Kočárek Nurse Dakar 3. Nemáte zkušenost?

aluli
8. jún 2008

Ahojte nemate nekdo zkusenost s timto kocarkem?

krista
19. okt 2008

marcelapetrikova • 1d, 9tt • Dnes ve 14:18
ahojky chci se zeptat zda máte někdo zkušenost s tímto kočárkem 🙂

matidami
28. okt 2008

ahojte ja mam tento kocik, som s nim velmi spokojna, pouzivam ho 2 mesiace 🙂

dan8811
3. nov 2008

ahoj... 😉 neříkejte, že je vás tak málo maminek, co vlastníte tento kočárek... je někde chyba?

matidami
3. nov 2008

ja neviem, ja som zatial spokojná, aj ked pouzivam len autosedacku a hlboku cast, pouzivam ho denne, je lahky 🙂

dan8811
3. nov 2008

mě se moooc líbí, opravdu, je to prostě levnější varianta jané slalom! Jané byl můj favorit od začátku, ale dost drahý, proto jsem za nurse dakar ráda🙂 Zkouším hledat ještě různé recenze, abychom se nenachytali, ale nikde se toho moc nepíše....tak do něj asi půjdeme🙂

matidami
3. nov 2008

myslim, ze kym ho budete kupovat, bude nan viac ohlasov, aj ja sa pridam ako budem spokojna aj so sportovou castou 😉

romisek
28. jan 2009

ahoj, já mám dakar už půl roku a jsem moc spokojená. Kupovala jsem teda jenom sportovní verzi. Taky jsem chtěla Jané, ale protože už jsem jeden kočár měla, tak by manžel vyšší cenu nepovolil. 😝 a tohle byl kompromis. Má perfektní kola hlavně do terénu, výborná manipulace. Jediné co mi zezačátku vadilo tak že se nedá polohovat nožní opěrka a taky se neprodává s nánožníkem. Ten jsem si ale sehnala univerzální a pasuje na něj výborně. A hlavně se mi líbí, že jsem ještě žádnej druhej nepotkala 😎

michal_spuntik
28. jan 2009

Ahoj, tento kočárek je Jané Powertrack z roku 2003, kterému byla odebrána ruční brzda a Jané mu dalo nové jméno Dakar. Nurse obecně je doprodejová značka pro Jané (dávají tam jejich vyběhlé nebo nepoužité modely kočárků).
Proto také na Dakar jde nasadit přes staré adaptéry od Jané stará korba Jané s stará Rebel (autosedačka 0-13kg) od Jané. Nesmí v jejich názvu být PRO jinak nasadit nepůjdou.

lucy.l
13. mar 2009

Ahojky všem, včera jsem poprvé viděla tento kočárek a moc se mi líbil, tak by mě zajímaly vaše zkušenosti s ním ? Požíváte ho i do terénu ? Jak je kočárek stabilní a ovladatelný ?Díky moc za odpovědi ...

monas
13. mar 2009

Ahoj lucy, taky jsem už dávno na ně koukala, mají podle mě jednu z největších korbiček a jsou moc hezky barevný. Podle mě to bude s ovladatelností a stabilitou to samý jako Jané (slalom). Jen jsem nikde nenašla, jestli k nim je i nánožník na sporťák, to by mi dost chybělo a univerzál by se mi k tomu nelíbil. Přeci jen mají takový specifický barvy....

lucy.l
13. mar 2009

monas ahooj 🙂
Díky za příspěvek 🙂 S nánožníkem máš pravdu, ale asi mě to neodradí, právě třeba kvůli té prostorné korbičce atd. uvažuju stejně nad tmavě modrým, tak černý univerzál vadit nebude ...

monas
13. mar 2009

jj, jen nevím, proč je k tomu nedělaj 😒 Tak třeba k tomu modrýmu by se určo dal sehnat i modrý od Slalomu...
Mně se právě líbily takový ty veselý barvy (teda kdybychom čekali holku, což stále nevíme, že...) 🙂

wanda1
10. jún 2009

Nemáte někdo aktuální info o používání tohoto kočárku? Beru jakoukoli informaci. Sháním trojkolku za rozumnou cenu. Padl mi do oka Nurse Dakar nebo Coletto autrin 3.
Jsem už z vybírání kočárků nešťastná. Chci ☹ kočár do 15 tisíc a asi trojkombinaci a trojkolku.

