Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

marzim
1. júl 2010

@sevzuz Tak jsem tašku nasadila v poho. Já jí včera totiž víc utahovala a neměla jsem ty ručky vytažené úplně.
A máš prosímtě tu clonu taky takovou jako na volno?

petruci6
1. júl 2010

baby tie co ste vcera zaplatili za sicko v babymarkete uz sa vam ozvali?? neviem ci mi uz dnes pride,ale mal by nie?

lyongirl
1. júl 2010

takže pekne po poriadku 😉
@marzim tá tyrksová by bola supiš, ani ma to nenapadlo, ale fajn kombinácia, asi sa dám nahovoriť 😀 , lebo moja fantázia momentálne nechce pracovať... 😒

@tanitta vyzerá to fajn/tá vložka/, aj na to madlo je super, môj malý totiž tiež všetko obchytkáva, stále niečo žuje...

no a potešili ste ma aj s tou taškou, že nezavadzia... 🙂

dadka.
1. júl 2010

@petruci6 Ved aj ja čakám na Síčko z babymarketu.....ale neozvali sa zatial....

lyongirl
1. júl 2010

takáto by sa mi asi páčila farba...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30362828&ta...

sevzuz
1. júl 2010

@marzim ano clonu mam navolno tiez stale je stiahnuta ale ja mam kupenu aj clonu čsunshine kids a ta skryje maleho aj ked spinka uplne celeho skusim nafotit🙂
@lyongirl ved by som zi nedoporucila nieco zle, nie? 😀 😀 😀
nie fakt je dobra, je pravda ze ak ju napracete tak sa kocik samozrejme tazsie ovlada, ale inak je vsetko v pohode 😉

lyongirl
1. júl 2010

aj toto je supiš, len to je také neutrálnejšie
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30362828&ta...

dadka.
1. júl 2010

@lyongirl Nie je to to isté 😝 😝

lyongirl
1. júl 2010

@sevzuz jasné, že by si mi zle neporadila, už od dobroty neviem čo, preberajú sa tu už také detaily... 😀 😀 😀

lyongirl
1. júl 2010

@dadka. čo nie je isté, ten návlek???

lyongirl
1. júl 2010

ak nie, tak si objednám od tejto pani, nič sa nedeje, keď sa dá poslať peniaze na SK účet a chodí na SK, tak to nemá drahé, má tam fajn ceny...
hlavné je, aby som mala káričku...

lyongirl
1. júl 2010

tuším si tu budem písať sama so sebou... 😀
chcem sa opýtať na názor, ak by som si dala tyrkysovú vložku, má byť aj madlo tyrkysové, alebo by mohlo byť aj hnedé, zvažujem takéto niečo
http://www.mimibazar.cz/foto_detail.php?id=2826...
vložka by bola tyrkysová, madlo hnedé a na vložke hore ako je tá kvetinka by boli 2 hnedé kvetinky, jedna menšia, jedna vačšia, čo vy na to? Bolo by to pekné? A ešte že či tú vložku obšiť hnedou lemovkou, alebo nie...

kacka.l
1. júl 2010

Lyongirl, ta paní ti klidně udělá z jedné strany tyrkysovou a z druhé třeba růžovou🙂 To samé s madýlkem oboustranné a ty jen dáš, jak se to bude líbit, hnědé nebo modré. Alespoň já to tak měla.
Vložku obšít hnědou lemovkou, květinky klidně, bude to hezké, mě na takové ....sice moc neužije. 🙂 🙂

lyongirl
1. júl 2010

ďakujem
@kacka.l
neviem, či som blbá, ale toto som nepochopila 😀 - mě na takové ....sice moc neužije.

kacka.l
1. júl 2010

Lyongirl, ty květinky a tak. Já mám kluka. Ale kdybych měla holku mám je tam. 🙂

petruci6
1. júl 2010

uz ho mame doma,je supeeeeeeeer 🙂 🙂

dadka.
1. júl 2010

@lyongirl Nie je to to isté? To bolo otázka? že či tie dve látky čo si sem pridala ako foto nie su tie isté.....lebo pri jednej si napísala, žae je univerzálnejšia, a mne sa zdaju také isté, ja som na tie Tvoje príspevky reagovala....

dadka.
1. júl 2010

@petruci6 Aj my ho mame doma....je úžasný 😀 😀 geniálny 😀 😀

kacka.l
1. júl 2010

Holky a kolik Vás teda naknec vyšel?

dadka.
1. júl 2010

@kacka.l 215EUR aj s kuriérom 😀 😀

lyongirl
1. júl 2010

@petruci6 super, teším sa s tebou 🙂

lyongirl
1. júl 2010

@dadka. aha, ja som to nepochopila, ja že to ušitie návleku od tvojej mamy nie je isté...
je to ináč to isté, nahodila som omylom ten istý obrázok, haha
myslela som toto:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=34297530&ta...

ináč za 215€ bol dosť drahý, ale ak musíš, nie je čo riešiť 😀 😀 😀 a to je Completo?

lyongirl
1. júl 2010

@kacka.l a veď kvetinky môže mať aj chalan, veď aj ja mám chalana, ešte sa mi páči aj motýľ...

dadka.
1. júl 2010

Tak to sme my 😀

dadka.
1. júl 2010

@lyongirl No ves som Ti písala, že je to to isté.....a inak k tej vložke, hnedo-modrá kombinácia sa aj mne veeeelmi páci....ale páci sa mi aj tá čierno-biela, čo tak si dat dve ušiť a budeš meniť podla nálady 😀 😀 ???

dadka.
1. júl 2010

@lyongirl Ano to je Sí Completo, a pekne si to napísala....ked musiš tak musiš 😀 😀 😀 Niekto si dá fidorku a niekto si kupi síčko 😀

lyongirl
1. júl 2010

😀 😀 😀

2 podložky sa mne už zdá veľa, mám druhé dieťa a asi aj posledné, už nechcem toľko investovať...

petruci6
1. júl 2010

dadka krasa 🙂
co budeme robit,ked uz nebudu potrebovat kociky???? 😀 ☹ toto je uz nas 5 a posledny 😅

dadka.
1. júl 2010

@petruci6 No toto je náš len druhý kočík, takže ja môžem ešte vymýšlať a vymýšlať 😀 😀 😀 Inak to moje síčko som si myslela, že je na nom tá vložka čierno-biela.....ale je slabučko hnedá nie biela....veeeeľmi je pekný aj bez tej vložky, ktorú si tam chcem dat. Zajtra idem na veľký nákup látok, si aj 4 kupim🙂) ved prší, tak nech sa mamička moja realizuje a nech nebeha len po záhrade. Ona je totižto sátle v záhradke, len čo slniečko vykukne 😀

dadka.
1. júl 2010

@petruci6 Ked už nebudu potrebovat kočíky tak príde zas niečo iné, na čom sa budeme vytešovať 😀 😀 My sme mali nedávno veeeeeeľkú oslavu, moje dieťatko malo rok a k prvému rôčiku sme dostali superský bicyklík....len ja by som zas vymyšlala, lebo by som chcela ešte jeden, malej sa tam totižto veeešmi páči 😀 😀 Takže petruci, ked nie kočík, tak dalšia kárička (bicyklik) 😀 😀