Kočárek Orbit baby. Ste s ním spokojené?

siam
11. feb 2009

Ahoj 🙂
Máte niektorá tento kočík,jak ste sním spokoné a hlavne neviem kde by sa dal kúpit.Ja som z neho absolútne paf,ale bohužial ho nikde neviem dostat skúšala som objednat cez amazon aj písala priamo výrobcovi ale na Slovensko nedodajú.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
milankovazuzana
21. okt 2012

@teegreen Športová sedačka je veľmi pohodlná aj pre vačšie detičky, aj moja 3 ročná neter kočík miluje, je dosť vysoká, ale sedí tam maximálne pohodlne.Čo teda všetky deti milujú, to je to otáčanie, k tomu niet čo dodať.Terén zvláda o trošku lepšie ako Stokke, veľkosťou sú kolieska rovnaké so Stokke, ale tvarovo sú vhodnejšie aj do terénu, samozrejme to nieje terénny kočík, ale na to, aby zvládol chodenie po tráve, nerovnom svahu, parku, šotoline...

kiakocikovsvet
21. okt 2012

@teegreen na stránke stokke.com sú uvedený dodávatelia nie predajcovia, neviem o čo Vám ide ?

milankovazuzana
21. okt 2012

@kiakocikovsvet chcem sa opýtať, aké sú reakcie na Orbit? Lebo u mňa rozporuplné, ľuďom sa nepáči, jeho dizajn, mne naopak veľmi, je taký futuristický, preto ich je tak málo na SK.Môžem ale povedať, že keď s ním človek pojazdí, tak je príjemne prekvapený, jednoducho u mňa to bola láska na 1. pohľad, druhý si k nemu musí dôjsť po čase.Ale i tak nevyvoláva hlasné komentovanie ako Stokke, ale otvorené ústa a ticho 😀 😀 😀 myslím, že sa tomu vraví nemý úžas 😀

kiakocikovsvet
21. okt 2012

@milankovazuzana kočík je dokonalý, je zaujímave, že viac sa predáva cez internet ako v predajni, zákazníčky odradí cena, je to kočík pre dobre situované zákazníčky, je pravda že nemôže si ho dovoliť každý, ktorého očarí, máme zákazníčku ktorá žila v Austrálií a tá prišla rozhodnutá, že jedine Orbit baby nakoľko v Austrálií ich jazdí veľa a má aj dobre preferencie, ďalšia sa vrátila z Nového Zelandu mala naštudované všetky informácie o tomto kočíku a nechcela ani aby sme ho jej predviedli, že ona ho pozná, tak vidím že v iných krajinách je tento kočík známy. Stokke investuje viac do reklamy preto ho zákazníčky poznajú, aj keď viac o ňom píšu ako ho kupujú, ani týchto kočíkov nejazdí veľa, v každom okrese sa ich dá spočítať, veď ho nekupujú ani naše celebrity napr. Puškárova mala Brio, Ďurianová Inglesinu a Rilincová Maxi cosi a pod.

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiakocikovsvet
21. okt 2012

@teegreen má aj Inglesinu, robí pre nich aj reklamu, výber kočíka je otázka vkusu, keď sa Vám páči stokke tak určite by som si ho kúpila ale nemôžem kritizovať inú značku len preto, že mne sa nepáči, ja som len napísala, že si konkurujú ale nemôžem povedať, že sa mi nepáči stokke, je naozaj veľmi pekný a hlavne iný, aj keď mohol by byť skladnejší, je to kočík, ktorý sa ponúka sam, pokiaľ by tam bola nižšia cena tak predával by sa určite lepšie

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kiakocikovsvet
21. okt 2012

@teegreen súhlasím s Vami, len neviem či nebudete mať podobné kočíky ? stokke nieje terenný kočík ale ja osobne som ho v terénne vyskúšala, nakoľko sa v ňom vozí moje krstňa a tlačil sa ľahučko, zdolával nerovnosť aj vyššiu trávu,
vyskúšajte a zistíte že možno ďalší nepotrebujete, radšej dokúpiť doplnky tiež z tejto značky, aby to vyzeralo dokonale

sasenkah
2. nov 2012

Tak a Orbit je doma 😀 😀 😀

kiakocikovsvet
2. nov 2012

@sasenkah dobrý výber

sasenkah
2. nov 2012

@kiakocikovsvet viem, uz som jeden mala pred 4-mi rokmi. 🙂 . Objednala som aj skate (sidekick) pre Nelly, je super.

