Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

mici111
24. máj 2011

@eimiky oka diky 🙂 uz som to narvala do krabice 😉

peta222
30. máj 2011

Ahoj holky! O víkendu jsme zakoupili nové síčka. Vše OK, jen mě zarazilo, že mi nejde bouda překlopit dopředu - myslím jako chránič proti sluníčku. Jestli jsem koukala na youtube správně, tak by to mělo jít. Máme novou kolekci 2011 a ani v návodu není nakresleno, že by to mělo jít - je možné, že nový model už tuto funkci nemá nebo se nemám bát a zatáhnout víc 😉 🙂?

winas
31. máj 2011

peto zkus odepnout zadni patenty a ono to pujde pokud je kocarek v poloze lehu tak to nejde,ale pokud je jen na sezeni tak by to melo jit a nemusis odepinat zadni patenty a neboj trosku zatahnout 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

peta222
31. máj 2011

JJ už se stalo,bála jsem se, aby se tam něco neulomilo 😀. Díky!!!!

fixska
31. máj 2011

ahojte majitelky Sicka🙂prosim vas co si myslite o tom ci je vhodny aj pre mensie babo.potrebujem nieco lahke lebo kocik vyberam z auta,mam zatial sportak a ten teda vazi 13kg.nechcem to na dlhe prechadzky,len potrebujem napriklad vypadnut na hodku doobeda von.citala som ze ma odpruzene zadne kolesa.je to nejak citit pri jazde?su tu tke klasicke chodniky nic moc hrbolate.dakujem za odpoved.zelam pekn dnik

sakura77
1. jún 2011

@fixska no ako golfac je fajn-na rovnom terene,ale po hrbolatom z bába dusu vytrasies🙂takze do nakupneho centra napr ok,ide uplne do lahu,ale do terenu moc nie teda,my sme vacsinou uz len chodci popri kociku,takze v pohode,ale pre malinkeho drobca na nejake dlhsie kocikovanie by som nebrala,a vo vseobecnosti golface su urcene pre deti od pol roka😉

fixska
1. jún 2011

@sakura77 ano viem ze su urcene od pol roka.tak asi teda este mesiac pockam🙂ale dakujem za kazdu radu.praveze tu su rovne chodniky.chcela by som ho len na take light prechadzky.mala mi aj tak v kociku dlho nevydzi...len sa uz nevladzem natahovat s tym sportiakom...mesiac pockam🙂pekny den

antoniab
3. jún 2011

poradi niekto kde v BA sa da kupit sicko 🙂

cukotka
3. jún 2011

@antoniab Babymarket na Vajnorskej, Peg Perego Aupark

mici111
5. jún 2011

@antoniab brendon v raci

antoniab
5. jún 2011

@mici111 presne tento nazov obchodu som hladala no nic uz som poriesila od ruky dufam ze budem spokojna 🙂

romy31
7. jún 2011

ahojte, práve sme si kúpili síčko v zelenej...v auparku a môžem len odporučiť, aj cenu upravili, paráda 🙂 predavač vie super poradiť aj v babymarkete

@antoniab čo sa týka brendonu...ja ho mám 15min od domu...keď si chceš nakúpiť a vieš presne čo , tak je to ok obchod...ale ísť sa tam pýtať na kočíky alebo autosedačky tak nula bodov.....tí predavači vôbec nevedia. čo tam majú...hrôza....ja som vedela o tých kočíkoch viac jak oni.... 😠

mici111
8. jún 2011

@romy31 hehe, oni v auparku sa tvaria, ze vzdy ti vedia nieco spravit s cenou..si uz x-ta ktora to spomina, ja som mala tu istu skusenost..podla mna maju nadhodene ceny oficialne, aby potom vedeli spustit...kolko ta vysiel?

