Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

lodgermaniacka
7. júl 2011

@mirka285 neblazni, lebo sa chytim 😀 😀 😀

hojda
7. júl 2011

@lodgermaniacka Jako padal ven? Vždyť tam jsou popruhy na uchycení?

witchka
7. júl 2011

miri, aj ten nas hrka hehe, jak som ti pisala v ip. Asi je to 2011. Teda mne to nejak nevadi, zvykla som si. A to sede mam hore tiez, moc nechapem preco, ci prach alebo co, ale to by bolo aj inde. Ale neriesim, na zimu ho cely vycistim a basta.
A teutonku, vrrrrr. Este ked je doma zaparkovana, krava velka, a ideme do nej spat, teda mala 🙂, tak ok, ale ten zdvih do polosedu a sedu je desnyyyy. Mala mi sama nesedi, tak ju nechcem trapit v tom sede, v polosede sa mi cela zosuchne, je na krivo, lebo pasy, hoci su zatiahnute na najmensie, tak su jej velke. Ako toto pani inzinieri nemecki superski mozu dovolit???

mirka285
7. júl 2011

@hojda no vidis,tak ja tiez nechapem,lebo v sicku sedi pekne...no idem aj ja,lebo muz krici z obyvacky,ci zas nejake kociky pozeram 😝

lodgermaniacka
7. júl 2011

@hojda mal popruhy, aj madlo, ale padal mi do jednej strany, bol nakrivo a v inych kočíkoch nie je, v síčku si pohodlne sedí

mirka285
7. júl 2011

@witchka no vsak kazdy kocik ma nejaku chybu,ale ja mam momentalne na Teutonku alergiu...ja ju pouzivam teraz minimalne 😔

witchka
7. júl 2011

@hojda, @lodgermaniacka no presne toto, stale je zosuchnuta na bok, v sicku vobec. Tam sa tie popruhy daju fakt upravit aj na malo. Nechcete aj moju teutonku, cervenu? 😀

hojda
7. júl 2011

@lodgermaniacka Tak tohle opravdu vůbec nezám....malý si sednul až v 10 měsících a do té doby jsem ho vozila jen v leže a pak když seděl, tak seděl moc pěkně.

hojda
7. júl 2011

@witchka Kdybych věděla, že čekáme holku, tak jí beru🙂)))

witchka
7. júl 2011

@mirka285 ja tiez, ked nemusim ani sa na nu nekuknem. A to co som o sicku pisala, neberiem tragicky, je to tak a urcite som s nim viac spokojna nez s teutonkou debilnou.

hojda
7. júl 2011

@witchka
@lodgermaniacka Ještě mě napadlo, jestli máte v kočárku ještě nějakou vložku, tak by to popruhy mohla zkrátit, nebo bych je normálně zkrátila sešitím, nestříhala, jen zašila, je to hned a dá se to pak vyparat. U drobnějších dětí může být problém, ale my měli při porodu 2,71 kg🙂 a je to ok.

lodgermaniacka
7. júl 2011

@witchka ja kupim aj tvoju aj mirkinu a budem si tu nadalej nadavať, ok? 😎
@hojda moj maly už bude mať 15m, vložky su pre menšie detičky

hojda
7. júl 2011

@lodgermaniacka No já jezdila s vložkou ještě ve 2 letech, neřekla bych, že jsou pro malé (tedy pokud myslíme to samé, nemyslím vložné tašky) a hlavně se kočárek tolik neumaže.

witchka
7. júl 2011

@hojda ked budes vediet co cakas povedz, ked nebude predana je tvoja 🙂 no s tym zasitim a vlozkou mas mozno pravdu, no ale chce sa mi to? od 1000 EURoveho kocika cakam pomaly, ze pojde sam na prechadzku 😀 😀 😀 my sme mali 3,5 kg a teraz mame tak okolo 8 kg, takze spuntik uplny
@lodgermaniacka dobre, takyto deal sa mi paci ;-D aj zlavu dostanes, hehe

hojda
7. júl 2011

@witchka Tak to bude ono 8 kg, ten náš to pak dohnal měl v roce 10,5 kg, ale zase na holku je 8 kg ok. Já bych to prostě zašila a hotovo je to za pár minut a lepší než v tom nechat dítě bortit. Jinak já myslím, že výběr kočárku je vždy trošku kompromis. Ideální prostě neexistuje a musí se vždy z něčeho slevit, i když mi připadá, že skoro všichni chtějí od kočárků to samé, tak nechápu, jak je možné, že zatím takový nevyrobili🙂.

