Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

dadka.
22. jún 2010

@lyongirl Ja som do bambini volala dnes pred záverečnou a povedali mi, že dnes komunikovali s dodávateľom a že bohužial dodanie sa odkladá až na august. Aj mi vysvetlovali, že maju vela objednávok nazbieraných, že poslubovali, a že teraz toto....tak neviem...

lyongirl
22. jún 2010

@dadka. tak ale nechápem potom, čo sa vezie v kamióne 😕 , teda aspoň MM mi povedal, že s nimi volal a že hovorili, že ide kamión, tak som automaticky rátala, že vezú Síčka...som zvedavá, určite zavoláme a poinformujeme sa, ale som sklamaná a budem ešte viac, ak káričky nebudú, a v auguste mi je už na nič ☹ , to už vydržím aj so starou károu...

dadka.
22. jún 2010

@lyongirl Skus zavolat zajtra, uvidis, ja som už začala riešiť ČR, ale je to drahšie☹(

dadka.
22. jún 2010

@lyongirl No to aj mne je v auguste na nič. Ja som tiež strašne sklamana....

lyongirl
22. jún 2010

@dadka. zavolám a dám vedieť, čo mi povedali 😉

jirkasrom
22. jún 2010

Holky, kdybyste měly zájem zrovinka prodávám PP sí titanio stripes s madýlkem a nánožníkem i pláštěnkou- můžu přidat i deštník za 3900,-. je ještě přes rok v záruce, ježděný jen málo, už mi tady stojí, malý už chce ťapat po svých. Nemá žádné vady, jen asi 2 škrábanečky. A zespod trošiiilinku odřený košík, ale vůbec né skrz. Kdybyste měli zájem, klidně pošlete SZ a já pošlu foto.

sevzuz
22. jún 2010

@lyongirl
no to ti poviem ze to je strasna "sranda", to snad ani nie je mozne aky je ten kocik vypredan alebo preco ho nevyrobia viac to nechapem, su dve moznosti bud je taky super a vsetci ho chcu alebo je tam nejaka chyba a preto ho prestali vyrabat! to som zvedava co sa z tohoto vykluje 😠

lyongirl
22. jún 2010

@sevzuz tak aj mňa by zaujímalo čo z toho bude...som smutná ☹
ak by niekto predával Javu s origoš madlom , tak ho hneď beriem...

lyongirl
22. jún 2010

idem sa na to vyspať!!!

lyongirl
22. jún 2010

hmmm a teraz ma napadlo, že ja chcem vlastne Peg-pérego SI Classico 2010 s madlom, alebo Peg-pérego SI Completo 2010 nánožník a madlo
nie Sportivo, sa mi to nejako pomýlilo...

eimiky
23. jún 2010

@lyongirl veď taký mali aj v auparku tu javu skús sa tam informovať

eimiky
23. jún 2010

@lyongirl aha sorry až teraz čítam, že ty z inej predajne nechceš 😕

lyongirl
23. jún 2010

no, už ho máme objednaný v Bambini...

lyongirl
23. jún 2010

a dadka. včera volala do Auparku a majú tam len oranžový 2009

dadka.
23. jún 2010

@lyongirl No čo povedali v bambini? Ja som dnes obvolala dalsie e-shopy, ale všetko všetúčko je vypredané.....joooj ma to štve veľmi.

lyongirl
23. jún 2010

@dadka. ešte som nevolala, lebo sa chystáme s deťmi zubárke, ked zistíme, dám vedieť, asi okolo obeda sa sem až dostanem...
ani v Brendone ho nemajú?

dadka.
23. jún 2010

@lyongirl No dnes ráno som tam volala, už včera večer som do Brendonu posielala mail a sa mi ozvali, že ešte jeden červený je na sklade, takže som si ho objednala.Buduci týžden by mal byt na predajni.Hurááááááááááááááááááááá

eimiky
23. jún 2010

@dadka. tak super, že si ho zohnala 😉

dadka.
23. jún 2010

@eimiky joooj dakujeeeeem, sa tak tesím.......

