Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
30. mar 2011

@barcatko corallo stripe je červená čo som mala ja, ale ty chceš tú titano? či nakoniec červenú?

katren
30. mar 2011

ahojte 🙂
my ho mame od pondelku a dnes sme ho boli testovat v terene 😉 a som rada, ze som si vybrala tento sportak 😎

barcatko
31. mar 2011

@eimiky aha, uz sa v tych nazvoch prestavam orientovat 🙂 chcem ten sedy pruhovany 🙂 takze to je titanio. cerveny uz teraz nemaju v ponuke. ale ved aj ten je krasny. v pondelok by mal byt, tesim tesim...

barcatko
31. mar 2011

@katren super super, tesime sa s tebou. tiez uz sa nemozem dockat az bude doma a pojdeme na prvu skusobnu jazdu. aku mas farbu?

barcatko
31. mar 2011

@moikabobik ved podvozok je vraj vsetko jedno a to iste. len na par malickosti... a akej kvality su potahy, to netusim, ale snad to maju premaknute a robia z takej latky, co ide dobre prat. ja som uplne povodne chcela Black Step, len ten uz zohnat nejde, tak som vybrala Fantasy Nero, ten je tiez nadherny a ked mi ponukli tento titanio - vyhral. chcem ho odlozit aj pre pripadne druhe dieta, snad bude ok. si spokojna? alebo mas na nom aj nieco co ti vyslovene vadi?

katren
31. mar 2011

@barcatko ahoj 🙂
ja mam fantasy beige....a veeeeelmo sa mi paci 😉

barcatko
31. mar 2011

@katren ahoj 🙂 , tak ked budes mat cas, daj par fotiek... rada si pozrem.

katren
31. mar 2011

@barcatko jasne, dam...... 😉

moikabobik
31. mar 2011

@barcatko No tak podle mě ty brzdy asi nebudou zrovna 100% spolehlivé a to madlo je taky takové že se dost hybe snad vše vydrží jak má ale překvapili mě řídítka docela se kyvají nejsou vubec pevna a tak trošku klapkaji, nevím zda je to u golfek normální. vlatně je to ta konstrukce v celku a nikde nepřichycená, třeba to je jen o zvyku.Ale co pokud to neodejde zvyknu si, protože jinak je faaaaaaaakt užasný.A co mě opravdu překvapilo bylo ovladaní je lehké jako pírko i s malym v nem kočár lze řídit jedním prstem. Já jsem spokojená!!!Jo a kolečka se trošku rozjíždejí do stran asi váhou ...Věřím mu že to vdrží, taky chci odložit na druhé pokud bude 🙂

slunicko78
31. mar 2011

Ahoj holčiny,
tak po měsících pátrání a zvažování jsem do toho včera večer taky praštila a objednala si Sí 😀
Budeme mít Myrto-stylově na jaro :o) Tak jsem zvědavá a napnutá jako struna. Snad bude vše OK. Až dorazí, vyfotím a pochlubím se vám. Po předchozích zkušenostech s naším vozovým parkem doufám,že nebudu litovat. Tak zatím papapa

barcatko
1. apr 2011

@moikabobik myslim, ze sa to so sportakom neda porovnavat, ale samozrejme, ze to porovnavat budem aj ja 😉. mam super sportak, som s nim velmi spokojna, lahky, lahucko ovladatelny, ale uz chcem nieco mensie, preto Sí. tesim sa nan uz velmi, dufam, ze nebudem sklamana. ked pises o tom, ze sa kolieska rozjizdeji pri zatazeni... ako to myslis? kolko kil ma tvoje dietatko?

sakura77
1. apr 2011

to s tymi kolieskami uz dozadu baby pisali,ze po par razoch sa im tak troska jak keby vyhli do stran,tak to asi vsetkym urobi myslim....

