Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

bambini
8. mar 2010

PRE TONA - BABYMARKET - ahoj tono, trochu ma zaskocila tvoja reakcia na ceny Peg-perego SI Completo 2009 a 2010, ved si robil v Peg-peregu, tak dobre vies, ze Peg-perego nerobi cenovy rozdiel medzi modelmi 2009 a 2010 ako to robia ini dodavatelia /mozno akurat na svojej predajni v AUPARKU - pre nas obchodnikov nie su ziadne zlavy/, cenniky na modely 2009 a 2010 maju obchodnici rovnake... Andrea - BAMBINI

kacka.l
9. mar 2010

Já tomu moc tedy nerozumím a do sporu se míchat ani nechci, ale u nás v ČR se dá kolekce 2009 completo koupit za 4500,-kč a 2010 nejlevnější za 5800,- a to už je dost rozdíl. 🙂

eimiky
9. mar 2010

K PRIPOMIENKAM BAMBINI
Ja som sa už k tomu vyjadrila už sa nemienim s Vami dohadovať aj tu.S vašim jednaním som nebola spokojná a myslím, že si tu môžem vyjadriť svoj názor.

kacka.l
9. mar 2010

Nechci se tu míchat do žádného sporu, ale musím se zastat Eimiky, asi den nebo dva jste všechny modely 2010 avizovali za 195 eur, ne jen dva kočáry z prodejny. Možná šlo o překlep, ale je to 100%, protože jsem hned psala kamarádce, že si je asi koupím tady. Dokonce jsem Vám psala mail: kolik by to vyšlo zaslat do ČR. Musím tedy říci, že velice ochotně jste mi odpověděli, a snažili jste se mi najít kurýra za neljepší cenu.Takže na Vás nemůžu říci jediné křivé slovo a v komunikaci Vás, já osobně doporučuji.

lodgermaniacka
9. mar 2010

Tak my sme všetky veci-celu vybavu nakupovali v BAMBINI a to sme z BA, kde sme si naozaj mohli vybrať ktorukolvek predajnu, a nelutujem, naozaj super komunikacia a najlepšie ceny, všetko na čom sme sa vopred dohodli platilo 🙂 radšej si tam pôjdem osobne aj pre jednu vec ako tu preplacať niekoho ineho-o ich vystupovaní nehovoriac..

eimiky
9. mar 2010

Verejne sa ospravedlňujem , že som napísala o bambimi, že sú podvodníci.Nie je to pravda.

kobyliacik
9. mar 2010

Aj my kupujeme SÍ - 2010 a z Bambini.
Nechcem sa starať do nejakého sporu ale nakoľko tu bolo označenie podvodník/klamár myslím, že bolo neobjektívne a nesúhlasí s mojou skúsenosťou. Preto by som ju rada pridala.
Nikdy som nemala problém s komunikáciou s týmto e-shopom, práve naopak, ceny a všetko mi je vždy ozrejmené a aby nedošlo k nejakému nedorozumeniu tak to radšej píšem v každom maili. Tento obchod si cením najmä pre ústretovosť a pružnosť v komunikácii. Konkrétne pri kúpe tohto kočíka ma informovali aký je stav a podľa toho som prispôsobila svoju objednávku. Zatiaľ mám najlepšie skúsenosti a verím, že to tak zostane.

Iba mimo témy, pozrela som si aj stránky z ČR kde ide kolekcia 2010 za 255 Eur.

zajo79
9. mar 2010

tiez sa nechcem starat do veci do ktorych ma nic nieje.... ale ja mam opacnu skusenost s bamibini, vzdy uuplna spokojnost 😵

a len tak napisat na niekoho ze je podvodnik....to sa nerobi.

tynushqa
10. mar 2010

Akoze nehnevajte sa Bambini, ale na mimibazare mate cenu za peg perego Si completo za 195 eur, nemate tam uvedene ze je to iba za ten jeden model. Podla mna to teda zavadzanie je!

tynushqa
10. mar 2010

model 2009

zajo79
10. mar 2010

tynushqa, ale na vyber mas len jednu farbu. tak je asi jasne, ze to plati len na ten jeden kocik.

zajo79
10. mar 2010

a som nestranna, ale si ich zastanem, vzdy ked som napisala mail, tak mi ochotne odpisali, vyberala som kocik, tak sme to riesili asi desiatimi emailami. Nemuseli...ale boli ochotny. Nakonieco som tam nekupila, lebo nemali v ponuke bugaboo.
Ale pp sí sa mi stale paci...no dalsi kocik by mi asi doma nepresiel... 😎

tanitta
10. mar 2010

ahojky..
pridavam sa do klubu pp si.. 🙂 tesim sa ... zohnali sme java2010 fungl novy za 195 cez kamenny obchod..😉 ...dufam ze budeme spokojny...

tanitta
10. mar 2010

resp. taku farbu ako som chcela a nie aka bola 😉

viwien
10. mar 2010

tanitta a kde ste kupovali kočiarik?

