Kočárek Peg Pérego Sí. Reference?

olina
11. feb 2009

Zdravím všechny zbloudilky a zbloudilce 😉 ,

už jste nekdo videl nazivo kocarek Sí? Je to letosni novinka od PP. Nebo ho snad uz nekdo mate? Plusy? Minusy?

Diky.

mici111
15. máj 2013

@nat28 no co sa tyka ovladatelnosti a tym padnom aj jazdnych vlastnosti, tak ja urcite odporucam PP Si..pliko nieee..najlepsie bude, ak si to pojdes niekde do predajne skusit..

nat28
15. máj 2013

@mici111 SI som dnes skusala, ale pliko maju len na objednavku. To SI jazdilo uplne fantasticky, takmer samo 😉 ale zdalo sa mi nejake uzke pri pleciach...alebo to su vsetky golfky?

mici111
15. máj 2013

@nat28 no pliko nie je o nic sirsie..mozno jeden dva cm..viac nie..moja sa vyspala v sicku este aj ako 2,5 rocna..teraz uz jej moc nohy visia, ale aj tak v nudzi by tam pospala urcite..ja z mojej skusenosti - mala som zopar kocikov, ak sa rozhodujes medzi plikom a sicko, tak chod do sicka..

nat28
15. máj 2013

@mici111 moja dcerka je vysoka po nas, uz teraz medzi rovnako starymi detmi riadne trci 🙂 je tam nieco kde si bude moct ako starsia polozit nohy ked bude sediet? Zabudla som sa pozriet v obchode. Inak citala som tu ze sa vsetky maminy stazuju na ten nakupny kosik. Nemas skusenosti ci aj kolekcia 2013 ho ma taky zufaly?

mici111
15. máj 2013

@nat28 hej, je tam taky ten stupienok..moja sa v nom este teraz obcas vozi, ked ideme na dlhsie niekam na nakupy 😀 😀 😀 ja neviem, ja nemam problem s kosikom..necitam uz tuto temu, tak neviem..ale to bola zalezitost tusim roku vyroby 2011 alebo 2012 sa mi zda..

nat28
15. máj 2013

@mici111 ok, tak dakujem za rady, v sobotu mame cestu do ba tak ho rovno skocime kupit asi babymarket alebo brendon. Uz len farbu vybrat 😅

benetka
17. máj 2013

Dnes mi přišlo PP SI a je super máme typ completo 2013 barva denim. Roční dcera tam má dost místa a hned tam usnula, proti X landeru XA je prostornější na spaní (máme jako druhý kočár).

ejuska79
17. máj 2013

my mame pp si 2011, ale uz by som ho nekupovala..nevravim, ze je to zly kocik, je aj dost velky, ale pride mi taky rozhrkotany, ako by sa mal kazdu chvilu rozpadnut.. aspon moj pocit...

benetka
18. jún 2013

Tak po měsíčním používání jsme spokojeni, kočárek velmi lehký, lehce ovladatelný, dobře se skládá.

tinkax
15. aug 2013

najlepsi golfac na trhu je jednoznacne peg perego si 🙂

lejsa
27. aug 2013

A na jazdu viac do terénu je lepší PP Sí alebo PP pliko P3? máme totiž aj psov a s nimi nie vždy chodíme len po meste :D

casy30
27. aug 2013

suhlasím s ejuska79......Malého som od roka vozila v síčku......ale v povodnom stave bol veľmi krátko....Po pár týždňoch bol úplne vyheglaný, mala som pocit, že sa celý rozpadne...to som s ním jazdila iba po meste...tak som vytiahla starý osvedčený PP A4.....

jennyska
9. sep 2013

Ahoj maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Máme v ní i téma Kočárky Peg Perégo a protože vy s těmito máte zkušenosti, myslíte, že byste mohly vložit svou vlastní zkušenost na https://www.modrykonik.cz/kocarky-peg-perego/ ? 🙂 Pro Vás možná aktuální https://www.modrykonik.cz/peg-perego-si