merikac
8. júl 2011

@mirka285 ono ani nehrkocie, ze kolieska-ale tie rucky su take nejake volne, ze ma clovek pocit, ze hrkoce,,,ale je to sila zvyku a je pravda, ze casom mi uz sadlo a nieje take volne...........inac je pravda, ze uz ked som ju kupovala, tak ten lem bol viditelne z ineho materialu a tym padom aj ina cierna ako cely kocik,,,,,,,,,,ale pre istotu zavola majitelovi, - aj tak viem, ze ma ukeca- hroooooooooozny sypatak a predajca bohovy,,,,,,, 😀

sakura77
8. júl 2011

@merikac presne,tie rucky to robia,este ked tam je dieta nalozene sa da,ale ked ju vypustim pobehat a chvilu tlacim len sam kocik,tak vtedy sa to trasie jak o zivot 😀 ale inak spokojnost aj u nas,striedame st erennym,takze da sa 🙂

merikac
8. júl 2011

@ainik1 taaaaaaaaaak volala som do predajne,,vraj mam ist v klude na dovolenku, ( ja si to predtym radsej odfotim) po dovolenke mam prist a vraj mi to vyreklamuje,,,tak som zostala uplne prekvapena, ze sa nevypytoval, nenamietal- dufam, ze to neni len nejaky blaf 😀

almita
8. júl 2011

@lodgermaniacka absolutne neporovnatelny 🙂 fakt je super,len este uvidim dokedy ma bude bavit,este jeden sen mam,co sa tyka kocikov🙂a ten sen je bee 😵

lodgermaniacka
8. júl 2011

@almita sny si treba plniť 😉 predaš tie čo maš a približiš sa k nemu 🙂 🙂 🙂 ja by som bee+ nedala za nič, je to super kočík, strašne sa vyblaznim na tuningoch a stoji to strašne peniaze, ale síčko sa mi zda pre maleho pohodlnejšie, aj maclaren 😉

almita
8. júl 2011

@mirka285 mne tam tiez tak pada,v sicku sedi ovela lepsie 🙂 ja som chcela brio go a odhliadnuc od toho,ze sa nam zle skladal do auta,tak hlavne plus pre teutoniu bolo ,ze ide uplne do lahu a nema to korytkove sedenie ako brio.Ale myslim,ze to korytkove je lepsie,deti sa v nom vobec tak nezosuvaju.U nas v TN ich je malo,preto ju este stale mam 😀 ,inak by som s nou uz tiez vymyslala 🙂Ta sola je pekna,dobre si vybrala 😎

lodgermaniacka
8. júl 2011

@almita brio nema korytkove sedenie..ten kočík ma sestra, tak viem, korytkove ma stokke, cameleon, quinny buzz...

almita
8. júl 2011

@lodgermaniacka len teraz nemam co predat 😀 sicko si chcem nechat,to je funkcnejsie a ten maclaren,to je teraz taka srdcovka.A teutonku ako si aj ty povedala,musim nechat na zimuJa som mala prvu muru a tu som predala aby som si mohla kupit teutoniu.Nemozem spekulovat s dalsim,lebo to moj muz asi neprezije 🙂

almita
8. júl 2011

@lodgermaniacka ma,my sme ho skusali.mozno som to nespravne nazvala,ale je to take vyhlbene ako korytko,nie je to rovny sed.

mirka285
8. júl 2011

caute 🙂 ked vas tu mam,kocky neviete ktory fusak okrem lodgeru ma este ten L sed?

lodgermaniacka
8. júl 2011

@mirka285 bugaboo a ine nepoznam..

mirka285
8. júl 2011

@lodgermaniacka dik,idem to mrknut 🙂

almita
8. júl 2011

@lodgermaniacka uz viem,co myslis,ty si väcsi odbornik 😀 ja som to tak iba nazvala,ale na brio sa da polohovat ten chrbatik,ale dieta je v takom polosede.Neviem to nazvat odborne🙂

lodgermaniacka
8. júl 2011

@almita ano, on nema uplny lah, ale polohuješ zvlašť chrbatik, a sedadlo sa nehybe a zvlašť nožičky.. 😉

martinka1981
9. júl 2011

Ahojte vospolok,tiež som kupila nedavno Síčko,dlho som vyberala ktory golfač ale nakoniec to bola dobra volba 🙂
Chcela som ho hlavne na dovolenku ale teraz s nim budem jazdiť normalne lebo malej sa v nom pači a tiež ten polosed je super kedže sama ešte nesedi. Mam aj Teutonku,ale teraz je odpisana lebo presne ako pišete,mala sa v polosede zošuchava dole a reve tam. ved ani sa jej nečudujem 😒 ale je mi ju luto predať,necham si ju na zimu ako ste tu pisali 😀 Ja mam r.v. 2009 taku marhulovo oranžovu,som do nej zamilovana 😀
A šičko som tiež kupila oranžove 😀 žeby uchylka?? 😀 😝