Kočárek Orbit baby. Ste s ním spokojené?

siam
11. feb 2009

Ahoj 🙂
Máte niektorá tento kočík,jak ste sním spokoné a hlavne neviem kde by sa dal kúpit.Ja som z neho absolútne paf,ale bohužial ho nikde neviem dostat skúšala som objednat cez amazon aj písala priamo výrobcovi ale na Slovensko nedodajú.

sasenkah
30. máj 2009

Ahoj, ja ho mam. Je skvely, nemenila by som ho za ziadny 😉

ejusaaa
30. máj 2009

A to je aky kocik,mate niekto foto?Aj ja chcem novy 🙂

ejusaaa
30. máj 2009

Dakujem 🙂

sasenkah
31. máj 2009

tak sup-sup kupovat letenku do USA 😉 😀

ejusaaa
31. máj 2009

preco ? 😲 😉

ejusaaa
31. máj 2009

Uz chapem 🙂

danu
17. aug 2009

petra2505 • Dnes o 08:41
Mile mamicky, mate skusenosti s tymto kocikom? Je lahky?Zaujimalo by ma ci ste vyuzivali aj vanicku alebo len vajicko a do akeho cca veku dietata ste tam svoje babo mali? Mne sa ten kocik straaaaasne paci a rozmyslame ci mame kupit aj vanicku alebo nam staci vajicko - momentalne mame moznost ten kocik kupit nakolko sa predava len v Amerike.

tea333
21. dec 2009

ahoj baby, viete mi niektora co mate orbit povedat ci nie je nizky? nevadi ze sa musite sklanat?

hhranolka
3. okt 2011

obnovuji téma,.. má ho někdo?

tatiankaba
3. okt 2011

Ahoj, moja svagrina ho ma 🙂, je veeeelmi spokojna🙂

milankovazuzana
9. aug 2012

@sasenkah Dobrý deň prajem, prepáčte že po tak dlhej dobe sa Vás pýtam, ale mám možnosť kúpiť tento kočiarik a keďže ho má iba zopár ľudí, niesú o ňom takmer žiadne informácie.Ak sa Vás teda môžem opýtať, bývame na Kysuciach, keď napadne čerstvý sneh, prejdem po ňom? Tie malé kolieska sa mi zdajú malinké, podobné ako u BGB bee+A ešte jedna otázka, keď je dieťatko otočené smerom ku Vám v športovej časti a je už vačšie-ako môj synček, nevadia Vám jeho nôžky pri kočíkovaní-nezavadzajú? Nikdy som ho nevidela naživo, iba na obrázkoch... Ďakujem. Zuzana

sasenkah
10. aug 2012

Dobry den,
neviem ako na Kysuciach, ale ked napadal sneh tu v BA, samozrejme som kocikovala. Kolieska nie su take male, rozhodne su vacsie ako ma Bee. Su dofukovacie. Ja som kocikovala kazdy den a v kazdom pocasi - sneh, dazd, teplo, zima, brodili sme piesky, blato, sneh a kocik to vydrzal bez akejkolvek zavady.
Bugynova cast je fajn a dost velka, velkou vyhodou je najma to otacanie, ked si babatko mozete natocit v pohode k stolu (napr. k kaviarni). Nespominam si, ze by mi prekazali nozky.
Ja som s nim bola velmi spokojna, a preto si ho idem kupit znova, ale tu novsiu verziu G2.
Kazdopadne odporucam ho ist pozriet nazivo, co by nemal byt problem, kedze sa predava uz aj na Slovensku.
Pekny den.

milankovazuzana
12. aug 2012

@sasenkah Ďakujem Vám veľmi pekne za odpoveď, potešili ste ma.Ste zlatunká.

milankovazuzana
15. aug 2012

Haloooom mamuše, nik z Vás ho nemá? Poďme oživiť túto diskusiu 🙂

hhranolka
11. okt 2012

@milankovazuzana my ho mame take, zatim velika spokojenost, skladnost, funkce otaceni, nakupni kose... Parada! Snih jsme s kocarkem jeste nezazili...

milankovazuzana
11. okt 2012

@hhranolka Super, to som rada, že sa po čase ozval niekto, kto ho má, lebo si pripadám, že som sama na celom svete 😀

milankovazuzana
11. okt 2012

@hhranolka https://www.modrykonik.sk/forum/na-kocikovanie/kocik-stokke-verzus-orbit-g2/

ja som ho porovnávala v tejto téme...

