Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

luccii
23. jan 2011

@lyongirl kdyz bas byla tak hodna, tak premerit, mozna bych poprosila maminku, aby mi to podle rozmeru usila, ja tak zrucna nejsem

lyongirl
23. jan 2011

@luccii dúfam, že takto stačí 🙂
tam, kde sú popruhy som to nemerala, lebo mám otvory len na tie najvyššie, to si už hádam premeriaš aj sama...

lyongirl
23. jan 2011

@luccii na zmenšenej foto sú dosť zle vidieť rozmery ☹ , čo ti ich ako napíšem...
šírka od vrchu - 27, 28, 34, 22
boky 11,5
dĺžka od vrchu - 49, 22, 18, spolu dĺžka 89cm

luccii
25. jan 2011

@lyongirl diky moc za foto a rozmery! 🙂 jen se chci zeptat na ten nejspodnejsi rozmer (22 cm), jak jsi ho merila

lyongirl
25. jan 2011

@luccii odmerala som len tú spodnú rovnú časť, bez bokov, ktoré sú okrúhle, ja šiť neviem, ale kto vie, tak by to nemal byť problém si to nejako upraviť...

luccii
25. jan 2011

@lyongirl ted uz to chapu, diky! 🙂

maximko1
26. jan 2011

mamičky neviete mi náhodou poradiť či by na peg perego sí pasoval nánožmik z peg perega gt3 dakujem poradte....

eimiky
26. jan 2011

@maximko1 neviem ale GT3 je trojkolka tak asi , poďla mňa má iný tvar

lucenek
26. jan 2011

@maximko1 dole je to do hranatá a já mám gt3 a sí s nánožníkem a je to stejné...tak si myslím že je to i stejné s plikem 😉

sevzuz
26. jan 2011

@maximko1 jasne, ze pasuje, len na tom nanozniku z GT3 nemas cvoky ale zips, ale nanoznik z GT3 napriek tomu, ze je to trojkolka ma normalny obdlznikovy tvar, pretoze sa zipsuje na polohovatelnu podlozku noh, a na SI-cko ho napasovavas tiez na opierku noh,ale asi si tam budes musiet nabit cvoky (ja som ich kupila normos v galanterke, take co pasuju na tie peregove a na "budicku" to pripnes normalne,alebo si to tam prerob tak ako
@eimiky par stran dozadu,niekedy v lete sem pridavala zlepsovaky😉

luciana21
30. jan 2011

Ahoj holky,
chtěla bych se zeptat, spíš maminek větších prcků, jak se vám tam vlezou? Je zádová opěrka dost dlouhá? Mají dost mnísta? Maty má rok a půl, je docela pořízek, tak mám strach aby se tam zase nemačkal. Taky v létě na dovče, aby když usne, tak mu neklimbala hlavička..
Díky za odpovědi 😉

lucenek
30. jan 2011

@luciana21 dcera má 2,5 a v poho jsou opravdu dost dlouhé....jo máme 12,5kg

luciana21
30. jan 2011

@lucenek Luci, malý má v 18 měsících 13 kilo 😉..díky za odpověď..

tinnka9
30. jan 2011

@luciana21 nas "drobec" ma 16mesiacov a uz cez 14kg. PP Sí uz mame objednane, ale tiez sa trochu bojim, aby ten kocik nasho maleho "zvladol" 🙂 .

luccii
30. jan 2011

@luciana21 urcite se tak vejde, neboj, nas malej je o 2 m mladsi nez vas a velikej je dost a ma nad hlavickou jeste cca 10 cm

luciana21
30. jan 2011

@luccii
@tinnka9 holky, dík za uklidnění.. 😉

winas
30. jan 2011

Ahoj mam syna 2 roky a ma 92cm a 13,5kg a do kocarku se v pohode vejde a to i se zimni pytlem jsou fakt dost dlouhe. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

eimiky
30. jan 2011

@luciana21 my máme cez 2 roky (výškovo ale už ako 3 ročný) 14 kg a v pohodičke sa vojdeme aj v lodgeri 😉

tinnka9
5. feb 2011

@lyongirl @eimiky prip. ine kocky, ktore mate pp si... potrebovala by som poradit. to polstrovanie na ramennych popruhoch je spolu spojene takou snurkou napevno (hrubka skoro ako snurka na topanky 😀 ). to treba prestrihnut? ja viem, ze sa pytam ako blba, ale ked by som chcela to polstrovanie posunut hore vyssie po popruhoch, tak sa mi to prave z toho dovodu, ze je to spolu prepojene tou snurkou, neda - proste to ta snurka nepusti 😝 .

eimiky
5. feb 2011

@tinnka9 dá sa to nič nestrihaj, pásy len vyvlečieš vzadu aj s tou šnúrkou a navlečieš buď nižšie alebo vyššie, ešte to poskúšaj, poprípade si daj si dole strechu aby si to lepšie videla.Inak ako si spokojná?
ja mám už hotovú podložku na Sí,pridávam foto 😵

tinnka9
5. feb 2011

@eimiky vdaka. tak poskusam. vy uz behate so sickom aj po vonku? mne je ho normalne luto vytiahnut teraz, ked je sneh, aby sa nahodou neznicil 😀 . podlozka je krasna, ak si ju sila ty, tak si riadna sikula 😉 . aj ja budem musiet niekomu dat usit, ta cokoladova je taka pekna, skoda ju uspinit 😀 . co sa tyka farby, fakt krasna ta kombinacia, krajsia ako na fotkach. co sa tyka kocika, tak presne ako ste pisali, nie je to sportak, ale golfky, treba si zvyknut 🙂 . zatial stale porovnavam s tym nasim "hebedom" - ten mi prisiel ako keby pevnejsi, ale ono to bude asi tou vahou. tento je zas lahucky, myslim, ze ho budem schopna vyniest s nasim 14kilovym junakom do MHD po schodoch, co mi pri sportaku nehrozilo ani nahodou. vonku som ho este neskusala, uvidime 😉 .

tinnka9
5. feb 2011

@eimiky uz to maaam. este raz dakujem 🙂 . a este jednu vec sa ta spytam - vzadu, ako je na chrbte ten plast, tak ja to mam take akoby "uvolnene" (tie 4 plastove diely po bokoch neidu do roviny, ale akoby sa "zbiehali" hore. je to vidno na 2.fotke. nemalo by to byt ako je na 1.foto? nedrzi ti to v tej rovine? lebo ked som to fotila na 1.foto, musela som to drzat rukou. snad chapes, co sa pytam, lebo pisem jak "hotentot" 😀 .

lucenek
5. feb 2011

@tinnka9 musíš to narovnat....takto je to jakoby před složením..... 😉

lucenek
5. feb 2011

@eimiky krásné já se těšim až dorazí moje...ale chci přesně jako ty, rovnou a až dolů 😉

tinnka9
5. feb 2011

@lucenek lenze mne to take narovnane nedrzi ☹ . mne sa to stale taha hore ☹

danulavo
5. feb 2011

@tinnka9 To je divné, mně to jde vždy narovnat 😒 .

lucenek
5. feb 2011

@tinnka9 vydrž zajdu juknout do sklepa

eimiky
5. feb 2011

@tinnka9 teraz nemám kočík pri sebe poobede na mrknem.odložku šila mamina 😉

tinnka9
5. feb 2011

@danulavo ja to tiez narovnam, ale dlho to v tej polohe nevydrzi, vzdy sa to zachvilu posunie o trosku vyssie 😒