Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

majula28
16. mar 2010

misa prosím ťa aká farba je v kombinácii s tou zelenou? čierna alebo tmavošedá? a strieška zvnútra je čierna?díky

misa84
16. mar 2010

majula28 - zelena je kombinovana s takovou svetle cernou, neni uplne temna, ale seda to neni. a uvnitr je striska syte cerna 😉

moko123
16. mar 2010

kočky aj ja som sa rozhodla pre SI aj sme v predajni vyskušali a mala v nom super ,, len chceme farbu čiernu a ta je momentalne vypredana

katavinka
16. mar 2010

Moko, tak ak ho budeš mať doma, daj vedieť. My sa stále rozhodujeme medzi týmto a niečo ako je typ Magic Espiro 4, chceli sme ísť tento týždeň vyskúšať do Trnavy, ale malý ochorel a bez neho nechcem, chcem ho tam vyslovene posadiť a tak. Tam som inak zase videla len čierny, ja by som tie farby potrebovala vidieť, na nete to veľakrát skresľuje a človek sa nevie rozhodnúť, aspoň ja som taká 😕

Misa, tá zelená je asi nejaká svetlá, však?

moko123
16. mar 2010

katavinka v Trnave nemaju SI a ked si z pezinka chod v rači je Brendon.sk tam ho maju ale nie vo farbe nero ako chcem ja no ale je super fakt aj v kombinacii s tou kremovou,,,,počkaj mrknem ten magic

moko123
16. mar 2010

katavinka no zaleži natebe ten SI je drahši je lahši a asi aj lahšie ovladatelnejši no ale fakt to musiš najskor vidiet,, takto z obrazkov to je nič no a každy potrebuje niečo ine takže vyberaj podla toho čo potrebuješ ty nam presne sekne SI

majula28
16. mar 2010

katavinka ja som sa tiež rozhodovala, že či Síčko, lebo sa mi dizajnovo viacej páči Espiro, mark, zopa,...a tie podobné, ale v jednom obchode mi povedali, že tie sa kazia v sedacej časti 😲 a je dosť reklamácii, a ešte majú ´dalšiu nevýhodu, že sa nedajú polohovať nožičky...

moko a v Trnave majú Síčko, teda mali,...ale zajtra idem a uvidím či majú 😅
ja som tiež chcela farbu čiernu nero 😅 , ale momentálne vypredaná, takže asi zoberiem tú java, aj tá je skoro ako čierna 😀 trošku som sa aj tej čiernej bála, že cez leto, čo a ako, či nebude teplo, ale keď sa pozriete tak každý má zvnútra čiernu striešku.....ale chcem si dať ušiť farebnú podložku obojstrannú a budem otáčať... 😀

standu
16. mar 2010

my mame titanio stripe minulorocna kolekcia vobec som nemala pocit zeby jej bolo horuco v lete...akurat mavala spoteny chrbatik ako musela byt priputana preto chcem dokupit madlo skoda ze sa neda dat origos z novej kolekcie..ja myslim, ze je PP kvalitnejsia znacka ako vyssie spominane a tiez sa mi na nich nepacilo, ze sa nedaju polohovat nozicky.. ja som so sickom velmi spokojna, az na kosik 😀 po lete som ho komplet rozobrala a oprala, po zime to planujem tiez a zvladla som to śama bez manzelovej pomoci 😉

majula28
16. mar 2010

standu mne sa tiež páčil ten titano stripe ale bez madla nechcem 😝

katavinka
16. mar 2010

Moko, práveže som to síčko v TT videla, teda boli sme tam minulý týždeň, ale neskúšali sme ho, len čierny mali. Do Brendonu musím ísť, ešte som tam nikdy nebola a akosi sa tam neviem dokopať. Mne v podstate na tom síčku vadia len tie rúčky, možno to je nezvyk, ale vždy som chcela spojenú.

majula28
16. mar 2010

katavinka a kde ho mali v Trnave čierny?

duplicka
16. mar 2010

no madlo sa da dokupit nejake univerzalne pise tot u eimiky aj ho ma v albume

katavinka
16. mar 2010

Majula, v predajni SANI CENTRUM

majula28
16. mar 2010

katavinka díky zajtra už aj tam frčíím 😀

standu
16. mar 2010

hej madlo som uz u eimiky omrkla takze kupim chicco a bude 😉
katavinka aj ja som mala neprekonatelny odpor ku golfovym ruckam ale kedze sme potrebovali na cesty co najskladnejsi a najlahsi kocar inak to neslo a to je len o zyvku, ide to, dnes uz zvladam kerovat aj telefonovat 😉
prezili sme v nom aj zimu vo fusaku a dalo sa, aj po snehu, aj ked jasne, ze velke nafukovacie kolesa su o niecom inom... 🙂

katavinka
16. mar 2010

Standu, to je jasné, ja tiež na veľké nafukovacie kolesá nedopustím a aj malému je tam super, že nie je taký vytrasený. Ale tiež ten golfáč potrebujeme a vlastne sa prispôsobím,len chcem čo najlepšie preňho.