hanuschka01
7. júl 2009

ahoj,
tak přispívám, nemám nurse dakar, anobrž jané powertrack, a jak tady bylo už řečeno, je to uplně totéž 🙂 Byla jsem se na Nurse podívat v obchodě, a porovnali jsme oba kočárky (powertrack a dakar) a jediný rozdíl byl v tom, že můj už je řádně potlučený, jinak konstrukčně skutečně uplně shodný, tudíž můžu porovnat i vlastnosti - NEDÁM NA NĚJ DOPUSTIT!! Náš drobeček nám ve třech měsících vyrostl z xlanderu, na zimu jsme koupili dorjan (děs), a v lednu (to malému bylo 6m) jsem koupila už použitý powertrack, a od té doby jsem fakt nenarazila na lepší. Dokonce mi do terénu přijde vhodnější než Slalom, protože má velká odpružená nafukovací kola, která terén skutečně nezaskočí. Jezdíme po lesích a loukách, po poli dokonce a pohoda, výborný i do hlubokého sněhu!! Dokonce se nám povedlo, že nám sjel ze vcelku vysokého chodníku a nepřevrátil se - to ke stabilitě. Je plynule polohovací, a sporták je fakt prostorný, prostě uplně super.Boudička jde sundat, když je horko, tak jí bud sundám a nasadíme lehké stínítko, aby to luftovalo, nebo odepnu zadní část, perfektní prostě. A lehce se skládá, lehce nakládá .) Ze všech tříkolek u nás vede 🙂 Můžu jen doporučt. Jinak nožičky jsme vyřešili tím, že jsme koupili kus polystyrenu, potáhli látkou a zasunuli pod upevnění sedáku (vedou tam dva pásy na suchý zip), tudíž je vysunovací, a prcek tím má sedátko, resp lehátko prodloužené o cca 15-20 cm .)

monikavil
24. júl 2009

ahoj ja mam nurse look 3kombinaciu a je to skvely kocik,sikovny lahucky,cize mozem len odporucit.

lucy.l
14. aug 2009

ahojky,prosím o radu, mám nurse dakar a když jsme nacvakli hlubokou korbu, zjistili jsme, že se na adaptéréch kýve dopředu/dozadu, nesedí v adaptérech pevně..je to normální ?Nebo je někde chyba ? Moc se mi to nelíbí v terénu ta korba bude lítat ...

lucy.l
14. aug 2009

posouvám v diskuzi nahoru, byla bych mooc ráda za odpověďi, předem moc děkujuuu

lucy.l
15. aug 2009

🙂

marfic
16. aug 2009

ahoj, ja mám nurse hello, ale vanička tam ide tá istá aj systém je ten istý a aj mne sa to kývalo, zo začiatku bolo dobre, ale ako malý rástol, tak ho to zvažovalo, tak sme museli mať stále zdvihnuté polohovanie aby nebol dole hlavou...

lucy.l
16. aug 2009

ahoj, moc děkuji za odpověď, včera jsem poprvé vyjela ven, malá je hodně malinká, přišlo mi že tam děsně lítá chudák ..

krista
13. nov 2009

xxksena • 1d • 10. listopad 2009 v 17:08
Ahoj, chci se zeptat, máte některá zkušenost s kočárkem (jak jen sportovním tak s kombinací) Nurse Dakar?
Je do terénu, má plně polohovací záda, je lehký, prostorný .... ?

vetka
26. jún 2011

Nevíte náhodou někdo, kde by byl tenhle kočár k vidění v brně,jihomoravském nebo zlínském kraji?

ada22
26. jún 2011

@vetka Já ho viděla v Puntanele v Praze. Je to velká síť obchodů tak možná je i nějaký v Brně. http://puntanela.cz/default.aspx?jz=cz&dc=vankovka Ale asi bych tam cinkla předem jestli mají zrovna i tento?

vetka
26. jún 2011

@ada22 Díky moc! Zjistím si to 🙂

lenka591985
23. okt 2012

Ahojte neviete my poradit mam kocar sportovy jane powertrack a chcela by som vymenit celu tu latkovu cast konstrukcia je v dobrom stave len hento je vyblednute ci sa to da niekde kupit?dakujem