Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

eimiky
11. apr 2011

@babsy22 pasuje z liteway 😉

@sakura77 mne sa liteway ovládal oveľa horšie, tak ťažkopádne,ja som ho nevládala tlačiť 😒 a hrmotanie nebolo ani pri jednom nejaké hrozné.

babsy22
11. apr 2011

Dakujem babulky!
Uz ho mam objednane🙂
A co nanoznik ?
Mate niekto emitex?
Alebo mate kontakt ze cez koho sa da objednat original?
Ja som skusala cez rozne internetove obchody, ale origos nevedia dodat...

sakura77
12. apr 2011

@babsy22 su nejake tie univerzalne aj na golface,ked uz dokupujes kup ten radsej,myslim ze baby spominali ze tento original je odost mensi,tak nech dlhsie vyuzijes ,my mame aj nanoznik k nemu,ale este som nevyskusala ani 😅

@eimiky ako ovladanie fajn,lahucky je,to je ok,akurat na nerovnom terene mi to prislo trocha take roztrasene oproti chiccu,neviem,mozno len nezvyk kedze teraz som mala dost dlho concorda a chcicco fakt len parkrat sme vyuzili,ked som isla k nasim,alebo tak..ale zas aj je lahsi takze aj tym to moze byt,ze nie je taky prilepeny na zemi 😅

babsy22
12. apr 2011

sakura77 - dakujem 🙂

sevzuz
12. apr 2011

na SI-cko pasuje aj nanoznik Emitex sport delux 😉

tinnka9
12. apr 2011
babsy22
12. apr 2011

tinnka9 - dakujem 🙂

katren
12. apr 2011

ahojte kocky, nemate nahodou niekto Emitex fusak letnu verziu??? chcela by som kupit, ale ci nebude moc velky....
je to tento: http://shop.babetkovo.sk/index.php/detske-kocik...
Dakujem moc za odpovede

petruci6
12. apr 2011

@katren my sme ho mali v sicku neni velky,je super 😉

petruci6
12. apr 2011

teraz predavam aj cervene sicko aj ten letny fusak emitex 🙂

katren
12. apr 2011

@petruci6 takze bude v pohode do Si-cka? lebo mala mi spava vonku 2x denne a uz neviem, ako by som jej zabalila nohy, lebo sa vzdy odkope, tak by som to vyriesila takto.....

katren
12. apr 2011

@petruci6 tak dakujem pekne za pomoc... 😉

petruci6
12. apr 2011

@katren je to super vec,presne neodkope sa a neodleti deka,ked je vietor,ja som to priviazala v zadu na kociku,ma to take 2 snurky,tak ti potom nesklzne dole

lyongirl
12. apr 2011

@katren ja mám Emitex v Síčku, už na jeseň som ho využila a teraz nanovo, je perfektný a sadne ako uliaty do Sí

katren
12. apr 2011

kocky, dakujem vam, idem hned objednat, lebo dnes, ked som isla pre malu von, mala nohy prevesene cez madlo a samozrejme odkopana....

sakura77
13. apr 2011

@katren jej,vy sa mate,ze este ti spi v kociku..mne naposledy v 6mesiacoch a odvtedy ani nahodou....

katren
13. apr 2011

@sakura77 aj pre mna to je super, niekedy raz a niekedy dvakrat denne 😉

sakura77
13. apr 2011

teeeda,to je sil,a musis kocikovat,ci staci len ze je vonku "odstavena" ?moja vobec,odkedy sme presli do sportoveho,vobec,to len vycumovala a nespala a od 11mesiaca len raz za den spime,ale tak to da aj tri hodky zas...tak aspon ze to,to je vegetik potom 🙂

katren
13. apr 2011

@sakura77 nie, staci, ked ju kocikujem pokym zaspi a potom ju odparkujem vedla okna a hotovo 😀
nasa spava tak hodinku a pol, maximalne dve....

ainik1
14. apr 2011

baby co mate nove Sicko,to madlo sa neda odmontovat??? ja ho tam nehcem!!

barcatko
14. apr 2011

aj mne spinkava mala este v kociku. tiez staci, ked ju troska povozim do zaspinkania a potom staci odstavit na dvor alebo doma do chodby a spinka aj tri hodky. aj v Sícku uz si pospinkala krasne.
ainik1 neskusala som odmontovat, ale snad by to nejako malo ist

sevzuz
14. apr 2011

@ainik1da sa odmontovat. ten cudlik ktorym sa da "vysunut" - to mas v navode, tak ten musis po vysunuti madla este raz potlacit dovnutra a madlo potiahnut smerom von.
Ten cudlik sa nachadza naspodu tych "pevnych" krajnych casti madla, ako konci potah madla. musis to nahmatat.
Zle sa to vysvetluje 😒 snad som pomohla 😅

ainik1
14. apr 2011

@sevzuz dakujem,idem vyskusat

katren
14. apr 2011

@ainik1 da sa 😉 ja som to tiez nevedela dat dole, tak ze teda ok, neda sa dat a potom prisiel mm a ze aha, sak tu to stlacis a hotovo 😀

lenkagiec
14. apr 2011

Ahojte kočky, som tu nová a zaregistrovala som sa len kvoli tejto téme. Aj ja sám síčko a som veľmi spokojná. Ja ten kočiar zbožnujem. Doteraz sme sa vozili na GT3 ale už som ho predala. Takže daľšia volba bola Sí a urobila som dobre.

eimiky
14. apr 2011

@lenkagiec vitaj v téme, super ďalšia spokojná mamička so Sí 😉 akej máš farby?

lenkagiec
14. apr 2011

mám kolekciu 2010 čierny, chcela som len čierny aby sa dal kombinovať s farebnými podložkami, zajtra odfotím a pridám foto

katren
14. apr 2011

@petruci6
@lyongirl ahojte, mm prave doniesol fusak, tak zajtra vyskusame 😉

petruci6
14. apr 2011

@katren super,potom daj info 😉

eimiky
15. apr 2011

@lenkagiec ešíme sa na foto a máš ajnejaké podložky?