Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

katka55
6. apr 2011

ja som bola vcera v brendone a vystavene mali jedno cierne sicko. a koncom tohto tyzdna by vraj mali dostat sicka do auparku, tak som zvedava 🙄

barcatko
6. apr 2011

...pridavam foto a neskryvanu radost nasej Mirky 🙂

luccii
6. apr 2011

ahoj holky, do ted jsme jezdili v Inglesine Magnum a dnes jsem poprve vytahla Sicko a reknu vam, ze gofky do mesta nic moc - zlaty nafukovaci kola, kazdy pohyb prcka do strany vychyluje golfky do stran, zvedani u obrubniku taky pekna makacka, takze se bohuzel vracim k Inglesine a Sicko bude cekat treba nekam na dovcu... a to jsem si do nej nechala i usit vlozku jako ma barcatko

eimiky
6. apr 2011

@luccii barcatko nemá vložku, má originál poťah titanio stripe

lodgermaniacka
6. apr 2011

@eimiky 😀

vicky
6. apr 2011

my sa tiez hlasime k Si-cku a nedam teda na neho dopustit, fakt sme s nim naozaj spokojni a este aj maly je tam rad. Dokonca aj kamoskina dcera ktora uz ma 20kg sa tam vyspala a kocik to zvladol 😉

barcatko
7. apr 2011

...tak tak Luccii, ja mam original, ale ta farba mu vazne pristane. a myslim si, ze je to vsetko len o zvyku. my sme presli z Nomada na Sícko, dnes uz tretia prechadzka a pomalicky si zvykam. a ten priestor v kufri ked tam supnem Sicko, ten je k nezaplateniu 🙂 veeelmi casto cestujeme 😎

antoniab
7. apr 2011

ahoj
baby aky je rozdiel medzi 2010 a 2011 😕

barcatko
7. apr 2011

@antoniab len v skaladni kocika. 2011 to ma cez rucku a 2010 cez poistky na konstrukcii.

slunicko78
7. apr 2011

Ahoj "síčkařky",
tak včera dorazilo Myrto a pocity jsou zatím smíšený. Nějak se mi to nezdálo, tak jsem kočár zvážila a změřila a jsem docela zklamaná 😨
Místo avizovaných 6kg (na Malli) má 9kg
po složení mi délka vychází na nějakých cca 110 (což bude asi pěkný průšvih, protože nevím jak se vejde do kufru C3, to musím ještě vyzkoušet)
šířka sedáku místo 32cm 30cm.
Ovládán se fakt dobře. Odpružení už je na kostkách horší.
Tak doufám, že to bude láska když ne na ten první, tak alespoň na ten druhý pohled. Jestli se nám do kufru nevejde, pokusím se ho vrátit. ACH NÉ ! ! ! 😨 😨 😨 😨 😨

sakura77
7. apr 2011

@slunicko78 ?myrto je aky? to je farba síčka? ci?

lodgermaniacka
7. apr 2011

@slunicko78 ked si ho merala nemala si povytiahnute tie palice? ja som bola so síčkom velmi spokojna, na to že su to golfky, tak klobuk dole 🙂 a skušala si ho na kockach? môžeš vratiť použity kočik? 😨

lodgermaniacka
7. apr 2011

@sakura77 to je kol. 2011 😉 taky zeleny

eimiky
7. apr 2011

@slunicko78 neviem ako je to presne s tou váhou ale tušim sa to ráta bez koliečok, niekde som to čítala

sakura77
7. apr 2011

😕 ja ho mam presne 100cm zlozeny,rucky stiahnute na najmensie samozrejme,ja mam tiez maly kufor na fieste a presne ho tam na dlzku supnem na chlp a vaha,no 6 to je len konstrukcia vacsinou uvadzana,mne to vazi 8,4 a to tam mam este jarny fusak na nom 😕