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě shánějí kočárek a rozhodují se mezi různými značkami a typy kočárků. Díky Vám najdou maminky zkušenosti na jednom místě. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

ale83
20. sep 2013

Ahoj maminky, my sme poridili Peg Perego SI 2013 v hnede barve a zatim jsem moc spokojena. Je lehky, hezky se sklada, dobre ovladatelny a i ta konstrukce mi pripada dostatecne pevna...samozrejme se uvidi po delsim uzivani. Ta hneda latka se mi moc libi. Vybirala jsem dlouho a nelituju. I nerovny teren zvladl na golfky slusne.

standu
28. sep 2013

Prosim vie mi niekto poradit kde a za kolko sa daju dokupit zadne kolesa? mam Si po starsej dcerke a chcem ho trochu "zrestaurovat" pre mladsiu na dovolenky a tak....

lenulice
29. nov 2013

@rora ja si dala do naseho Sicka podlozku Elodie Details, mame cerny Si a podlozku Retro a je to fakt krasny a super sedi ;)

something
29. nov 2013

@standu ja som kupila za 40eur, strasne draho cez nejaky cesky e shop a apotom som nasla na internete aj na slovensku za 5eur jedno myslim. Daj si do google a najde nejake e-kociky.sk alebo tak nejak. Neviem

lenulice
29. nov 2013

@rora jeee, promin, az ted jsem si vsimla data tvyho prispevku ;)

rora
29. nov 2013

@lenulice akurat hladam ten povodny prispevok lebo uz ani neviem co som pisala 😀

something
29. nov 2013

Inak mam jeden v bazariku pod nickom bazarik237 s vymenenym kolesami

standu
29. nov 2013

@something ok dakujem budem hladat

lucyto
26. dec 2013

Čaute baby,
vedeli by ste mi niektorá zmerať PP sí? Myslím dlžku opierky nožičiek a šírku na sedenie.
Chceli by sme kúpiť ale nevieme sa rozhodnúť. Buť PP sí alebo inglesina trip, len tá sa mi zdá menšia a asi aj ide menej do ľahu :o(

ev1cka11
25. feb 2014

ahojte,viete mi poradiť kde by som mohla zohnať umelohmotný zapínací systém pásov, či ako sa to volá /prikladám foto/. Podarilo sa nám to stratiť a žiaľ bez toho je kočík nepoužiteľný ☹

ev1cka11
25. feb 2014

@standu ja mám problém so zapínacím systémom pásov,ak sa mi podarí zistiť,kde sa to dá zohnať, dám vám vedieť

zuzi19
23. apr 2014

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli byste někdo neprodal ty popruhy, jak se tim uchycuje autosedačka, mám verzi 09 a u te to bohužel není 😒 velmi děkuji Zuzana

mirullka
5. máj 2014

Ahojte maminy, chcem sa opytat, ci sa da na PP Si pripevnit skejtik. Potrebovali by sme pre starsieho surodenca 🙂 Ak ano, viete mi dat tip, aky? Dakujem. 🙂

katrenka111
29. máj 2014

baby ako sa ovlada , este nikdy som nemala palice len spojenu rucku a neni uzky a kratka opierka? rozhodujem sa medzi si denim, nuna luxx alebo BJ city mini 3...tak radtte kocky skusenosti prosim aký je

lucyto
29. máj 2014

@katrenka111 tak to by som aj ja rada vedela. Tiež uvažujem o golfáči ale najviac ma láka PP sí. Akurát do tej farby denim by som nešla. V obchode mi povedali, že sa vie vyšúchať 😒 Inak opierku chrbta som si premerala v obchode a bola tuším 48-49cm, čo je dosť na golfáč. Inak neviem ako staré máš dieťatko ale nunu som mu skúšala keď mal 18 mesiacov na rýchly presun ok ale spánok by v nej pohodlný nemal. Bol už na ňu vysoký.

martinka1981
31. máj 2014

@katrenka111
@lucyto ja som kupovala mladšej Síčko ked sme sli na dovču. Ja si ten kočik neviem vynachvaliť. Dobre sa ovlada...je skladny...dieťatko sa v pohode vyspi. Kupovala som v.2011 oranžovu farbu.
Chcem ho predať...my ho už nepouživame 😝 len jaksik neni času nafotiť a hodiť na bazar 😉