Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

sevzuz
8. sep 2010

@leniszka ked si precitas par prispevkov hore na tejto strane tak sa docitas so s tym eimiky spravila

eimiky
8. sep 2010

@sevzuz ano asi to bude tak, ja som ešte pláštenku nepoužila ale myslela som, že je to k tomu.Dík za opravu.Tá čierna látka je taká pevnejšia, to mala mamina doma, tak sme ju využili.

@leniszka ty myslíš tú umelinu z boku kde je šípka? ak myslíš to tak to je madlo, ja nemám na 2009 originál tak možno preto ťa to pletie 😉 tot sa trošku inak uchytáva ako na 2010 😉

marzim
9. sep 2010

Já jsem s tím fusakem také bojovala. Připínala jsem ho na patent pro stříšku, ale pak jsem se podívala na originál fotky z prodejny a tam jsem viděla, že je přichycený uvnitř. Tak pro upřesnění posílám foto. První tři fotky ukazují připnutí fusaku a na posledním ukazuji patent na pláštěnku

leniszka
9. sep 2010

@marzim Moc díky! To jsem potřebovala... v návodu jsem to nenašla :-/ A já ten nánožník připínala na ten patentek na pláštěnku 😀 a to jsem si říkala, že je divné, že ten nánožník musím u toho cvečku protočit, protože to na ten horní cvek, co je teda na pláštěnku, nepasuje 😀 No vivat téhle diskuzi! Díky!!!

lyongirl
9. sep 2010

baby, nič si z toho nerobte, tiež som nánožník pripínala na striešku 😀 😀 😀 , nešlo mi do hlavy, že to je také čudné a potom ma asi osvietilo a objavila som ten cvok vo vnútri, kam to pasuje, takže nie ste samé, je nás tu viac 😀 😀 😀

marzim
9. sep 2010

@leniszka No právě, taky mi přišlo divné, že se musí otáčet ta látka, aby to šlo přichytit a hlavně to bylo hrozně na těsno a jak malej kopal, tak mi to pořád odepínal. Ale teď tam má mnohem víc místa. 😀

petra1303
21. sep 2010

Ahojte neviete nejaku sk stranku kde maju pp si za nejaku fajn cenu a ihned k dodaniu? Dakujem

lyongirl
22. sep 2010

@petra1303 ja som najlacnejší našla tu, ale či je ihneď k odberu neviem, treba si asi zavolať...
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=45799

petra1303
22. sep 2010

@lyongirl ahoj dakujem za info vcera mi nezdvihali :/ a ako si spokojna s si? 😎

lyongirl
22. sep 2010

@petra1303 ahoj, tam sa dovolať je umenie 😉
spokojná som, je pár vecí, čo mi vadilo, ale išla som do toho s tým, že sú to golfky a žiadna kára nie je dokonalá, takže som to prehliadla. na košíku mám už dieru, lebo je nízko nad zemou, ale zas ja doňho balím dosť vecí, niektoré baby tu písali, že si doň dajú len deku, no a nedá sa ovládať 1 rukou a to tiež niektoré maminy písali, že sa dá...ináč fajn, už som ho aj prala, lebo môj malý stále niečo žuje, to polohovanie nožičiek nie je v rovine, je to také ovisnuté, ale ináč nemám tuším už nič, čo by som mu mohla vytknúť 🙂

lodgermaniacka
22. sep 2010

@petra1303 napíš tej andrei cez mmb, ona hned odpisuje 😉 mne sa tiež nedalo dovolať, oni ked maju ludi tak proste nedvihaju

lyongirl
22. sep 2010

no veru, Andrejka je workoholik a určite sedí za PC 😀

marzim
22. sep 2010

@petra1303 Petruš já jsem našla PP SI zde http://www.babydepo.sk/e-shop/action/productdet... , ale jak jsou na tom s dodáním netuším. Chtěla jsem si koupit v červnu a to je neměli. Prý jim v srpnu dorazí. Tak myslím, že by je už měli mít. A hlavně měli pro mě malé poštovné do ČR a i s poštovným by mi vyšel levněji než tady v ČR.

lyongirl
22. sep 2010

ináč dievčence, to je sranda, že PP Sí je lacnejšie u nás na SK a baby z CZ si ho objednajú radšej z SK a PP switch/alebo ako sa to píše/ je zas lacnejšie v CZ. Kamoška si ho objednávala, ževraj tu na SK ho nenašla nikde tak lacno ako v CZ
nechápem prečo to tak je 😅

petra1303
22. sep 2010

@lyongirl no uz si ho nesiem domov mam cierny s kremovym vnutrom tak som zvedava ked ho doma rozbalim co mi povie moja lasocka co je v odobi vzforu a nestiham normalne na tie jej nalady...moja mala ma dva roky tak snad ho vyuzijem trosku este. Manzel mi povedal ze pre nasu malu jedacku je lepsi s takymto vnutrom,bo na cietnom vidiet kazdu omrvinku:/ trosku mi je smutno ze nemam cely cierny no uvidime...ked ho rozbalim 🙂

marzim
22. sep 2010

@petra1303 Tak to máš asi black step barvu. Určitě se jí bude líbit 😀

petra1303
23. sep 2010

@marzim ano black step a to co za chyby som tam porobila : 😅 neviem pisat na mobil nete ach ta potvora xperia 😀 aj ty mas sí?

