Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

marzim
24. jún 2010

No to Cedro vypadá fak hezky.

petruci6
24. jún 2010

baby pozeram,ze je problem zohnat tento kocik
skusili ste aj tu?
http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

alebo v bambini
mne sa paci,len neviem ake ma kolesa? su to plastove,al pogumovane?? nehrkoce?

lyongirl
24. jún 2010

ten košík na 2009 bol celý látkový a na 2010 je zospodu koženkový a boky látkové a je vyššie nad zemou...

lyongirl
24. jún 2010

@petruci6 v Bambini je beznádejne vypredaný, už vyše mesiaca a najnovšia info od nich je, že budú až v auguste aj to nie na 100%

winas
24. jún 2010

lyongril nevim odkud mas tu informaci o kosiku,ale je stale jen latkovy mam kolekci 2010 a pokud clovek nezatezuje kosik vic jak 5 kilama tak je uplne v pohode kocarek je proste supr.

lyongirl
24. jún 2010

no info mám z predajne, kde som bola naživo Síčko pozerať, košík bol zospodu koženkový a viaceré baby tu na fóre o tom košíku už písali, že 2009 bola len látková a niektoré baby si ju podšili koženkou, lebo sa im prederavila a tie, čo kupovali 2010 písali, že je podšitý koženkou, no ako som písala, ja som 2010 videla naživo a spodok košíka bol koženkový, tak neviem, prečo ty máš látkový. A tam, že sa im deravil nebolo to, že bol moc zaťažený, ale že bol nízko nad zemou a ošuchoval sa o obrubník pri schádzaní.

petruci6
24. jún 2010

skusali ste teda volat do babaetkova ci tam ho maju?? a co tie kolesa?? ake su?

kacka.l
24. jún 2010

No teda, s tím košíkem, to je síla. .-) protože ty naše 2010 mají taky jen látkový. 🙂

Kolečka jsou podle mě v pohodě, jediné, co dělají, je že skáčou na zámkové dlažbě, jinak zvládnou i mírný terén.

petruci6
24. jún 2010

no na takej dlazbe by skakali asi vsetky,zvladne podla vas aj zasnezeny teren? myslim v zime na chodnikoch

lyongirl
24. jún 2010

k tomu košíku, písala som len to, čo som sa dozvedela tu na fóre a naživo som videla Javu Completo 2010 a mala kožený košík, na tomto som si dala zvlásť záležať pri prehliadke kočíka, kvôli tomu, čo tu baby popísali, spodok bol koženkový, boky látkové, také dierované
ak budú PP Sí na predajni, tak asi predávam to Espiro a kúpim PP, to Espiro je riadna hovadina, presne zodpovedá cene...

lyongirl
24. jún 2010

@petruci6 ja to beriem tak, že zimy sú už neni to, čo bývali a vačšinou v meste sneh odhŕňajú, tak si myslím, že to nebude až také hrozné, prinajhoršom vytiahnem sánky 😉
baby tu písali, že zima sa dala zvládnuť v pohode...

kacka.l
24. jún 2010

Jasně, zaaretovat kolečka a pokud není moc projedeš krásně, rozhodně lépe, než s golfkami se zdvojeným kolečkem. 🙂

lyongirl: to espiro je fakt ☹ ☹ Ale, když sis myslela, že nebudou. 😠

winas
24. jún 2010

Lyongril nevim jestli to neni nejaka zmena pro Sk ,ale opravdu mam i kamaradku a ta ma take jen latkovy kocarek a projela jsem plno obchodu nez jsem kocarek kupovala a vsude byl latkovy tak nevim.Mam ho ted měsíc tak nevim kde je chyba.

marzim
24. jún 2010

No děvčata jsem strašně znechucená ☹ (nechci bejt sprostá) V Brendoně mají poslední kus toho co chci já - Black Step, ale prodej možný pouze na prodejně.
Bambini.sk nemá, Babetkovo.sk nemají, samo-kociky.sk taky nejsou, ach jo. A myslím, že my odepsali i z toho babymarketu, že budou příští týden, ale do ČR nedováží.... panebože jak je to možný ☹

marzim
24. jún 2010

@winas Ty máš prosímtě jaký ten kočárek, odkud a za kolik. Děkuji 😉

lyongirl
24. jún 2010

@winas neviem ani ja...