dadka2
16. mar 2010

Já mám objednané také Síčko, v pátek by mělo dorazit, výprodej loňské kolekce za 4.500,- barva titanio stripes. Zvažovala jsem ještě Chicco multiway nebo Pliko, ale nakonec jsem vybrala Síčko. Chicco se mi zdálo hrozně malá sedačka, připadalo mi, že bude malý sklouzávat a až bude větší, tak se tam ani nevejde a taky mě ve dvou obchodech upozorňovali, že se hodně reklamují kolečka (švagrová je tak reklamovala). V rámci golfek jsou prý nejlepší Peg Perego nebo Inglesina. Pliko je opravdu luxusní, ale pro naše účely už to byl zbytečný luxus, tak často s nimi jezdit nebudeme a na horší terén jsou prý stejně lepší ty Síčka, tak jsem na ně zvědavá......

moko123
16. mar 2010

majula no ja som dnes bola v Trnave a nemaju ani jeden kus mali by prist vo štvrtok aj to nevedia na isto

moko123
16. mar 2010

katavinka spojenu ručku maju ešte Jane kočiky

moko123
16. mar 2010

katavinka ja som bola v trnave v bambini

katavinka
16. mar 2010

Moko, hej v Bambini by mali prísť, v SANI mali minulý týždeň ten čierny. A aké farby majú v Brandone? Asi tam vybehnem. ALebo nevieš, či tam nemajú tie Espiro? Jané, ktoré konkrétne myslíš?

moko123
16. mar 2010

katavinka teraz som bola na sanicentruma pegperego nemaju ani v ponuke
v brendone maju alebo dnes mali všetky okrem čiernej tušim maju aj completo aj clasic ale o niečo drahši ako inde
ved kukni www.brendon.sk presne to čo je na stranke je aj v predajni
jane solo napriklad a je ich viacej čo sa skladaju ako golfky ale maju celu ručku

moko123
16. mar 2010

inak v tom brendone maju aj icoo golfky aj cybex tak mrkni aj tie su sice dost drahe ale take ineee mne sa lubia a k icoo sa da dokupit aj madlo

katavinka
16. mar 2010

Moko, SANI má dobrú ponuku, ale nemajú dokončenú stránku, na to ma hneď upozorňovala, nemajú tam ani štvrtinku kočíkov, čo majú v skutočnosti na predajni, stále na tom robia, takže netom sa neriaď.
Isto tam vybehnem, díky moc, musím sa tam dokopať. Tie ostatné mi nič nehovoria, pozriem to.

moko123
16. mar 2010

katavinka no keby som to vedela mohla som tam dnes skočit,,,
a inak do toho brendonu sa dokop najdeš tam skoro všetko

katavinka
16. mar 2010

Možno ma muž dorazí, ale asi pôjdem už zajtra 😀 Neznáša, keď si zmyslím narýchlo...

katavinka
17. mar 2010

Moko, bola som pozrieť, ale tam viac s kreditkou nevstúpim 😀 Tak krásné vecičky, pokúpila som všetko možné len kočík nie 🙂 Páči sa mi ten Peg perego, Hauck som vylúčila, pôjdeme aj s malým vyskúšať. Tie Icoo a Cybex golfky sa mne nepáčia, ani Jané.

moko123
17. mar 2010

kaavinka a kde si to bola v brendone??
a maju tam jane golfky???
a už si sa aj pre neaky rozhodla???

katavinka
17. mar 2010

Moko, hej v Brendone 🙂 Bola som len omrknúť a zajtra by sme chceli ísť vyskúšať aj s malým to Síčko, trošku som si neni istá tou opierkou nožičiek. Jané som tam nevidela, len na nete.

tanitta
17. mar 2010

tak sicko mame doma 😵 ....je uzasne...aj ta farba java...esteze som nekupila ciernu 😎 pre porovnanie je farba ako napiskotke z kinder mliecny rez 😉 krasna cokolodova...lez sme prisli na skladanie a rozkladanie sme sa zapotoili ale potom to uz slo jednym supom krasne lahko...maly vizrel v nom spokojny zajtra idem testovat do mesta 😎 ...
len som sa chcel este spyta ci neviete ci nie je sucastou aj taska 😕 ...