeho chrbatik?

zuzana2706
18. jan 2007

viki, a nevadi ze nejde to polahovat az do lahu? vyspi sa tam babo? a zmesti sa do kufra?

zuzana2706
18. jan 2007

videla so ze je dost dlhy ked je zlozeny, takze neviem ci mi vojde do auta, ja mam 3 dverove

vilki
18. jan 2007

maly sa tam v pohode vyspi.minule mi tam zaspal, bola som vonku dve hodiny a cely cas spinkal.do kufra sa nam zmesti.my mame tiez trojdverove fiat punto.ten kocik je lahucky a sikovny.lahko sa posklada a urcite sa pomesti do kufra aj tebe.

lodia
18. jan 2007

zdravicko!
neviete mi poradit nejaky kocar - golfac, lahky, skladny a hlavne spolahlivy a malo kazivy?s akymi znackami mate dobre skusenosti?potrebujem na cestovanie v mhd a na kratke trasy, chcem si ho kupit na jar, aby sme viacej cestovali, teraz mam super kocik peg perego atlanico, ale chcem nieco skaldnejsie a lahsie..poradite?

zuzana2706
18. jan 2007

vilki, dakujem moc za radu, dufam ze sa zmesti ak ano, tak ideme kupit a strasne sa na neho tesim 😉

tilly
18. jan 2007

lodia, atlantico je najideálnejší kočík 😉 nevymýšľaj, je to aj dosť skladné aj ľahké...

eta
18. jan 2007
zuzana2706
19. jan 2007

eta, tento som skusala ale maly sa mi do neho nezmesti a to ma iba 7 mesiacov, takze neviem co bude neskor 🙂 😵

zuzana2706
19. jan 2007

vilky este som sa chcela spytat ci sa zmesti do vytahu pre 4 osoby

titkovamiriam
19. jan 2007

Ja mam zatial hlboky,pre zimu sa mi zda lepsi.Viem si nanom dat aby marek sedel,tak si vie poobzerat okolie a ked sa unavi tak ho dam lezat a spi.No uz sa tesim na jar ked ho vymenim za sportacik.

vilki
19. jan 2007

zuzana, ano zmesti sa.naozaj je ten kocik sikovny.ja ta nanho nenahovaram ale ja som s nim velmi spokojna.

melory
19. jan 2007

lodia ...eta ti dobre radi ja ho mam a je super 😉

melory
19. jan 2007

zuzana moj ma 3roky od novembra a dodnes v nom funguje! 😕

zuzana2706
20. jan 2007

vilki, uz sme si ho vcera kupili, nema chybu a super sa s nik karuje, dakujem za rady aj do auta sa mi zmesti.

wladka
20. jan 2007

zuzi, tak vy ste sa rozhodli pre Chicco? aj ja uvazujem nad kupou, len sa neviem rozhodnut ci to chicco, co mas ty, alebo peg perego aria..

mate niekto ariu? a aka je?

vilki
20. jan 2007

a malemu sa v nom paci?mojmu strasne.aj dnes sme boli vonku a dve a pol hodiny tam pekne sedel a pozeral von.

zuzana2706
21. jan 2007

vilki, som prekvapena ako mi tam maly hned zaspinka, je s nim super manipulacia, to sa s PPeregom a jeho malymi kolieskami neda porovnat. Uz som mala tri kociky a tento je najlepsi

zuzana2706
21. jan 2007

wladka, my sme skusali ariu, ale je strasne uzky a moj maly tam mal strasne natlacenu chrbatik a to bol iba vo svetriku, neviem ako by sa tam zmestil aj v bunde alebo fusaku. este ma od arie odradili male uzke kolieska a je aj drahsi. ta lacnejsia verzia nema ani prsiplast ani nanoznik.

wladka
22. jan 2007

zuzi, a ty mas presne ktory chicco?

zuzana2706
22. jan 2007

mamte teraz CT 0.4, cena bola 4550 Sk

majoli
23. jan 2007

nazdar dite

majoli
23. jan 2007

Lucy ako si sa zaregistrovala? 😎

lucoska
23. jan 2007

😉 áhoj majóšká!
ta sa tešam našej novej forme komunikácie. normálne "civilizace" vstúpila na sitniansku 1, na 6.poschodie.
dá sa tu nejako pripojiť aj foto? by som ti poslala toho môjho active-baby-oša-dominátora 😀

majoli
23. jan 2007

musis si tam hore vytvorit asvoj album a v nastaveniach si možeš daj aj svoju fotku. Vidiš my s Matim mame

majoli
23. jan 2007

lucoska dufam, že momentálne vytváraš album svojho bumbuška, ja som ti zabudla povedať, že som sa minulý týždeň ostrihalana krátko

ajmi
24. jan 2007

Ahoj Jessica25, kľudne môžeš malého voziť v športovom kočíku. Prečo by si ho mala trápiť v hlbokom, keď sa mu tam nepáči, lebo nič nevidí. My máme malého v športovom od 5 mesiaca, lebo až vtedy ho začalo zaujímať okolie a v hlbokom kočíku už plakal, lebo nič nevidel. Každé bábeno je iné, tvoj maličký je šikovnejší a zvedavý, tak nech sa pozerá na svet. Hlavne nech je spokojný.

vilki
20. feb 2007

ahojte baby ,mate niektora kocik pperego venezia? aky je?

digysa
30. dec 2008

Ja mam sportovky kocik od narodenia dietatka....ma multifunkcne vyuzitie. Sportove kociky su dnes na velmi dobrej urovni.

katmi
30. dec 2008

my sme boli v sportovom kociku od cca 3,5mesiaca.. pretoze malej bolo horuco v hlbokej verzii.. mali sme Atlantic kocik.. podotykam,ze dal sa dat do uplneho lahu.. akurat tam mala viac miesta ako v hlbokom.. teraz mame Quinny Buzz a sme spokojny.. 🙂

danu
16. júl 2009

mimi164 • Dnes o 10:11
prosím vás poraďte mi, odkedy môžem dať dieťa do športového kočiara? vozenie v hlbokom kočiari sa nám nepáči. ďakujem

jananinka • 1d • Dnes o 11:41
mimi, kolko ma tvoje dieta? uvadzaju, ze od 6 mesiacov, ale poznam mamicky, ktore davali aj skor, lebo sa uz nezmestili do vanicky. Ak este nema 6 mesiacov, tak nemoze byt uplne v sede.

mimi164 • Dnes o 12:10
moje babo ma 3 mesiace a neznasa vanicku....akonahle sa zobudi, spusti hrozny rev.... tak dufam ze ked ho dam do sportaka, tak to bude lepsie...len musim este aspon 2-3 mesiace vydrzat