Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

katrenka111
31. máj 2014

@lucyto
@martinka1981 no ja som skusala to Sicko denim a otras..dobre že som ho nekupila, taka hrkotina, nestabilný uplne a celý sa heglal... a kratka opierka...mame nunu a super.... ak bude malý chcet aj sa v nej vyspi a to ma už 93cm

lucyto
1. jún 2014

@martinka1981 dík za názor 😉 a osobnú skúsenosť. Treba pofotiť a hodiť na MK 🙂 škoda, že máš oranžové... máme chlapčeka, tak pojdeme skôr do tmavších farieb 🙂

lucyto
1. jún 2014

@katrenka111 No teda, tak to som prekvapená 😉 preto treba skúšať. Vidíš mne sa zdala nuna pre nás malá 😀 inak to síčko som v obchode min. rok skúšala a je také "ľahšie" tak to asi preto sa ti zdá nestabilné. Už tu niekto písal, že na prvý pohľad "rozhegané" ale viacej sa nerozhegal.. Tak teraz neviem, či je to tým odpružením alebo tým ako je vyrobený, Inak ktorú nunu máš? Luxx či tú bez polohovania nožičiek? Môj má už 2,5 roka tak musím isť aj ja poskúšať, čo by mu najviac sadlo a potom nechať pre ďalšie... 😎

katrenka111
1. jún 2014

@lucyto mame luxx 2014 navy a je fajn moj muz je z neho unesený na tu chvilu na oddych ked treba malému staci aj sa sklada super aj ide lahunko to sa so sickom nedalo porovnať a tvoj tiez ešte v kociku?

lucyto
1. jún 2014

@katrenka111 No jasné 🙂 Rád sa vozí keď niekam ideme a aj som rada.Neviem si predstaviť ísť s ním napr. na výlet alebo do obchod.centra. Jednak by nevydržal a na druhej strane stále by som ho okrikovala 😅 Inak väčšinou na odrážadle okolo baráku alebo pešo na krátku prechádzku. Ale keď ho vezmem do šporťáka, je vždy rád 😀

zuzi19
16. jún 2014

Ahoj, tak jsem přečetla návod i celou diskuzi a stále nevím, jak sundat zadní kolečka. Prosííím pomoc, ať se u toho nezblazním. Díky

aaliasa
9. sep 2015

Ahojte dievčatá,chcela by som sa poradiť,koľko druhov je peg perego si?je nejaký completo a je ešte niečo?aký je tam rozdiel? A kde sa dajú kúpiť zadné kolieska?ďakujem veľmi pekne.

aaliasa
9. sep 2015

A ešte jedna otázočka, kde v BA sa da naň pozrieť?v akej predajni ho nájdem?mala ma dva roky,ale ešte stále spi a dosť dlho a aj v.kočíku, myslite ze sa doň zmestí a bude jej pohodlne? Ďakujem

martinka1981
9. sep 2015

@aaliasa ja som kupovala v Babymarkete. Kompleto znamena že ma nanožnik aj plaštenku ak sa nemylim. Mam oranžovy z 2011,akurat som ho prala a rozmyšla či ho predam alebo dam napovalu 😀

aaliasa
9. sep 2015

@martinka1981 a idete ho predávať?odkiaľ ste?za koľko?a v akom stave je?máte nejaké foto?potrebovala by som ho do víkendu,zajtra sa idem na jeden pozrieť,tak ak ste niekde z BA a dalo by sa a chcete predať za normálnu cenu by som sa ozvala ;) ak nie nevadí a teda aspoň ďakujem za info,pekný večer prajem

martinka1981
10. sep 2015

@aaliasa som z Ba. Netušim po čom idu stal novy 200eur. Je v dobrom stave,žiadne poškodnia..ja som citliva na kočiky 😀 pekne čiste nezničene 😉 napišem IP

ziza55
21. apr 2016

baby neviete mi poradit..mam peg perego si, vytiahla som ho po dlhom case ale to zapinanie pasmi..je nejak odveci ked maleho zapnem gucu tych pasov ma medzi nozickami a za chrbtom nic...vyznate sa niekto do tychto kocikov co tam mam zle ..ze by som poslala foto..dakujem moc