kiakocikovsvet
2. nov 2012

@sasenkah dcéra má pekné meno

milankovazuzana
15. nov 2012

@sasenkah akej farby?

sasenkah
16. nov 2012

@milankovazuzana jasne, ze cierny s tou svetlou strieskou 😀 😀 😀 . Akurat vanicku som kupila tu bordo, tu na MK od jednej kocky za fajn cenu. Tento novy Orbit e este vacsia supa nez ten prvy 😉 . Velmi sa z neho tesiiiim.

milankovazuzana
16. nov 2012

@sasenkah tak budete krásni, áno, je úžasný, ja sa takisto teším, je krásny, tá športová sedačka je naozaj obrovská, kto si kúpi Orbit , tak už nemusí riešiť, že po 1 roku je kočiarik malinký.My ho nechávame ešte rok.

sasenkah
16. nov 2012

@milankovazuzana suhlasim, ale rozmyslam, ci si nekupim aj Maclaren na cesty lietadlom, tie prasce v lietadlach tie kociky vzdy tak otrieskaju... Ma ho aj Nelly, a spokojnost. 😉

milankovazuzana
16. nov 2012

@sasenkah Jasné, to by Ti zničili, alebo potom treba dokúpiť ten pram pack na prepravu, ten je suprový, mne by sa zišiel na cesty vlakom, ale teda stojí dosť...

kiakocikovsvet
18. nov 2012

@sasenkah maclaren ako kočík do lietadla, víťazí

sasenkah
18. nov 2012

@kiakocikovsvet Ja viem, môj súčasný Maclaren prelietal pol sveta 🙂 .

milankovazuzana
7. dec 2012

Tu je konečne relevantné info o snehu versus Orbit Vyskúšala som ujazdený, nasolenú brečku, čerstvo nasnežený a výsledok je : Som z neho totálne prekvapená, nezbadala som rozdiel medzi terénmi a čo už ma úplne dostalo je fakt, že na ceste bez snehu sa jazdí na chlp rovnako ako po snehu, jednoducho nepociťuješ vôbec žiaden problém, žiaden rozdiel....
Uchytenie malých koliesok je veľmi podobné ako u Stokke, ale rozdiel je v tom, že plocha nad kolieskom je u Stokke rovná-je to cca 1-2cm a preto sa snech uchytáva do guče a stojí tam.V Orbite je plocha nad kolieskom šikmá a funguje ako frézka, to znamená, že ak sa tam dostane sneh, tak ide ihneď preč.
Tento kočík sa Amíkom naozaj podaril

milankovazuzana
7. feb 2013

Mamičky, tak náš kočiarik je jedným z 8 potrieb , ktoré milujú a kupujú mamičky na celom svete...
A takisto je v ankete o najlepší produkt pre deti hollywoodskych mamičiek a ockov skončil samozrejme prvý...
K tomu už netreba nič dodávať... snáď iba toľko, že Orbit je naj... 🙂

elka121
17. máj 2013

Ahoj baby, som tu nová, ale niektoré témy rada čítam, teraz mám na to kopec času. Chceme kúpiť kočík orbit, to som už rozhodnutá. Jediná vec, ktorá ma trápi, že neviem zohnať originál vajíčko Orbit. Neviete mi poradiť z akej stránky ho môžem kúpiť ? Prípadne tu písali baby, že ho majú... odkiaľ ? :D Ďakujem za informáciu , bola by som veľmi rada, keby ste mi pomohli. :D

milankovazuzana
17. máj 2013

@elka121 Ahoj, autosedačku kúpič v USA, alebo v Dubaji. ☹ ☹ ☹ Inak my orbiťáčky sme činné v téme Orbit verzus Stokke, tak tam sa zapoj, lebo tu sa mi to rozbehnúť nepodarilo.Inak sedačka je úúúúžasná.

ivkas43
29. máj 2013

@elka121 ahoj ja mam kocik orbit baby na predaj aj s vajickom,hlboku cast som pouzivala len3 mesiace a sportova je nova nepouzita a mam aj fusaky original a vajicko tiez. 🙂

katussska24
12. feb 2017

Baby mam na predaj orbit G2 - potrebujem doma uz uvoľniť miesto ( mam este jeden kočík) a plánujem kupit golfky na krátke presuny takze je to pomerne súrne... ak by niekto mal zaujem info moj bazár alebo ip