Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lyongirl
14. júl 2010

@dadka. ja som si dnes ten inzerát všimla, už tam má 3 záujemcov...idú po nich jak draci...
my budeme mať Síčko možno bud. týždeň, len čo keď me na dovolenke až do 3.8. ☹ , ale odložený bude, ešte nevedia presne čo príde, ale mali by nyť bud. týždeň, pošlú nám na dovču SMS, aby sme vedeli aspoň čo a ako...

achina
14. júl 2010

@dadka. - diky moc za tip 😵 , je mozne, ze uz je inzerat pryc? ted jsem tam mrkla a nic, nebo jsem slepa 😒 ,
barevne vlozky do kocarku jsou krasne, pokud koupim tmavsi kocar, taky si nejakou poridim, s tou clonou pockam az na Sicko a uvidim, ale kdyz pises, ze je potreba, tak ji asi budu muset poridit. Ty chlapi jsou hrozny, co? Ja taky obcas dostanu "vynadano", furt je neco spatne, ale aby oni hnuli prstem, to ne 😀

@marzim mne se Java ze zacatku fakt nelibila, ale postupne ji prichazim na chut, zdala se mi takova nezajimava, ale on asi obrazek zkresluje, barvy prebiram zleva doprava a nevim si rady, nakonec z toho ta Java asi vylucovaci metodou vyjde, na to babydepo jsem koukala, ale meli tam myslim jen cerveny, chtela jsem je kontaktovat, tak moc diky, ja na to teoreticky uplne nespecham, ale tak principu uz bych je taky mela rada doma, proste se na ne tesim, vsak to vsechny znate 😉

achina
14. júl 2010

@lyongirl - no super, jsem blba, koukala jsem na mimibazar.cz, proste nepremyslim, pocitam, ze to ale radeji proda na Slovensku a navic je cerny, ale diky !!! 🙂

lyongirl
14. júl 2010

@achina no dadka to tak napísala, že MMB, tak ťa to asi pomýlilo 🙂
ja chcem Javu, ak nebude, tak čierny a je pravda, že Zajo má už dosť záujemcov a ktovie, možno je už aj predaný, len ho ešte nevymazala...

zajo79
14. júl 2010

ahojte. este je aktualny...ako som dala inzerat, tak som ho stiahla..ako som ho zbalila, mi prislo luto ze pojde z domu.....teraz je zase aktualny. zajtra rano idem pre nuna buggy, tak to uz predat musim, lebo muz ma obesi 😀

mam jednu babu, ktora mi ma povedat ci ho berie..a potom uz nikoho.

lyongirl
14. júl 2010

brala by som ho hneď, ale už mám pokúpenú aj hnedú deku, aj hnedú tašku a v Bambini ich otravujeme tak dlho, že až 😀

lyongirl
14. júl 2010

@achina ja by som ho brala na tvojom mieste 🙂 , dáš ušiť podložku a bude krásny, teraz je neutrálny...

dadka.
14. júl 2010

@lyongirl svata pravda.......🙂) suhlasim s Tebou.-)) ja by som tiez brala všetkými desiatimi.....

achina
14. júl 2010

Holky, ja se picnu !!! 😲 To zas bude dilema, ja bych ho taky brala hned, ale nedavno jsem koupila cerny sportak, a ani ten jsem nechtela, ale byla to vyhodna koupe, tak jsem ho vzala. Uprimne jsem s nim teda moc spokojena, akorat ty kukuricne krupky, kterymi ho nas maly maze, jsou videt uplne vsude !!! 😖
@zajo79 - prosim te, proc ho vlastne prodavas, nevyhovuje ti?

achina
14. júl 2010

Holky, ja se picnu !!! 😲 To zas bude dilema, ja bych ho taky brala hned, ale nedavno jsem koupila cerny sportak, a ani ten jsem nechtela, ale byla to vyhodna koupe, tak jsem ho vzala. Uprimne jsem s nim teda moc spokojena, akorat ty kukuricne krupky, kterymi ho nas maly maze, jsou videt uplne vsude !!! 😖

@zajo79 - prosim te, proc ho vlastne prodavas, nevyhovuje ti?

achina
14. júl 2010

Tyjo, ja fakt dneska nemam den, jsem to odeslala 2x, ach jo 😠

zajo79
15. júl 2010

vyhovuje, aj malemu, ale mam silver cross pop vogue a na ceste nuna buggy.