@kacka.l no MM na prehovoril, ale mne to samozrejme nedá, nie som taký maniak ako ty, ale maniak som 😀 , tak chvíľu povozíme v Espire, využijeme ho asi na dovču a potom snáď bude aj PP. Dnes sme boli v parku a stretla som tam pani s Espirom a pýtala som sa, či je spokojná, hovorila, že je/zjavne nebola maniačka/, ale jej vadí malý košík a tým, že kárička nemá tú tyčku, čo ide od rukovatí ku zadným kolieskam, takú spojovaciu, tak jej dosť klesla používaním rúčka, síce vďaka tej tyčke, čo tam nie je dosť péruje, ale fakt zostal taký vyheganý...

marzim
24. jún 2010

A taky se ozvala ta paní, že si spletla ty kolekce (přesně co jsem si myslela), takže mají jen NERO. Jenže já měla celou dobu teď černý a tak už bych chtěla jiný.

lyongirl
24. jún 2010

@marzim a prečo len na predajni? Oni nie sú e-shop, čo posiela, alebo ako? A sa čudujem, čo nechcú zarobiť???

winas
24. jún 2010

Marazim zde je odkaz http://www.babyline.cz/kocarky/peg-perego-golfo... a cena byla tech 6150 a mela jsem ho za 2 dny doma.

mia1111
24. jún 2010

baby, videli ste niektorá naživo tú farbu kiwi - zelenú? Páčila sa vám? Nie je kriklavá?

winas
24. jún 2010

Mia ja ji videla a je moc pěkná vůbec není křiklavá. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kacka.l
24. jún 2010

Já jsem ji viděla na gt3 a navettě a je nádherná. Křiklavá podle mě není, je fakt jako kiwi. 🙂 a někdo ji tu tuším má, protože jsem ji viděla u někoho v albu. 🙂

marzim
24. jún 2010

@winas Tak tam odtut mi odepsali před chvilkou. nemají na skladě a jestli mají jiné barvy mi zjistí až zítra. Mají firemní dovolenou.
Psali mi z Malvik.cz, že jejich dodavatel má 4 ks skladem, ale za 6590,- a to je hodně, když na SK můžu sehnat tak za 5300,-
Taky mi štve, proč je pro ně takový problém to poslat do ČR.

mia1111
24. jún 2010

@winas , @kacka.l - díky...ja viem, že momentálne nie sú skladom, ale keby sa náhodou v priebehu mesiaca objavili, tak mám zálusk. Pôvodne som chcela čiernu, ale neviem. Chcem kočík vyslovene na leto, na zimu mám čierny šporťák a aj modročierny, tak som rozmýšľala, že tá zelená by možno nebola zlá. Mám syna, ale hodiť sa bude aj pre dievčatko (ak sa nejaké zadarí 😀 ), nie?

kacka.l
24. jún 2010

Jasně. Náhodou ten modrý kluk v něm bude super. Marzim teď jsem viděla na MMB Comleto sí za 3800,- červené-použité. Ale asi chceš nové. Ta černá je pěkná, ale ta zelená krásnější, na té černé ten kočár fakt zanikne, je takový menší. 😀

winas
24. jún 2010

Marazim tak to je pech tento shop byl uplne nejlevnejsi v CR . Posilam ti jeste vyhradniho distributora tak koukni maji jeste lepsi ceny.
http://www.babystar.cz/index.php?option=com_vir...

winas
24. jún 2010

ted koukam ze ceny stale vysoke

mia1111
24. jún 2010

môžem sa vás ešte opýtať? Nevadí vám, že na tomto type kočíka (golfky) nie sú spojené rúčky? Ako sa kočík ovláda? Lebo ja som so šporťákom veľmi spokojná, keď sme na prechádzke, jednou rukou tlačím kočík, v druhej mám knižku (alebo nákup), to sa dá, ale neviem, či sa mi bude dobre tlačiť takýto kočík do kopca jednou rukou, keď ponesiem nákup...Ešte som golfky neskúšala....

marzim
24. jún 2010

@kacka.l Můžeš mi poslat odkaz.... koukám taky na MMB, ale nemůžu najít

marzim
24. jún 2010

@winas Tam mají taky cenu 6590,- 😖