Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
14. sep 2011

@mici111 áno teraz sme začali,mám quest tú limitku, mám v albume foto mrkni 😉

mici111
14. sep 2011

@eimiky jaaaaaaaaj, uz viem..tu I love you..

eimiky
14. sep 2011

@mici111 ano 🙂 ty máš bee + a sí teraz?

mici111
14. sep 2011

@eimiky hej 🙂 a este aj pliko mini v skrini 🙂 to predavam.. 😀 😀 😀

eimiky
14. sep 2011

@mici111 aha na to som zabudla 😉

ev1cka11
15. sep 2011

@mici111 a ešte som sa chcela opýtať že v čom je lepší? čo viem, 2011 je spratnejší ako 2010. Má 2010 držiak na fľašu?

mici111
15. sep 2011

@ev1cka11 spratnejsi? urcite nie, maju rovnaku konstrukciu, len system skladania a kosik je iny..drziak na flasu maju vsetky..a 2011 mi pride taky viac uhrkany..

ev1cka11
15. sep 2011

@mici111 tak podľa toho,čo píšu na nete tak 2010 má zložený 51x 99,5 cm a 2011 má 36x 100,5.. a rozdiel v košíkoch je aký? takže v konečnom dôsledku by si sa rozhodla pre 2010?

mici111
15. sep 2011

@ev1cka11 never vsetkemu, co pisu na nete 😀 😀 😀 zlozene su podla mna uuuplne rovnake..kosik malo 2010 pevnejsie, tento je taky, ze tam nic nedas, lebo ho tahas po zemi..asi by som brala 2010

ev1cka11
15. sep 2011

@mici111 veľmi, veľmi pekne ďakujem! moc si mi pomohla, takže zvíťazila 2010 🙂 🙂 dám vedieť ako to dopadlo 🙂

mici111
15. sep 2011

@ev1cka11 potom hod fotos 🙂 odkial ides brat?

tilly
15. sep 2011

podla mna je sicko v poho na zimu, do snehu asi nie... ale tak kolko je snehu v zime? teda okrem tatier... 😀

ev1cka11
1. okt 2011

Tak už sa hlásim aj ja, máme doma PP Sí 😀 😀 Som z neho nadšená a milo prekvapená, aj napriek tomu, že sa mi nepodarilo zohnať 2010 a mám 2011! Po tých všetkých recenziách čo som čítala som čakala oveľa horšie. Malej sa v ňom páčilo od prvej chvíle 🙂 Priznám sa mala som trochu obavu či tam bude chcieť sedieť, a nakoniec ani vyliezť z neho nechcela! Máme za sebou 2 prechádzky a zatiaľ veľká spokojnosť! Odporúčam ho! Pridávam aj foto 🙂

ev1cka11
1. okt 2011

@mici111 máme ho doma, pridala som foto 😀 a s tým košíkom sa mi to zatiaľ nezdá, takže uvidím neskôr.

mici111
1. okt 2011

@ev1cka11 parada, takze mas nero pozeram..aj ja mam, da sa dobre kombinovat 🙂

laloona
20. okt 2011

maminky prosím, jaký je rozdíl mezi Peg perego sí completo a peg perego sí classico? je to jen v madle a nánožníku nebo je i nějaký rozdíl co se pohodlí a konstrukce týče ?děkuju moc 🙂

lucenek
20. okt 2011

@laloona nebrala bych ho..blbě se s ním jezdí a v buse i když je zabržděnej jede..a to jsme měla novej...
completo- nánožník a madlo
classico- madlo
sportívo - ani madlo ani nánožník

čili completo nejdražší varianta jinak stejné..jde jen o šíři doplňků

laloona
20. okt 2011

@lucenek děkuju moc! a myslíš, že madlo jde koupit třeba o co je na chicco? mě se kočárek moc líbí, četla jsem nějaké recenze, spíš se bojím,aby byl stabilní a malá v něm byla chráněná proti bočnímu větru a tak

eimiky
20. okt 2011

@laloona completo je s nánožníkom a classico s madlom ale bez nánožníku @lucenek asi si sa sekla...Ja som s ním bola veľmi spokojná 😉

lucenek
20. okt 2011

@laloona tak to teda nebude..stejně jako v jiných golfkách....stabilní, hele mě se viklaly každá hůlka jinam když chytneš madla a kývneš levou rukou dopředu a pravdou dozadu..strašně se to konstrukčně rozjíždělo....já ho po týdnu dala pryč...
s madlem záleží jaká je rozteč...ale myslím že by píslo navíc to origo se dá jen sklopit ne odendat takže když bys brala classico nebo completo tak budeš mít permanentně prdelku děcka od toho co bude mít na nohách.....

já mám pp gt3 a těšila se na síčko..ale velice mě zklamalo radši bych už brala pliko mini..ale koupila jsme jane energy a paráda jezdí nejlíp ze všech golfek i stabilita je opravdu jinde...a ještě mají novinu jané nanuq.....myslím že vím kterou barvu bys brala...tak si vygoogli 😀

lucenek
20. okt 2011

@eimiky nesekla.... znám pp trochu podrobněji
comleto madlo a nánožník
clasicco jen madlo
sportívo bez madla a bez nánožníku

completo
http://www.kocarky.org/golfove-kocarky/198-peg-...

classico
http://kocarkydavidek.mimishop.cz/detail.php?zb...

sportivo
http://www.myspulinek.cz/sportovni-kocarky/peg-...

ziza55
20. okt 2011

my sme kupovali si completo pred dvoma tyzdnami...som spokojna..akurat je taky hrkotavy ale to asi vsetky golfky...velke plus davam strieske ktora sa da uplne sklopit a dieta je ako v stane🙂

lucenek
20. okt 2011

ještě bych dodala že u sportíva je pláštěnka....u clasica ani u completa není, bo maj madlo 😀

lucenek
20. okt 2011

@ziza55 brutálně hrkotavý..klapala jsem ostošest....

ziza55
20. okt 2011

@lucenek juuj no na to som skoro zabudla ta plastenka velice zle...prekryje iba dieta...kocik vobec....pouzivam plastenku taku univerzalnu...

lucenek
20. okt 2011

@ziza55 tosmaé nánožník u completa...na šířku naprd, děcko má větší nohy a už musí mít botky vybočené do stran....bohužel tohle je realita no...já jsme jinak z pega nadšená ale síčko totáně kosnrukčně po.rali

laloona
20. okt 2011

@lucenek počkej,ale tady na tom videu sundali to madlo celé, nemuselo se sklápět 😉
to janéčko se mi neblíbí ☹ s tím krytím myslím jako, že má postranice,což tedy downtown co jsme měli předtím sice měl,ale síťované a táhlo tam ze všech směrů, tak si myslím, že je síčko lepší 🙂

laloona
20. okt 2011

tak teď jste mi tedy daly holky, a mě se tak líbilo ☹

lucenek
20. okt 2011

@laloona jo tak tak takto kryté je.... no madlo sundali jak? mě ho ani baba nebyla v shopu ukázat jak....jen klopit do dvou poloh šlo...asi nějaká inovace na rok 2011

hele každému jinak sedne do ruky, určo ho zajdi dříve omrknout a pojezdit si a uvidíš sama jako luxusně se skládá, a rozkládá takovým trhnutím jako deštník samo stojí..potah kvalitka, ale jak říkám kostrukčně a jízdně...a na zimu se ti debilně opravdu pojede....ale zkus si to sama a rozhodni se