slunicko78
7. apr 2011

Myrto je kolekce 2011, zelený. Na pohled nááádhera. Pokusím se zítra nafotit. Ještě mě napadlo, jestli se ty rozměry neliší v nové kolekci. No nevím. Já jsem původně měla chicco multiway (za 2,5tis) a protože byl při složení příliš dlouhý a špatně se mi s ním manipulovalo, tak jsem ho prodala. A šli jsme do šíčka. V prdejně byl super, tak jsem ho přez net koupila.... Přítel dneska přijede pozdě, tak to auto vyzkouším asi až zítra. K vrácení fakt nevím, sice píšou že je možné vrátit do 14-ti dnů bez udání důvodu, ale samozřejmě nepoužitý. Já už jednou vyjela.... Tak to asi nepůjde. Musela bych tam zavolat. No doufám, že k tomu nedojde a plaším zbytečně. Jinak mi prostě přijde od těch výrobců a prodejců taková trošku podpásovka, že udávají nějakou hmotnost a pakje to jinak. Kdyby alespoň napsali, že hmotnost je pouze konstrukce bez příslušenství nebo něco takového. Připadám si prostě podvedená 😠 ! Já se pro sí rozhodla hlavně kvůli hmotnosti a rozměrům po složení, což teď zjišťuji, že je jinak.
Tak - kouknu na to pořádně ještě zítra ráno. Třeba jsm to změřila blbě a bude vše v naprostém pořádku! Jsem plašan. I to skládání je jinak (asi kol.2011). Na videu na youtube je to napřed povolení přez takovou "klapku" a pak zatáhnutí, my máme skládání přez dva čudlíky na vodících madlech. Ještě tady někdo řešil košík, tak po stranách máme síťku a dno je takový jakoby silnější šusťák. Je to tak na pláštěnku a nánožník. Nic těžšího bych do toho nedávala.

ainik1
7. apr 2011

@slunicko78 na oficialnych strankach peg perego je vaha 7,2kg a rozmery v zlozenom stave 36x99,5cm. Pochybujem,ze ti toto predajca ako reklamaciu uzna.Mala si si to overit,kazdy tam ma aj tak napisane nieco ine,neviem odkial tie udaje beru...

martinano
7. apr 2011

@slunicko78 tak my sme sicko mali a nevazilo 9kg 😕 lebo som ho vazila,ked som ho predavala a malo myslim 7 😕

slunicko78
8. apr 2011

Já bych to nebrala jako reklamaci, ale vrácení zboží, na což má zákazník do 14 dnů nárok bez udání důvodu... Ale snad to nebude třeba a bude to OK. Spíš se pozastavuju nad tím, že třeba na Malli píšou, že má 6kg což není pravda. Pokud to je váha pouze konstrukce, tak to tam prostě mají uvést! Podle mě je to takto uvedené jako klamný údaj. To samé je šířka té sedačky. Odpověď, že si to mám převážit a přeměřit na krámě absolutně odmítám. To je to samý, jako kdyby sis šla koupit kilo mouky, přišla domu, zjistila, že ho tam je jen půl kila a v krámě Ti řekli, že sis to měla převážit. Ale to tu fakt řešit nechci.

mirka285
8. apr 2011

@slunicko78 asi mas zlu vahu 😉 urcite je sicko jeden z tych lahsich golfacov na trhu...

barcatko
8. apr 2011

@slunicko78 odvazila som aj ja teda svoje Sícko, aby som tiez pridala nejaky udaj. na digitalnej vahe ma presne 7,9 a meria po zlozeni na vysku 99,5 cm. takze ako tu niekto spiminal, bez tych koliesok to moze byt tych 7,2... na to aky je po rozlozeni, je super skladny. uvidis, ze budes spokojna, ked ho supnes do kufra auta a zmesti sa ti tam este kopec dalsich veci.

slunicko78
8. apr 2011

Tak jsem vytáhla znova váhu i metr a musím se OMLUVIT, skutečně síčko po složení má cca metr (předtím jsem asi měla povytažená ta madla) . Ta váha je +- stejná cca těch 8kg, ale uznávám, že je možné že váží špatně. Stojím si tedy "jen" za tou šířkou zádíček. Takže ještě jednou "promiňte" za nepřesné údaje. 😅 😅 😅
Tak to bude asi láska až na ten druhý pohled. 🙂