mirka285
8. jún 2011

@mici111 ale oni ked ti spravia cenu,nikde v BA ti nedaju lepsiu 🙂

antoniab
8. jún 2011

uz ho mam doma krasa som nadsena hadam budem aj po prvej jazde 😵 😵 😵

romy31
8. jún 2011

@mici111 to mi je jasné...ale @mirka285 má pravdu...mne ho dali za 199e...to je super cena, ani na nete nie je taká 😉

mici111
8. jún 2011

@romy31 tak to hej, myslim, ze nikde nie je lacnejsi..v babymarkete maju teraz akciu za 189 ale iba farbu titanio stripes v novej kolekcii..ja uz nemam SÍ, ale normalne mi je za ním smutno ☹

katren
9. jún 2011

kocky, ja som taka spokojna a momentalne straaaaaaaaaaasne nadsena zo Si-cka, ze by som nemenila......vcera som ho komplet "vyzliekla" a oprala, vratane strechy.....no parada 😎
Toto by sa mi nepodarilo pri predchadzajucom kociku vobec....este sedadlo ano, ale strieska????

sakura77
10. jún 2011

@katren to fakt sa da komplet vyzliect? ja som este nepotrebovala prat,len madlo mam stale zakydane,ale dobre vediet 🙂

janka1874
10. jún 2011

ahojte žienky neiete mi niektorá poradiť chcela by som kúpiť kočík PP Si našla som aj jeden celkom zaujímavý inzerát ale to je ešte ten starší model bez madla ale pre mňa je madlo dosť dôležité neviete náhodou či toto bude pasovať?
http://www.biga.sk/prislusenstvo-doplnky-ku-koc...
prosím vyjadrite sa ak viete ďakujem 70 strán o tomto kočíku nemám šancu prečítať

katren
10. jún 2011

@sakura77 veru tak, vsetko na komplet sa da vyzliect a oprat.....my sme potrebovali hlavne sedadlo, bo topanockami uspinila....aj som rozmyslala nad tymi podlozkami, ci vlozkami na kociar, ze to sa bude lahsie prat, ale teda bola som prekvapena, ze som vlastne len zopar cvokov odopla a hotovo...vsetko zliezlo a strcila som do pracky....za noc sa mi to aj ususilo 😉

miri777
17. jún 2011

Aka krasna podlozka,mozem sa opytat,kde ste ju kupili?
Ja tiez uvazujem nad kupou Si ,asi ciernej farby a ta podlozka ho uplne ozivi.Ta opicka je super.
Inak ste spokojna s kocikom?

miri777
17. jún 2011

@miri777 tato otazka patri pre sakura77

miri777
17. jún 2011

@sakura77 Aka krasna podlozka,mozem sa opytat,kde ste ju kupili?
Ja tiez uvazujem nad kupou Si ,asi ciernej farby a ta podlozka ho uplne ozivi.Ta opicka je super.
Inak ste spokojna s kocikom?

mici111
17. jún 2011

@miri777 podlozka je zo stranky www.pinkie.cz

miri777
17. jún 2011

@mici111 dakujem za odpoved 🙂

sakura77
17. jún 2011

@miri777 ano to je ono 😉 a s kocikom spokojnost,cierna farba je super,ja mam k nej tu fuchsiouv podlozku ,aj tasku takej farby od inglesiny,je to take zive,obcas necham len ciernu a este rozmyslam nad bielou podlozkou,len ta bude vyzerat hned ze ano 😀

mirka285
19. jún 2011

kocky ja viem,ze je leto,takze otazka od veci,ale aky fusak pouzivate do sicka?viem ze Loder tam dobre sedi,ale ten nechcem,mam pocit,ze ho ma cela BA 😖

lyongirl
20. jún 2011

@mirka285 myslíš zimný fusak, alebo jarný/letný? Ja používam Emitex 3v1 zimný a aj viacero báb s týmto kočíkom, mám ho ešte po už 4 ročnom synovi, takže je mi zbytočné meniť za nejaký iný, no a jarný/jesenný mám tiež Emitex...aj keď Lodgeru sa už samozrejme nevyrovná, ale čo tam po tom 🙂

tinnka9
20. jún 2011

@mirka285 my mame kaiser 😉