Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

katavinka
17. mar 2010

tanitta, taška súčasťou nie je, ale dá sa dokúpiť, stojí nejak 45€

tanitta
17. mar 2010

katavinka.. vdaka..mas nejaky tip ?.. origos je dost drahy 60e je dost... 😲

katavinka
17. mar 2010

tanitta, 45€ 😉 Ale aj to je dosť. Dnes som tie tašky pozerala, preto viem, ale inak Ti neviem poradiť, verím však, že by sa našla nejaká univerzálna za omnoho lepšiu cenu.

tanitta
17. mar 2010

a este jedna otazka... podlozka v kociku je napevno? 😕 nenasla som nikde kde by sa sa dala dole..... takze ak sa neda dole staci dat usit podlozku bez bocnic.... 😨 ?

tanitta
17. mar 2010

katavinka.. ja som natrafila na nete za 60e za original... vo farbach 2010...

katavinka
17. mar 2010

Ahaaa, tak ja som videla tiež originál, ale za tých 45€ a tiež kolekcia 2010. S tou podložkou netuším ako to je, do takých detailov som nezašla 🙂

katavinka
19. mar 2010

Ahojte;

hlásim sa k majiteľkám Síška 🙂 Nakoniec zvíťazil, hoci páčil sa nám úplne iný. Hádam nesklame.

moko123
19. mar 2010

ahoj katavinka a už ho maš doma:????

katavinka
19. mar 2010

Moko, ahoj, áno máme. Písala som do predajne, či ich dostali ešte doobeda a písali, že hej, ale dostali sme sa tam až okolo pol piatej. Mali z každej farby jeden kus a už tam bol len posledný - kiwi. Skúšali sme aj Espiro, ktorý sa nám veľmi páčil, ale drobec by sa v ňom vyspal jedine so zvesenými nohami a to som nechcela, tak sme sa predsa rozhodli pre to Síčko. Je ľahúnky, super sa zloží a odnesie v jednej ruke.

moko123
19. mar 2010

no teraz som ta nepochopila akej farby si chcela pôvodne maš teraz kiwi??? čo si ho neobjednala z bambini alebo z baby depa mala by si ho o minimalne 30 lacnejsši maš completo:::

katavinka
19. mar 2010

Chceli sme ten zelený, to som len napísala, ako sa rýchlo predali, že ich dostali a v ten deň boli všetky fuč. V Bambini sme ho kúpili 😉

moko123
20. mar 2010

aha no tam mali posledny kiwi som tam volala no rychlo su preč teraz bude každé baby vlastnit síčko...xixixi
ja som objednala s babydepa tak cez týžden by tu mal byt v Brendone že 2 týždne objednavka no kašlem do nich
takže ste spokojní???

tanitta
20. mar 2010

Ahojky.. tak my poctivo zabehavame 😵 ... myslim ze som sa sa rozhodla dobre 😵 ... maly sa mi pyta sam dokocika co sa mi pri starom nikdy nestalo 😉
tasku na sicko som nakonieck kupila v DMke okolo 20e ...sice v ciernej farbe ale nevadi... ved mam hnedo ciernu kombi kocika 😉

kobyliacik
20. mar 2010

No došla mi moja Java. A je úžasný. Celkovo, skladný, ľahký, pritom pevný. zatiaľ úplne vyhovuje našim požiadavkám. Cením si najmä to, že nie je ako iný golfák a má vystuženú opierku - teda nie je úplne mäkká. Taktiež polohovanie a skaldanie je veľmi pohodlné.

Inak ak dáte dole to madlo, tak to nie úplne, zostávajú vám tam tie úchyty na madlo, však? Tie potom sklápate. Teda ja som ho zatiaľ inak dole nedala.

katavinka
20. mar 2010

Moko, prečo by každé vlastnilo síčko? V Brendone mi povedali, že záleží kedy si to objednáš, ak koncom týždňa, na ďaľší to je, ak začiatkom, tak v tom danom týždni to ešte nepríde. Nechcela som obj. cez net kvôli tomu, ak by trebalo niečo reklamovať, nemám s tým dobrú skúsenosť.
Tanitta, ja kúpim v tom Brendone tú tašku, majú ju najlacnejšiu. U nás v DM-ke som také tašky ani nevidela.