A akú farbu máš Ty?

hhranolka
11. okt 2012

@milankovazuzana mam šedý,... jen dotaz mas i original fusak? me se moc nechce davat 3000Kc :( vybrali jsme fusak outlast, ktery je za pulku.... co mate vy?

milankovazuzana
11. okt 2012

@hhranolka Kočiarik je krásny, hlavne s tou autosedačkou, paráda, my ho máme necelé 2 mesiace...Fusak mám iba jeden a to Stokke Dark Navy, takže budeme striedať do oboch kočiarikov.Inak tie nákupné bagy fakt nemajú chybu a aj na tie rúčky povešiaš hory doly.teraezka je zlatunká rada sa tam vozí? Michaelko kočiarik miluje, aj keď už je vačší, sedí sa mu tam super a rád tam spin ká

kiakocikovsvet
15. okt 2012

je to kočík ktorý konkuruje značke stokke

milankovazuzana
19. okt 2012

@kiakocikovsvet vo veľa veciach je lepší, mám oba, viem porovnať 🙂

kiakocikovsvet
20. okt 2012

@milankovazuzana súhlasím s Vami je určite lepší

milankovazuzana
20. okt 2012

@kiakocikovsvet ja som ho pre malého kúpila pred 2 mesiacmi a neviem si ho vynachváliť, veľmi sa mi dizajnovo, ale hlavne funkčne páči, nemala som možnosť vidieť naživo vajíčko a vaničku, mám to iba napozerané na YT, ale tie sú neskutočne krásne. 🙂 Športiačik som takisto nikdy nevidela na živo, ale cítila som, že ho kúpiť mám a budem veľmi spokojná, môj inštinkt ma nesklamal, naopak, bola som nadšená.Synček ešte spáva v kočiariku, snažím sa s ním drndať so spinkaním každý 2. deň, ale teda na spanie je Orbit aj pri vačšom bábu jednoducho neprekonateľný, sedačka je podstatne vačšia a ergonomicky tá vložka vynikajúca, malý si hlavinku rád oprie o tie bočnice...

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
20. okt 2012

@teegreen v zloženom stave je o niečo menší ako Stokke, samotný akt skladanie je neporovnateľne jednoduchší u Orbitu.Mám ale oba kočiariky rada a nedokážem sa vzdať ani jedného 🙂

kiakocikovsvet
20. okt 2012

@teegreen máme aj kamennú predajňu a tam predávame aj značku stokke, na základe toho ich môžem aj posúdiť, zúčastňujem sa aj prezentácií oboch značiek takže poznám ich výhody aj nevýhody a môžem povedať, že si konkurujú

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
21. okt 2012

@teegreen vyššie v téme som uviedla link na tému, kde som to porovnávala, tak pozri 🙂

kiakocikovsvet
21. okt 2012

@teegreen potrebujete argumentovať, alebo kočíkovať ?

kočík ktorý pozná celý svet nie iba európa má prepracovaný a nadčasový dizajn , ľahký, bezpečný a vždy vo veľkom štýle. Dizajnéri strávili roky na vývoji, testovaní a pracovali od základu vytvoriť produkt, ktorý je elegantný jednoduchý a neprekonateľný v reálnom svete bezpečnosti. Sú na ňom aplikované vyspelé technológie, inovatívny dizajn a high-tech materiály. Získal cenu najlepšieho produktu na planéte, preto ťažko sa kritizuje takýto produkt, ktorého kvalitu pozná celý svet.