Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
8. jan 2011

@mici111 my sme sa tam vošli s lodgerom naobliekaný úplne v pohode a máme cez dva roky ale výšku máme už ako 3 ročný

@lodgermaniacka ahooj ideš do bee+ 😉

lodgermaniacka
8. jan 2011

@mici111 ja budem kupovať bee+, ale chcela som ušetriť a kupiť lacnejší kočik, vraj už radšej pliko, len to som mala a chcela som niečo ešte skladnejšie

lodgermaniacka
8. jan 2011

@eimiky no dufam že sa to podarí 🙂

eimiky
8. jan 2011

@lodgermaniacka ja chcem skúsiť teraz pliko mini kočík používame minimálne, nevidela si ho naživo?
mala som zapp ale ten mi nevyhovuje, Síčko bolo oveľa lepšie

lodgermaniacka
8. jan 2011

@eimiky medzi síčkom a pliko mini nie je velky cenovy rozdiel, z tíchto dvoch nebude pre dieta už potom pohodlnejšie sí? ale nevidela som..

mici111
8. jan 2011

@eimiky @winas tak tja to potom nechapem..ako to ze tam bola taka naplieskana len v overale???

@lodgermaniacka ked mne sa bee nepaci 😝 a tiez som rozmyslala teda nad plikom..co nanho hovoris? ale to zasa nieje az take skladne..

lodgermaniacka
8. jan 2011

@mici111 nechcem menovať toho kto ma odradzal 😀 ale vraj je síčko oproti pliku hrkalka, pliko je pevnejší kočik, a nie je asi až taky rozdiel vo vahe, možno trochu v skladnosti, ale pliko je širšie ako sí, merala som v obchode, a daj na seba, zbytočne si tu prečítaš chvalospevy, ked si sama videla že tam bol ledva v overale

eimiky
8. jan 2011

@lodgermaniacka ja som ho tiež ešte nevidela
Myslela som, že zapp si nechám, dokúpim x-tra sedačku, ale som si to rozmyslela ...
Na čas budem mať liteway, ale to len do jari a potom som chcela pliko mini.My sa už vozíme minimálne a čím skladnejší tak tým lepšie, lebo ho chceme brať aj na dovolneku
Už som rozmýšľala aj nad bee+ ale my by sme ho už veľmi nevyužili, keby bol malý menší tak nad ním určite rozmýšľam.Potrebujem niečo skladnejšie.Nie na každodenné vozenie, len na občasné.

mici111
8. jan 2011

@lodgermaniacka tak daj do IP 😀

mici111
8. jan 2011

@eimiky este som nebola v tom auparku 🙂 ked pojdem tak kuknem to pliko mini.asi zajtra 🙂 dam ti vediet..

lodgermaniacka
8. jan 2011

@eimiky ani ja by som už na tvojom mieste nekupovala bee, je to dosť penazi a už by ste ho asi velmi nevyužili, a pliko mini nemaju v auparku? možno bude dobre, ťažko povedať, mne sa inak páči 🙂

veqa
8. jan 2011

@mici111 my v ňom teraz cez zimu nejazdíme, malý má 17 mes. a len v overale tam vôjde úplne v pohode, s fusakom je tak na tesno ale ja to teraz neriešim...ale teda 7 mes. dieťa ti tam musí vôjsť :-O niekde spätne v tejto téme sú fotky môjho malého vo fusaku emitex v síčku

eimiky
8. jan 2011

@mici111 ok ďakujem, mala som isť do Ba v utorok ale museli sme to odložiť, snáď sa tam dostanem tento týždeň.Mne sa Sí nezdal malý.Ale oproti Pliku je určite menší.

@lodgermaniacka majú ho v auparku, mám v pláne tam ísť 😉

lyongirl
9. jan 2011

@mici111 ja mám drobca, ale aj keby bol vačší, tak nemá problém. Vojde sa mi tam bez problémov v zimnom oblečení aj s fusakom Emitex a tiež sa v pohode vyspí...no problem 😉

mici111
9. jan 2011

tak ja tomu fakt nechapem..co mate ine kociky???? 😕

mici111
9. jan 2011

@eimiky ahoj, tak to pp pliko mini mali v auparku za 165 evri..

eimiky
9. jan 2011

@mici111 jééj ďakujem ti pekne.A nevieš či mali v tejto farbe dolu na foto?
a ty si sa ako rozhodla, neskúšala si si ete raz síčko?

mici111
9. jan 2011

@eimiky ups, tak to som sa nespytala..ale vystaveny mali len zeleny..a ja neviem..rozhodujem sa ci sicko alebo pliko...chjoooooo

eimiky
9. jan 2011

@mici111 tak sa rozhodni k tvojej a k dcérkinej spokojnosti, ja by som išla do bee + keby mám dieťa v tvojom veku, ale tebe sa bee nepáči tak vyber správne.A ďakujem ešte raz.

ellysa
9. jan 2011

@eimiky ja nerada odrádzam ale pozerala som ten pliko mini v babyone vo Viedni a podľa mňa je to hrkálka, len som ho chytila a totálne hrkal, taký pre bábiky mi prišiel, tak som ho ani bližšie neskúmala, ale som zvedavá, čo povieš, ak ho vyskúšaš

eimiky
9. jan 2011

@ellysa nevidela som ho naživo ,tento týždeň ho omrknem,,aj o Sí sa hovorilo, že je hrkálka no mne tak neprišiel.Keď som počula nunu a zapp tak bol oveľa tichší.Neprišlo mi, že by nejako extra hrkal.Dám vedieť keď vyskúšam pliko mini 😉

lucenek
9. jan 2011

holky jak se sundávaj kolečka u síčka????v návodu nif není

veqa
9. jan 2011

@lucenek asi nijak

eimiky
9. jan 2011

@lucenek podľa mňa nejdu

mici111
9. jan 2011

@eimiky inak mne tiez prisiel taky ako pre babiky..ale ved uvidis nazivo lepsie 😀

lucenek
9. jan 2011

dík, mě právě klape a klape už jsme písala paní, ale asi budu muset s tím zajet...bo když to nejde sundat tak neodborně to zkpoušet nebudu aby když tak uznali reklamaci

eimiky
10. jan 2011

@lucenek mohla by si mi zmerať šírku Sí tej urovni, kde je madlo?ďakujem

lucenek
10. jan 2011

@eimiky vydrž do zítra...ted jsme došla dom jsme ko a vyfluslá tak do sklepa zas nejdu

eimiky
10. jan 2011

@lucenek ok
vydržím 😉 díky

lante
10. jan 2011

@eimiky ja mám doma aj Pliko aj Sí-čko a teda by som za hrkálku označila skôr Pliko než Síčko....keby mal Pliko také kolieska ako Síčko, bol by pre mňa priam dokonalý. Pre také dieťa ako je to moje už bohate stačí.