marzim
23. sep 2010

@petra1303 Jo jo. Mám Javu. A jsem s ním velice spokojená. I manžel a hlavně náš Daneček. Jsou to golfáče, tak je jasné, že drncají víc než sporťák, ale s tím se musí počítat. A malej mi usne líp při tom drncání.

lyongirl
23. sep 2010

@petra1303 no čo, spokojná???
Ja mám tiež javu ako
@marzim a malý vkuse niečo žužle, ale ide to celkom fajn oprášiť, alebo utrieť s mokrým servítkom, ale už som ho 1x prala. Trošku mi dalo zabrať rozobratie káričky, teda dať dole ten poťah, ale zvládla som to, akurát kvôli popruhom sa musia odšróbovať 2 šróbiky. Ináč som si super zvykla a dúfam, že malý káru ešte dosť využije a obdobie vzdoru? máme od narodenia, malý je totálny nervák, nervačí aj v káre, mixuje madlo, kope doňho, naťahuje ho, no hrôza čo s ním dokáže robiť a celý sa tam vzopiera, ale popruhy nepustia, len na mňa ľudia upierajú pohľady, čo to za matku ide, ale to má malý takéto stavy aj 20x za deň, takže riešiť to, sa neoplatí...hlavne, že kárička drží 😀

petra1303
23. sep 2010

@marzim no ja som mala quinny buzz a milovala som ho ale uz nam bol zbytocne tazky a veliky a paci sa mi sí boli sme sa prejst po chodnikoch super a po trave tiez no take polne cesty to neni ale s tym som ratala je to kocik fo mesta kde hned poobede vyrazime ...mala moja je dost vysoka takze je tam tak akurat trosku nejakych 10cm jej este chyba hore nad hlavickou tak snad sa nevytiahne zarok vela :D . Ovladanie super zatial som spokojnaaa ten kosik ale musim spevnit 😔
@lyongirl no maja nervacila bo vcera som maturovala z nemciny a som bola nanervy tak aj mala bola dnes je zlataaa 🙂

lyongirl
23. sep 2010

@petra1303 aj ja chcem košík spevniť, len ešte neviem ako a neviem, komu to zverím...teda chcem ho asi podšiť, ale neviem, kto by mi to urobil...

eimiky
23. sep 2010

@lyongirl skoč niekam kde opravujú kabelky, alebo nejakej známej krajčírke, mne tam mamina našila kus čiernej kože naspodok a fakt sa spevnil, neprediera sa,urobila by ti to aj moja mamina, len tuším bývaš daleko od nás.

lyongirl
23. sep 2010

@eimiky ďakujem za radu, bývam v trnave, tak to je fakt dosť ďaleko, známa krajčírka má veľa roboty, toto sú pre ňu zdržovačky, tak musím skúsiť niekde inde...

eimiky
23. sep 2010

@lyongirl to jer obota na max 10 minut

petra1303
23. sep 2010

@lyongirl hm ani ja netusim co s tym urobim s tou kozou to je super napad

petra1303
23. sep 2010

@lyongirl a ozaj nevybledne po case ta farba na strieske a pod.???

saskia77
23. sep 2010

Mala som tiez PP Si a predala som ho. Vadilo mi najviac to, ze som nemohla do neho dat vsetko , co som potrebovala. Kosik velmi nizko - urobili sa dierky a ked som zavesila zopar tasiek na rucky kocika a vybrala maleho, prevratil sa. Parkrat sa mi stalo, ze mi pomahali okoloiduci. Inak bol lahucky, skladny, dobre sa s nim manipulovalo. Teraz mam Pliko P3, je tazsi, ale aj pevnejsi, tak lahko sa neprevrati, teda vobec a aj plocha pre dieta je vacsia. No a GT3 je uplne bezkonkurencny. Tam dokazem narvat vsetko na celodenny vylet. Len je strasne tazky a ked dostanem defekt, mam problem. A sklamal ma dost pristup v predajni PP v Auparku. Kupovala som tam uz dost veci (4 kociky, 3 autosedacky, choditko, vysoku stolicku, fusak...) a ked som prisla s kolesom na ktorom bol defekt, mala som problem. Ked som GT3kupovala, povedali mi, ze nech take koleso potom donesiem, opravia defekt, dokonca ze poskytnu nahradne. Avsak realita bola takato - je to plateny servis (samozrejme, vsak si aj zaplatim), ale vela ludi si to opravuje doma normalnou sadou na bycikel. Povedala som, ze aj tak to chcem dat radsej do servisu. Vtedy povedal, ci mam pri sebe blocek o kupe kocika u nich, lebo vtedy platim 5 €, inak 20 €. Povedala som mu, ze nemam, ale mozem mu ho poslat, alebo nadiktovat udaje, resp. dolozit blocek pri odoberani kolesa zo servisu. Nedalo sa ! Musela som si koleso vziat so sebou ! Nastvani sme odtial odisli, kupili sadu na bycikel a lepili dusu. Robila som to sama a poviem vam, ze to jednoduche nie je a aj tak to koleso dalej fuci. Take su moje skusenosti.

lyongirl
23. sep 2010

@petra1303 neviem, mám ho krátko, ale podla mňa nevybledne, je to taký materiál, že si myslím, že to slnko nevyťahá...

lyongirl
23. sep 2010

@saskia77 no viac by som tam nekupovala a povedala by som im to aj priamo, že koľko vecí odtiaľ máš a oni sa takto chovajú. a ešte by som im povedala, že komu sa bude dať, tomu povieš, akí len sú ústretoví..., že im spravíš "peknú reklamu"