tynushqa
10. mar 2010

mozno som debil, ale nevidim ze by tam mali napisanu iba jednu farbu 😉

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5071564&tab=9

kacka.l
10. mar 2010

Nejsi, já vidím taky všechny.

zajo79
10. mar 2010

http://bambini.sk/sk/product/267/peg-perego-si-... mozno som debil, ale ked nieco kupujem, idem na stranku predajne

tynushqa
10. mar 2010

no tak to ma nenapadlo, lebo som cakala ze su ferovi a nedaju si cenu len tak mirnix dirnix len kvoli tomu lebo to je "len" mimibazar. Ja som sa uz tiez napalila na ich "akciovkach" typu super uvadzacia cena na stolicku na jedenie ktoru na predajni ani nemali a ani nevedeli co od nich chcem. Ale to je jedno. Radsej som ticho lebo aj mne sa budu vyhrazat za zazalovanie 😉 🤐

kacka.l
10. mar 2010

Zajo, já teda nechodím, a to je asi špatně, ale nejsem sama, vždyť tam tak odpovědělo 43 zájemců. 😉
Tynushqa ty si koleduješ, třeba se taky budeš muset veřejně omluvit. 😝

tynushqa
10. mar 2010

no co uz somnou 😝
Akoze ja nechcem robit Bambini zle meno. Mozno su ako predavajuci dobri k zakaznikom, ustretovi a co ja viem co este, len maju zvlastny marketing 😉

zajo79
10. mar 2010

tak mozno vznikol omyl.

kacka.l
11. mar 2010

Jsně, vždyť to je jedno. 😉 Nic to nezmění na tom že síčko se mi moc líbí a doufám, že jej konečně uvidím na živo v sobotu v Brně.

sevzuz
11. mar 2010

baby ale tak ked im cez mmb napisete ze chcete z kolekcie 2009 farbu coralo stripes tak vam urcite odpisu ze nemaju a teda ze maju len tu papaia a na tomto fakt nevidim nic zle. Ved na mmb snad kazdy den aktualizuju ale jasne ze tym sposobom ze len obnovia ponuku ale ked uz si s nimi v komunikacii tak urcite vedia co maju na predajni. Tiez som si tam nieco objednavala a akosi na mna zabudli ale potom som to uz ani nechcela tak mi vyhovovalo ze na to zabudli 😉 ale inak len pozitivna skusenost!

misa84
11. mar 2010

taxem dneska vyjela poprve ven s novym sickem 2010. no reknu vam, uz aby pozametaly ty kaminky, co zustaly po zime, hrozne to drnca...kdyz jedu treba pres cestu, nebo po hezkem chodniku, tak v pohode, ale kaminky a kocici hlavy....a taky kdyz tlacim jednou rukou, tak mi to zataci 😲 a to psali, ze lze ovladat jednou rukou...no nevim, mozna to bude potrebovat seridit...jinak je hrozne fajn, jak je lehoucky, vynesla jsem ho do schodu i se synem, a to je ho kus 🙂 na to drncani si asi budu muset zvyknout, holt jsou to golfky, ale schvalne jsem pozorovala jinou maminku s golfkama, kterou jsme mijeli a tam to bylo v pohode....chjo, ja budu snad vecne nespokjena 😅

katavinka
12. mar 2010

misa84: ja mám asi rovnaký problém. Na golfky si asi proste nezvyknem, ale potrebujeme ich. Uvažujem nad Peg perego sí, neviem, len som ho videla a páči sa mi, inak odskúšaný ho nemáme.

misa84
12. mar 2010

ja jsem si rikala, ze ho budu chtit videt a vyzkouset, nez ho koupim, ale nikde jsem nemela tu moznost. taxem ho koupila pres net a vim, ze bych ho koupila i kdybych ho videla v obchode, protoze na pohled je fakt hezky, prostorny a i po prodejne by se mi s nim jezdilo dobre. akorat po venku na skaredych chodnicih je to horsi...jsem proste zvykla na velke nafukovaci kolecka ze sportaku...

erinka83
12. mar 2010

miso, to mi nedělej 😀 Čekala jsem na tvoje reference a ty tohle! 😀

katavinka
12. mar 2010

misa84: ak sa smiem spýtať, skade si ho objednávala?

misa84
13. mar 2010

teri, pardon 😀 ale zatím jsem s ním jela jen jednou, možná napodruhé to bude lepší 😉

katavinka: kupovala jsem ho na mimistyl.cz http://www.mimistyl.cz/kocarek-peg-perego-si-co... mají tam nejlepší cenu v čr, co jsem na netu našla, i s tou nejdražší dopravou - ppl na dobírku nás to vyšlo na 5959 Kč. a super pro mě je, že jsou z ostravy, tudíž kousek ode mě, kdyby bylo nedejbože třeba něco reklamovat...