Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

dadka.
1. júl 2010

Inak nie je to k téme, ale takúto tortičku som jej dala upiecť k prvému ročiku....

petruci6
1. júl 2010

jeeeeeeeeeeeej ta bola naaaaaaadherna 🙂 krasna
no moja ma uz 4 kociky pre babiky,trojkolku a motorku 😀

dadka.
1. júl 2010

@petruci6 A koľko má Tvoja malá rôčikov? Či ešte na mesiačiky rátate?

lyongirl
1. júl 2010

baby, tak nie som maniak, ako niektoré maminy tu na MK, čo majú pri 1 dieťati aj 10 kočíkov, ale maniak som 😀
máme 2 deti a kočíkov sme mali 5, Síčko bude 6 kočík, ale ja som na tom dobre, lebo úplne 1 kočík som mala pre obe deti, bol skoro dokonalý a moja srdcovka, predala som ho tento týždeň kamoške, bola to 3kombinácia a tie ostatné som už len kupovala a predávala a prerobila som iba na jednom 2000 SK, ostatné som kupovala z inzerátov a za čo som ich kúpila, tak aj predala...
ináč mali sme tiež trojkolku s vodiacou tyčou, pre mňa nič moc, máme 3 odrážadlá, máme aj káričku s bábikou, starší syn chcel bábo ako má maminka, tak sme chodili takto von kočíkovať 😀
starší má už aj bicykel, no nemá sa s ním kto učiť a ja by som to sama nezvládla...

petruci6
1. júl 2010

my uz mame rok a pol,preto som zvazovala,ci este vyuzijeme kocik,ale srdcovka je srdcovka 😀 a myslim,ze na zimu sa este bude hodit a na vylety a do auta je super lahucky

dadka.
1. júl 2010

@petruci6 Presne tak ako hovoriš.....na výlety, do auta...nebudš lutovat, ja som chcela ist von s novým kočíkom, lebo do obeda som bola ešte s tým starym, ved kurier nas z vychádzky stiahol....ale tu prší a tak váham či ist, či neist 😕 😕

lyongirl
1. júl 2010

ináč tá torta je krásna, MM je cukrár 😀

aj ja som zvažovala, či už neprežijem so starým, alebo aj espiro by stačilo, ale presne, srdovka je srdcovka 😀

lyongirl
1. júl 2010

@dadka. my tu máme na skapanie, 32 stupńov a je tak celý týždeň 😝

petruci6
1. júl 2010

no moju mi zobral von otec,hned ho chcel ist vyskusat,takze prva jazda sa kona bez mamy 😀 ale ja som ho skusala po byte a je super,mali sme predtym chicco ct04 ale ten ide oproti tomuto ovela tazsie,tak sa tesim 🙂

lyongirl
1. júl 2010

aj my sme mali Chicco ct4 pri prvom synovi... 😉

dadka.
1. júl 2010

@lyongirl Pridi ku nam na Stredné Slovensko 😀 😀 😀 Nám tu prší v BB 😀 😀

dadka.
1. júl 2010

@lyongirl Ved aj túto tortičku robil chlapík,vyučený elektrikár, ale pečie propri práci...má to ako koníček. A ešte bola aj dobrá. Kokosovo-punčová s mandarínkami. Vôbec nebola sladká....

petruci6
1. júl 2010

tu je brutal teplo 😝 najlepsie je doma

petruci6
1. júl 2010

elektrikar??????? 😕 😀 😀 nenasli ste si tam drotiky?? 😀 wau puncovo kokosova,tuto kombinaciu som este nemala ale znie to dobre

dadka.
1. júl 2010

@petruci6 No ano, elektrikár, nádherne pečie....pozri http://www.tortyodmamy.sk/user/2200/images
Nájdeš tám aj tu našu 😀 😀 To som si ja tuto kombináciu zvolila, lebo som chcela nie moc sladku tortu, bolo teplo, oslava bola na chate cca 25 ludi, tak aby všetkým chutila....chcela som taku sladko-kyslu 😀 😀 a podarila sa.

dadka.
1. júl 2010

@petruci6 Že drôtiky 😀 😀 😀

dadka.
1. júl 2010

@dadka. A ty si z kadial? Že aj tam je teplo...

dadka.
1. júl 2010

@petruci6 To bola otázka na Teba....že z kadial ste....ale sama sebe som si napísala 😀 😀

petruci6
1. júl 2010

TT kraj 😀

awalancha3
1. júl 2010

kukuk, ako sa máte

sevzuz
1. júl 2010

kocky dnes som nafotila nase SI na slniecku aj s tou clonou, v podstate ju davam hlavne ked Lukasko spinka aby na neho ludia necumeli a aby na neho nesvietilo slniecko

kacka.l
2. júl 2010

sevzus super a co to máš za barvu?Javu?

sevzuz
2. júl 2010

@kacka.l ano to je java, je krasna 😀 ale my ho mame uz tri mesiace, tak je zabehnuty, inak je pravda ze v nom nieco krupe obcas, ale este pockam ze ci stale olebo ho pretazujem? nemam ten pocit a po dovolenke ked to bude robit tak ho budem reklamovat, ale nozno ho staci len premazat, to este dnes skusim tak potom dam vediet.

dadka.
2. júl 2010

@sevzuz A aký mas s ním problém? Niečo Ti vrzga, alebo je vyzegany velmi? Čo Ta na nom trapi? 😨

sevzuz
2. júl 2010

@dadka. vies co sem tam mi nieco ako by tak pukne dolu v konstrukcii alebo kolieska? 😒 Musim ho trocha ocistit a namazat a dam vediet. Nechcem vas strasit, kocik je super, len musim zistit co to puka a dat to na spravnu mieru 😅

eimiky
2. júl 2010

@sevzuz aj mne to občas pukne ja som premezala a v pohode,ono sa možno niečo dostane do koieska,kde sa krúti a potom to tak pukne, alebo možno ešte brzdy

sevzuz
2. júl 2010

a daju sa dat kolieska dolu?@eimiky , ako?

dadka.
2. júl 2010

@sevzuz žeby sme do pol roka povymienali všetky Síčkarki kočíky? 😀 😀 Aj to je možné 😀 😀 😀
Sevzus tak len ponatieraj, ponatieraj a poriadne, nech Ta to netrapi 😀

lyongirl
2. júl 2010

ahojte, je tu ešte niekto okrem mňa, kto nemá Sí??? Asi nie, že? Už som zostala sama... ☹
Dnes som sa tak naštvala na to Espiro, lebo malý mi zaspal a totálne naňho pieklo slnko, slnečník sa na konštrukciu nikde nedá dať, do úvahy pripadá iba clona, ale nemienim do nej investovať...videla som jednu maminu, mala Espiro s clonou, ale fakt už som pokúpila toho toľko, že prežijem so slnečníkom, čo mám od začiatku

dadka.
2. júl 2010

@lyongirl Ja som videla raz taký slnečník, ktorý sa dal priepevniť hocikde.....taký na štipec....to nebude drahe, či?