tanitta
20. mar 2010

kobyliacik...das dole len to penove madlo...umele je napevno...resp.tiez sa mi to nepodarilo dat dole...
katavinka... u nas tiez nemali vylozene 😝 .. len som sa spytala a tetuska sla do skladu 😕 ....

moko123
21. mar 2010

katavinka ako vidim Síčko je momentalne najžiadanejši golfáč povie ti to každy obchodník čiže taky Síboom no a v Brendone mi povedali že ked to maju na externom sklade tak v predajni to maju do dvoch týždnov..
No a čo sa tyka internetovych predajni vyberam v prvom rade take čo maju aj kamenny obchod takže s reklamaciou by nemal byt problem akurat to mam o neake to euro lacnejšie a asi aj pohodlnejšie no teda napriklad teraz radšej takto ako čakat dva týždne na farbu v
brendone....
inak v DM maju tie tašky ,,,niesu na golfky trochu velke???

katavinka
21. mar 2010

Moko, ono v každom obchode povedia inak, u nás sa napr. najviac predáva Chicco a človek keď ide do mesta, tak fakt vidí, že ich tu je kopa. Peg perego má tiež veľmi veľa mamičiek, ale Síčko som napr. ešte u nás v meste nestretla.

melouna
21. mar 2010

Holky zrovna jsem nahodila inzerát jestli se chcete podívat 🙂 :
https://www.modrykonik.cz/bazar/202-golfky/3qkm...

katavinka
22. mar 2010

Baby, ešte mám otázku, pasuje na Síčko aj iné madlo? Však toto orig. je nejaké ohybné, môj malý madlá zbožňuje, tak uvidím, či ostane celé 😝

moko123
23. mar 2010

katavinka
tak toto by aj mna zaujimalo a hlavne sa mi nelubi ten potah na tom rozmyšlam že ked sa nepredava univerzalne dam neake asi ušit,,
no šiklo by sa tam neake lepšie madlo napriklad aj na flašku alebo tak ako ma tušim aria alebo niektory od perega

katavinka
23. mar 2010

Moko, hej, s tým madlom to pokašlali, semišový poťah 😖 No a prišli sme aj na to, že by stačilo classico, nakoľko nánožník je krátky, to mi ani nenapadlo vyskúšať, takže je pre nás nevyužiteľné.

eimiky
23. mar 2010

katavinka pasuje z chicca, liteway, drží dosť pevne, mám foto v albume 😉

sevzuz
23. mar 2010

baby a to madlo na 2010 sa da ja otvorit normalne alebo treba dietatko vkladat dnu len cez to madlo, pripadne eimiky to z chicca sa da otvorit?

eimiky
23. mar 2010

sevzuz to z chicca ide iba po bokoch odcvaknúť ale musí sa na oboch stranách úplne zložiť. asi myslíš tak odklopiť, tak to nie to by sa mohlo zlomiť

laterna
23. mar 2010

ahojky!
já mám síčko loňskou kolekci a všimla jsem si, že probíráte madla. tak mám taky dotázek. jde s tím chicco madlem kočárek složit? a máte někdo dokoupenou do kočárku nějakou vložku? on ten vnitřek je taková umělotina, bojím se, aby se mi v tom malej v létě moc nepotil. díky.

katavinka
23. mar 2010

eimiky, naozaj??? Myslela som skôr, že z nejakého iného PP by tam paslo, ale z Chicca?

eimiky
23. mar 2010

katavinka chicco liteway je veľmi podobný PP Sí.

kikimaruska
23. mar 2010

Ahojky, rozhoduji se mezi Chicco Ltelway a PP Sí (asi zvítězí Sí). Kamarádka má Sí a zkoušela madlo chicco-ale nesedí, je o dost větší kus širší a muselo by se pořád sundavat. její známá to madlo ale na kočárek narvala, ovšem po chvilce si stěžovala že je kočárek rozvrzaný a rozkynklaná celá nstrukce, což udělalo to madlo a nešetrné narvání na konstrukci, takže rozhodně nedoporučuje..a samozřejmě nebyla uznána reklamace, tak pozor 😕 .

laterna
23. mar 2010

kikimaruška, díky za info. toto bych teda nechtěla 😝