Ještě jsem se vás chtěla zeptat - jak těžké dítě v síčku vozíte? Všude píšou, že je to do váhy 15kg. Mám chlapečka 19M. Váží cca 12kg. Tak si říkám, abysme v tom kočárku ještě nějaký ten čásek pojezdili. Někde jsem četla, že snad nemůže výrobce uvádět vyšší nosnost. Bojím se, aby se nám pak nerozjela ta kolečka (jako když tam dám těžší dítě).

sakura77
8. apr 2011

@slunicko78 vacsina kocikov su do 15kg ,potom niektore do 18pripadne 20ale to teda maloktore..do tych 15 musi ten kocik vydrzat a aj to ma urcite nejake to kilecko este rezervu... 😉 nasa ma tiez 12kg a to ma 17 mesiacov este len...slonik 😀
a ked vidim ako niektore mamicky vozia pomaly 4rocne deti nasackovane v tych total najobycajnesich nepolohovacich golfkach ,tak aj to síčko snad nieco vydrzi 😉 dufam 😅
a teda co,zmestis do kufra,skusala si uz?

slunicko78
8. apr 2011

Tak jsem si to tu naštelovala a pofotila 😀
Koukala jsem na ten nánožníček - ten cvoček je tam jen jako pro parádu, nebo se to dá nějak přehnout přez to madlo - nezkoušela jste to některá? Taky řeším tašku na kočárek, asi koupím nějaký ten univak. Ta klasická přebalovací mi na to přijde hrozně velká .

tinnka9
8. apr 2011

@slunicko78 no nas maly uz ma hadam aj 15kg 😀 . ale baby tu na 57.strane pisali, ze dokonca niekde nasli, ze sa uvadza aj vaha 20kg (bolo to tusim v USA), ale podla europskych noriem to musi byt max. 15kg 😉 .

lodgermaniacka
8. apr 2011

@slunicko78 máš ho krasny 😵 na to že si na neho tolko nadavala 😀 síčko je naozaj vyborny kočík, tiež som predtým ako som ho kupila počula že nie je dobry, ale zistila som že je super, na rozdiel od plika, ktore som tiež mala 😒

slunicko78
8. apr 2011

sakura77 - no já jsem to zatím zkoušela do kombika, tak tam to jde (našířku, na délku to tam taky nedám, musela bych šikmo a to nechci), ale rodiče mají Citroen C3 a tam mám strach, že se to nevejde. Přijedou snad odpoledne nebo zítra, tak to vyzkouším. Ale vastně teď si vzpomínám, že jak jsme měli multiway, tak když jsem mu sundala kolečka, tak jsem ho dala i do té C3, tak by to snad mělo být v pohodě. UF UF UF

lodgermaniacka
8. apr 2011

@slunicko78 multiway som nikdy nemala ani by som nechcela ale ten ma megakolesa, určite ti vojde aj do c3 😉 to by už čo bolo 😀 a aby si ho dala na dlžku, to by si asi musela mať dodavku, ved každa davame kočíky na širku

sakura77
8. apr 2011

@slunicko78 podla mna zmestis,ja mam pidikufor a zmestim,chicco som tiez musela mat tak zosikma ale tento dam uplne pekne mi tam vojde

slunicko78
8. apr 2011

Tak to jste mě holky uklidnily.

No nadávala 😅 Já jsem takový kočárkový maniak a párkrát jsem už "sáhla vedle". Zbrkle jsem soudila. No už jsem se uklidnila.
Taky jste mi tady teda hodně pomohly vy, jako že píšete že je super a tak 🙂 . Proč se ti pliko nezdálo? Koukla jsem, že po složení udávají, že má ještě menší rozměry než sí. Taky mi přijde prostornější pro dítě. No ale má zdvojená kolečka, která jsem už nechtěla za boha.