Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

standu
11. jún 2009

ja so so sportiakom spokojna, potrebujeme nieco na cestovanie, na dovolenku...takze v prvom rade som pozerala na vahu, skladnost, znacku som myslim nevybrala zle a potrebujem polohovanie lah... mne sa zdali take prilis "otvorene" ale mala sa nestazovala, ocividne sa citila dobre aj bez madla a neznasam tie dvojite kolieska 😀 aspon jedny museli byt jednoduche 😀
raz som niekde citala rozzurene prispevky na adresu znacky patron, ze je to smejd ale uz neviem ktory model konkretne
no a podmienka bola cena do 200€ 😀

standu
11. jún 2009

a este katyl...dalsou mojou podmienkou bolo polohovanie noziciek 😉 kukala som ten patron, pekny...ako gess swift, alebo implast vibe nepaci sa mi ked dietatku nohy dole visia ked haja

martinask
18. jún 2009

ahojte....

tak ja som sa rozhodla pre tieto golfky PP Sí lebo su presne to co potrebujem a ako naschval su na Sk totalne vypredane........... 🙄

zajo79
18. jún 2009

kolko trva dodanie na Slovensko?

standu
18. jún 2009

zajo mne povedali, ze titanio stripe maju uz posledny aj to completo a ze ina pani si objednavala vtedy ako ja a na farbu cedro bude musiet min mesiac cakat 😎 fakt sme uchmatli posledny..
inak som velmi spokojna, maly detail, po dvoch dnoch zacali zadne kolesa skripat ale to je fakt detail, treba mi to len premazat...ale nas carovny sprej WD40 je v aute, ktore je uz tyzden v servise 😠

zajo79
18. jún 2009

veru, wd40 - pouzivame aj my na nase pp skate... asi by ho mali davat zdarma ku kazdemu PP.

Aj znamy ked ho kupovali, tak mali len par kusov.

miah
9. júl 2009

ahojte, chcem sa spytat ci je na PP sí polohovanie noh? 🙂 dakujem

standu
9. júl 2009

ano, je 😉

standu
9. júl 2009

inak vrele ho odporucam, mala je spokojna, este sa mi nestalo, ze by mi v nom revala - narozdiel od sportaka 🙂

sjuzocka
9. júl 2009

Ahojte,aj my ho mame, je superny, len 3 chybicky krasy, odpadli puklice zadne (esteticka vada) ale daju sa nalepit a bude pokoj, kosik na moj vkus prilis nizko,normalne ked tam dam svetev tak je spodok len 1 cm od zeme, po par dnoch sa mi vysuchali 2 diery,uz je to v reklamacke a potom si ho pripnem vyssie,vymyslim daky zlepsovak. No a vrzganie. Inak je fakt uzasny, zlozeny ma len 1 meter takze v kufri uplne vzadu nacpany ani nevieme ze tam je. Jo a je v porovnani s inymi fakt lahunky. Lahsi som videla len mclaren guest mod co som mala moznost vyskusat. Moj maly ma 9 mes. Madlo na to nie je, sice vraj pasuje od chicco liteway ale tak nasilu ho tam treba dat ze sa moze vazne poskodit. Ale nam madlo nechyba,aj ked som myslela ze bude...

standu
10. júl 2009

sjuz, nam puklice este neodpadli, to vrzganie sa da (velmi vrzgalo zadne pruzenie, ale WD40 to vyriesil, chcem ho nastriekat kam sa len da 😀 ), kosik ma aj nas uz 2 diery 😉 ja chcem skor spevnit dno, nejakou sololitovou doskou, takou sirokou a dlhou ako sa len bude dat, aby sa vaha nakladu rozlozila, kazdy druhy den chodim na nakupy, tak to nevedeli vymysliet nieco pevnejsie??
tiez som najprv velmi banovala (pri objednavani) to madlo...ale vobec nam nechyba

sjuzocka
10. júl 2009

standu, puklice su len otazka casu :D radim ti straz si ich.. 🙂) zatial som stretla v bratislave asi 3 maminy co mali tento kocik a vsetky mali odpadnute puklice. no a ten kosik, podla mna ho nespevnili kvoli tomu golfacovemu skladaniu. a ked som vcera bola kosik reklamovat a som im povedala ze je to nestastne riesene tak kukali na mna stylom co som s tym stvarala a ze este nikto sa na to nestazoval ale tie puklice to hej uz cakaju kamion s puklicami :D

miah
10. júl 2009

sjuzocka, mozem sa spytat kde si kupovala kocik? 🙂 chcela by som ho vidiet nazivo 😉

sjuzocka
10. júl 2009

Miah,aupark predajna peg perego... Ale je aj v babymarkete.