achina
15. júl 2010

@zajo79 - uz je ale prodany, ze? Takze dilema mi odpadlo, skoda, byla to vyborna nabidka 😉

zajo79
15. júl 2010

uz je predany. 🙂

achina
20. júl 2010

Prosim vas, uz tyden mi neodepsali z babydepo.sk a kdyz tam volam, tak mi to hlasi, ze cislo neexistuje. (?) Neporadite mi nekdo ? DIKY.
Dostavam se do stavu, ze bych golfky chtela mit uz nejlepe zitra 🙂 Tak musim zacit opravdu jednat.. 🙂

eimiky
20. júl 2010

@achina nemajú dovolenku?

achina
20. júl 2010

@eimiky - ja jsem myslela, ze takove obchody jednou non-stop, a navic by to nehlasilo, ze cislo neexistuje ☹

kacka.l
20. júl 2010

achino a dáváš +421-tuším??I když voláš třeba na mobil??

achina
20. júl 2010

No, vola manzel z prace a ten vola na Slovensko celkem casto, tak snad neni blbej 🙂
Asi se na to vyprdnu a normalne to objednam v Cechach ☹ At to nekomplikuju a mam je brzy doma. Stejne kdybych to pak reklamovala, tak utratim vic nez usetrim...
Holky, mate nakonec to Completo? Mne i pan v obchode teda rikal, ze nanozniky jsou pidi. Ale ja ho asi vezmu, prece jen na podzim treba ochrani. Deka mi prijde takova nevzhledna a kdyz foukne vitr, tak lita... 😒 Holt, budu pripravena na to, ze fusak tam asi nenacpu, ale stejne si myslim, ze v zime budu vic jezdit sportakem..

lucenek
21. júl 2010

achi to určitě budeš jezdit já jezdim furt s gt3 😀 nejde ho složit a nechat už no...navíc frčíme dnes do zoo na skoro celý den takže odpolední spánek a pohodlíčko jaou víc než nutné

zajo79
21. júl 2010

@achina kup si lodger bunker fusak, naaaajlepsia vec co som kedy kupila, ked sa vyberie vlozka zimna, tak je to ako deka,na jar a na jesen. a hlavne...presne ako pises, deka je otrasna v kociku, uz sme ich par stratili pokym som nekupila lodger 😉

kacka.l
21. júl 2010

Mě se teda zdál nánožník dostatečný a navíc je to s ním moc pěkné.

eimiky
21. júl 2010

nám je nánožník už malý, presne kúp si lodger fusak 😉

marzim
21. júl 2010

Holky strašně mě zaráží, že máte víc kočárků, to jako máte na zimu ještě sporťák? Já si koupila ty golfky a doufám, že s nima n´přežijeme zimu a jiný už potřebovat nebudu. 😒

lucenek
21. júl 2010

mar já mám a nedovedu si představit že bych neměla hlavně kvůli sněhu a jízdních vlastností já jediná si tady ve sněhové kalamitě vykračovala v pohodě u kočáru ostatní maminy v předklonu dřely a dřely

marzim
21. júl 2010

No tak to jedině koupit nějaký bazarový levný, protože můj výdaj za Síčko mi nedovolí koupit další kočárek 😒

achina
21. júl 2010

Diky za typ na fusak, ale ta cena... ☹ Mam novy Emitex, tak nevim, jestli budu jeste investovat. Ale ten nanoznik asi poridim, verim, ze ho na podzim uziju.

@marzim - na ja si to bez sportaku taky nedovedu predstavit a kor tu zimu. Vsak jsem si nedavno kvuli tomu jeste poridila ojete, ale krasne Jané. Ale zalezi jak couras po venku. Ja treba hrozne moc a nechci se golfkama drit zpocena, jak pise lucenek. A taky kdovi jaka bude zima. Treba zadny snih nebude a budes v pohode. 🙂

lyongirl
22. júl 2010

Ahojte, nám už prišlo Síčko, je odložené, lebo sme na dovolenke...
Budeme mať Completo, lebo iné neprišli, ale nánožník už určite nevyužijeme, lebo je pidi. Fusak mám Emitex, ešte po staršom synovi a podla mňa je super, ja si ho jednoducho neviem vynacháliť, možno sú lepšie, ale mne stačí, takže ani nánožník nebude treba, aj keby sme sa doň vošli, čo sa samozrejme nevojdeme...

lyongirl
22. júl 2010

@marzim ja som šporťák predala, čiže budeme mať len Sí a myslím, že dieťatko sa v ňom pekne vyspí aj keď je už vačšie, čiže pohodlie bude mať a zima ma netrápi..., lebo vačšinou je už taká nijaká, poprípade sneh odhrnutý...