daducha
23. jún 2010

no tak to ma teraz ten Brendom nastval 😠 , mne odpisovali na mail este minuly tyzden, ze maju iba cierny a ja zhanam prave cerveny alebo zeleny .Ma fakt nastvali 😠 😠

eimiky
23. jún 2010

@daducha zelený ale 2009 mali by mať u nás v PD ten nechceš?

lyongirl
23. jún 2010

ahojte, tak sa hlásim 🙂
som totálne sklamaná, lebo sme išli s MM do Bambini, samozrejme najnovšia info je tá, že budú až v auguste, čo znamená, že možno až na konci augusta. Nevedia, čo sa presne deje, importér im oznámil, že nie sú, ale čo je za tým skryté nevie nikto...
takže ma MM prehovoril a kúpili sme Espiro, nie som ním nadšená, bol v užšom výberu, ale PP to vyhralo a ja som doňho nesmierne stále zaľúbená, ale MM hneď, že naňho čakať nebude a Espiro je za super cenu, ako zadarmo, tak sme ho kúpili. Baby nedajte sa prehovoriť a stojte si za PP sí!!! Ja som sa nechala prehovoriť, lebo ideme na dovču a nechcem sa tam trebať s ťažkým kočárom... a ešte ma prehovorilo aj to, že aj Espirá sú vypredané, majú nejakých posledných 10 kusov, tak som nechcela zaváhať, lebo pri Síčku som zaváhala, nekúpila ho keď bol a ke´d som sa rozhodla, že ho chcem, tak deň predtým sa predal ☹

lyongirl
23. jún 2010

a hlavne, že som si k Síčku kúpila tašku a deku v hnedej farbe ☹

marzim
23. jún 2010

Ahojky děvčata, tak i já jsem strašně naštvaná. ☹ Objednala jsem si Síčko v babydepo.sk a nejdříve termín dodání v červenci a včera mi pán napsal mail, že až v srpnu. Já vím, že oni za to nemohou, ale dodavatel jim stále odsunuje termín dodání a tam měli ten kočárek nejlevnější. I s poštovným do Čech to vyšlo na cca 5100,- Kč. Tak jsem včera strávila celý večer hledáním Síčka a nakonec jsem objednala na www.kocarky-matous.cz za 5880,- Kč (poštovné zdarma) a je to ten Completo 2010 Blac Step. Ten totiž skoro nikde jinde nemají. Paní psala, že na skladě ho mají, tak jsem zvědavá.

lyongirl
23. jún 2010

@marzim dúfam, že sa ti ho teda podarí zohnať a budeš spokojná...
ja som spokojná veru neni, ale čo už, taký je život, nie všetko nám vychádza tak ako chceme, musím sa povzniesť nad vecou a kašlať na to, nemôžem mať všetko, čo si vysnívam, kamoška mi zdvihla náladu a na nový kočík povedala: Je pekny a ani sa nenazdas a nebudete ho ani potrebovat... 🙂
tak ten čas uletí, že dieťa bude behať samé a kárička nebude treba...
ale stále v kútiku duše túžim po Síčku 🙂

dadka.
23. jún 2010

A kam idete na dovolenku?Možno tam zoženieš Síčko🙂) Nemáš obavy ist s tým menším? Ja som sa rozhodovala že či pojdeme, lebo tá naša ma len 13 mesiačikov...

marzim
23. jún 2010

No tak opět zklamání ☹ už ani tam ho nemají. Přede mnou si ho nějaká paní koupila. Sakra.
Tak asi zkusíme jinou barvu, i když nevím jestli budeme úspěšní. 😖

dadka.
23. jún 2010

@marzim Skusala si v brendone? Možno tam tu Tvoju farbu budu mat.....dnes rano som si tam ja objednávala červenú farbu....

marzim
23. jún 2010

dadka - a kdy ji dovezou? Nemůžu čekat až do srpna

dadka.
23. jún 2010

Mne povedala že ho majú v centrálnom sklade a že buduci týžden bude na predajni v Brendone, že si mam osobne pon príst.Ty si odkial? Lebo cez internet mi ho nechcela predat, len osobný odber.Ale hovorím o červenej farbe, len na túto som sa pytala.