casy30
18. júl 2009

Tak sa pripájam k šťastným majiteľkám peg perega sí 🙂 a ke´dže na Slovensku je beznádejne vypredaný, poslala mi ho majiteľka jedného úžasného obchodíku v čechách. nikdy som ho naživo nevidela, takže to bol trochu risk..ale najlepší v mojom živote 😉 malý má 1 rok, chodí, tak som potrebovala ľahučký golfáč, v ktorom sa ale vyspí. a síčko splnilo všetky moje očakávania....plocha na ležaniwe je taká priestranná, že že sa tam pohodlne vyspinká ešte veľmi dlho. a to nie je malý. váži 12 kg.madlo mu tam absolútne nechýba.ja som kúpila sportivo, ale mienim časom dokúpiť univerzálny nánožník.peg perego ma opat nasklamalo 🙂 kočky, ktoré váhate neváhajte 🙂

zuzana030
19. júl 2009

standu, pošlie tie foto, som aj zvedavá,

janina1977
20. júl 2009

ahojte baby, aj ja o ňom rozmýšľam, píšete o nich len samé pozitíva, potrebujem ľahké golfky, skladné do auta, na nákupy a zároveň pohodlné, len by som ich tiež chcela vidieť naživo, lebo už takto kočík nekúpim ... a zmestia sa mi do fabie?
casy30 - fakt sú na slovensku vypredané? videla som na nete nejaké ponuky ...

standu
20. júl 2009

zuzana fotky mam davno v albume "mix" 😉
do fabie by mal vojst...tak na sikmo. ja som kupovala z jedneho eshopu a bol posledny 😉 na dalsi, resp inu farbu by som cakala minimalne mesiac.

zajo79
20. júl 2009

ja som pocula ze dva tt ... cez bambino

jannicka
20. júl 2009

mali sme ho medzi prvymi predali po troch tyzdnoch ale nebude to asi znackou ale tym ze nam golfove palice a plastove kolieska nevyhovovali. ale musim povedat ze vrzgal strasne kosik uplne nahovno a kamoske tiez odpadli puklice uz ich nenasli....celkovo je to taka hrkotalka ktora sa neda ovladat jednou rukou ale asi ako kazdy podobny golfac...tento ma aspon styri kolesa a nie sest ci osem a celkom vyzera....my sme nakoniec isli do bugaboo bee, je to samozrejme cenovo brutal rozdiel, je to strasne drahy kocik :( ale nam stoji zato sme velmi spokojni

standu
20. júl 2009

ano vrzga ale WD40 to isti 😉 kto hlada lahky skladny polohovatelny golfac, nie sportiak jannicka, myslim, ze nespokojny byt nemoze 😵

jannicka
20. júl 2009

bee nie je sportak, je to bugina ale ma celu rucku, gumene a odpruzene koliecka super lahky,skladny...presne to co golface len v lespom vydani ovladatelne jednou rukou s dobrym kosikom, zial drahsie a ovela :( .... ale ved to je jedno, kazdy co mu vyhovuje pridala som len nasu skusenost, tiez sme Si vybrali ako naj medzi golfacmi a napriek tomu sklamanie :(

standu
20. júl 2009

no... ja myslim, ze golface su golfacmi kvoli ruckam a to, co ma spojenu rucku sa radi do sportakov....inak beecko sa mi paci, aj ked tiez s nim nie je kazda mamina spokojna... 😉

jannicka
20. júl 2009

jasne ze golface su preto golface 🙂 ja mam kategoriiu bugina 🙂 sportak je pre mna to co sme mali predtym cize ovela vacsie 🙂 ale to je jedno. aj beecko ma svoje muchy ver tomu, ale ja som max spokojna 🙂 ale dokonaly kocik tusim este nevymysleli 🙂

standu
20. júl 2009

to urcite nie 😉 potom by ho mala kazda z nas a nespokojne maminy by boli pase 😵

sjuzocka
21. júl 2009

tak Si je urcite bugina a sportakom sa rovnat nemoze, ale v suboji s inymi golfacmi moze byt silnym favoritom... ja aj ked viem o tych jeho muchach by som ho nemenila. iny golfac by mal aj tak ine muchy a toto su pre mna malickosti. az na ten kosik, ale to uz viem poriesit. puklice staci nalepit a vrzganie premazat, inak je bezchybny. no len ako bugina lebo do lesa by som snim urcite nesla, nemozete od takych koliesok cakat bezchybne jazdenie po neviem akych terenoch,,, na tom mam jane slalom :P
a ci sa vojde do fabie - ano. Ako zlozeny meria presne 1m. ine meraju casto tak ze 108 cm 110 cm a podobne, ale tento este tie kolieska ma take ze sa zaklapnu dozadu co setri miesto...
a lahsi kocik som nasla len maclaren quest mod (ten som mala moznost vidiet nazivo) ale tento Si mi bol sympatickejsi.

deina
22. júl 2009

Ako vysoko ma Si rucky? Nie je nizky?

casy30
22. júl 2009

jannicka, neviem o akom kočíku píšeš, ale sičko sa ovláda jednou rukou úplne exkluzívne....ja som s ním teraz na dovolenke a je to jednoducho paráda.

lilly
22. júl 2009

mne sa Sí strasne paci, no kedze bol nad moj cenovy limit, tak sme kupili trojkolku Moona z limitovanej edicie..
a k tomu Bee - minule som nahodou natrafila na stranke soi, ze Bee je zaradeny medzi nebezpecne vyrobky 😉 hlavne, ze je drahy ako svina