Kočárek Jané Nomad. Vystačíte si s ním?

gabrielad
20. mar 2008

Ahoj všem, mám kočárek Jané Nomad. Jsem s ním naprosto spokojená, je to takový můj ledoborec 😀 . Uvažuji však o tom, že bych si k tomu ještě pořídila jeden menší kočárek - golfky. Ne však ledajaké, protože ten můj kočár je jeden z nejlehčích na trhu a kolikrát některé golfkyjsou těžší. No a tak by mě zajímalo od majitelek kočárku Jané Nomad, zda si vystačí jen s tímto kočárkem anebo si časem koupili ještě jeden. Hodně cestuji a mám poměrně malé auto a tak mi kočárek zabere celý kufr. Říkala jsem si, že bych si na cestování mohla brát s sebou golfky a Nomáda využívat při ostatních příležitostech. Prodávat ho zatím nechci, protože mrňous má 9 měsíců a tak ho určitě na zimu ještě budeme potřebovat. Jak to máte majitelky Nomáda vy?

bubadlo27
20. mar 2008

ahoj gabi, aj my mame nomad a tiez rozmyslam, zde na leto si kupim este nejaky lahko skladovatelny golfac, len som sa este nerozhodla aky, lebo to mas mas pravdu trepad nomad na dovolenku, polovica kufra v keli 😉

gabrielad
autor
20. mar 2008

Jo tak to já mám celý kufr plný, když jedu mým autem a ne s manželem. Dneska jsem koukala Jane Pocket, super na složení, váha 5 (Nomád má 6,5 kg) jenže se nedá moc polohovat ☹ .

denisocka
21. mar 2008
gabrielad
autor
21. mar 2008

Tak jsem si včera hledala informace k Jané Energy a vypadá to, že to vyhraje a zas v té samé barvě co už máme Nomáda. Jen musím počkat až pojedu do Čech, protože tady jsou ceny neskutečný. A stejně na něj nespěchám. To bude super mít hned poloprázdný kufr 😉

denisocka
21. mar 2008

len neváhaj kup,nova kolekcia už nebude 😀