mici111
1. apr 2011

no mne to napriklad neurobilo..tie koliecka 😀

barcatko
1. apr 2011

asi netreba zbytocne pretazovat... no uvidime

moikabobik
2. apr 2011

@barcatko oni se vyhnu do stran ale myslím že to nic nebude.Malej má cca 12 kg víc ne.

barcatko
4. apr 2011

...zajtra bude moje Sícko doma, uz sa neviem dockat... potom dam vediet, ci je podla predstav... velmi sa tesim.
sakura77 ahoj, ako si na tom so svojim kocikom? uz dorazil?

hojda
4. apr 2011

Nemáte někdo tip na pěknou vložku do Síčka? Kde sehnat přímo na tento kočárek? Díky

hojda
5. apr 2011

@eimiky Díky, t ohle znám🙂, mám odtud do sporťáku, tak jsem chtěla nějakou jinou.

barcatko
5. apr 2011

😀 Sícko je doma, jupííí. Som milo prekvapena, zatial velmi spokojna, pride mi skor elegantne ako sportove. Neviem, ci zvacsovali nanozniky, ale nas je veru dostacujuci a to mame velkost 92. Poobede sa chystame na prvu jazdu, dufam, ze nesklame. Aj Mirka (dcera) je z neho nadsena rovnako ako ja.

sakura77
5. apr 2011

@barcatko joo,prave dnes dorazil 🙂 🙂 aj my sa chystame na prvu jazdu poobede,uvidime 🙂 🙂

sakura77
5. apr 2011

a co nanoznik je maly ,niekto pisal?ja som este nevyskusala s malou,uvidime,aj ked teraz uz nanoznik nebude treba,ja si tam davam teraz ten jarny fusacik dekovy ruuuzovyyyyyyyy 😵

hojda
5. apr 2011

Já kupovala bez nánožníku, byl malý. máme univerzální od emitexu.

babsy22
5. apr 2011

Ahojte , ja mam sicko a chcem silou mocou dokupit madlo!
Viete mi niekto poradit kde ho zozeniem?
Nemusi byt original.
Chicco multiway mi nepasuje - je moc siroke...

Dakujem za radu !!!!

ainik1
5. apr 2011

@sakura77
@barcatko a kde ste ho objednavali,baby?

eimiky
5. apr 2011

@babsy22 multiway nepasuje,pasuje liteway

barcatko
6. apr 2011

@ainik1 ahoj, ja mam z babymarketu, pozri si stranku, teraz este maju aj skladom. ale len niektore farby.

barcatko
6. apr 2011

@sakura77 jeeej super, aj ja pridam foto, ale snad az po obede, nakoniec som zobrala ten titanio strips a som velmi spokojna. a muz sa nan nemohol vecer vynadivat. uz sme boli aj na prechadzke. teda na sportaku nam predne kolesa hrkotali ovela viac. a k tomu nanozniku, ano, pisali tu niektore zienky, ze su male. mne sa zda dostacujuci. mam aj univerzalny co som pouzivala ku sportaku, aj ten mi tam sedi. dnes to vyzera za oknami na prsiplast, ale tak mozno budeme trajdat cely den len po dome 😀

sakura77
6. apr 2011

@ainik1 ja taky tak z BM inde nemaju bohuzial uz az v dalsej varke....vraj v polovici aprila by mala dojst,inde hovoria ze az v maji,tak neviem...a vcera som hned aj predala concorda,ako som dala inzoš,hned si ho aj jedna mamicka prisla vziat,aj mi bude troska luto za nim... 🙂
vonku sme este neboli,vcera hnusne fukalo,tak sme ostali len na dvore na piesku a zahrade a tak do pol 7,dneska snad uz vyskusame konecne aj v terene,ja som uz mala podobny typovo chicco liteway,takze pre mna to nejake prekvapko nebude 😅
@babsy22 a ano,z liteway pasuje ten je taky uzky ako síčko,multiway je odost sirsi...

sakura77
6. apr 2011

@ainik1 a este myslim v brendone baby pisali ze maju 😉